Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

кадри плюс україна або інші програми кадровика

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• кадри плюс україна або інші програми кадровика

де можна взяти будь яку версію, може і стару, але щоб з ключем/кряком, щоб попробувати в ній попрацювати
    якщо хтось стикався з такою програмою але знайшов зручнішу і кращу - порекомендуйте якою користуєтесь
    Последний раз редактировалось kull; 28.05.2020, 18:16.

не кадровик...просто общались о пользе лицензионных пп и их сопровождении. она о своих...поищите в инете, там даже демка дается на месяц со всеми плюшками

Комментарий

TERRA-UA, хотілось якраз можливо старішу версію але повну, щоб зрозуміти чи варто нею займатись. Ато місяць тестового періоду малувато, коли напряги на роботі а треба ще і тим займатись

Комментарий

Меня терзают смутные сомненья, что просто вам на халяву нужна крякнутая программа...
        За бесплатно или за смешные деньги ...

PS. Будете пробовать меня переубедить?

Комментарий

на халяву нужна крякнутая программа...
          согласна, но я таким не пользуюсь, не знаю и знать не хочу . зачем создавать себе трудности и мужественно их преодолевать. не понимаю
          видно не пробовал работать в лицензионном продукте...это шо мерс и запорожец выхожу из темы
          Последний раз редактировалось TERRA-UA; 29.05.2020, 22:34.

Комментарий

у вас мабуть дуже багато вільного часу. в мене мережева карта пів року лежить ніяк руки не дойдуть розібратись як її налаштувать правильно а ви кажете місяць безкоштовний? круто! палець вгору! порада супер.... ні. Крім цього якщо небуде обучалки до програми треба буде самому розбиратись а це знову час.
            крч як нічим допомогти то не морочте голову проходьте не затримуйте
            подобаються мені такі люди які позвиздіти люблять а по суті сказати нічого

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
            X