Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Підкажіть безкоштовну програму для обліку і інвентаризаціх ПК

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Підкажіть безкоштовну програму для обліку і інвентаризаціх ПК

щоб там було переміщення, конфігурація і тому подібне
    знайшов одну, хардінфо, але простенька дуже і не має можливості редагувати інтерфейс чи виводити в ексельку

екселька... с формулами.

а если хорошенько объяснишь что именно нужно, то можно и написать программку... может и мене будет интересна.
    Последний раз редактировалось YakIM; 02.03.2021, 17:34.

Комментарий

что именно нужно, то можно и написать программку
      дякую та то велика честь морочитись над чужою проблемою
      просто поясню
      в ідеалі було б класно зробити аналог ХАРДІНФО (ось посилання, остання на сторінці https://www.softportal.com/dlcategory-1280-1-0-0-0.html)
      скачайте подивіться, впринципі непогана але є деякі незручності
      1 - не конвертує в ексель хоча конвертує базу в ворд (конвертація в екс є але не працює)
      2 - немає переміщення техніки
      3 - неможна редагувати саму форму заповнення - є у формі наприклад такі пункти які не актуальні - тип монітора - її б викинути з програми, можливо чекбоксом прибрати щоб не відображалась але такої можливості немає. Або додати якийсь пункт під конкретну задачу - теж можливість відсутня. Збір інф. по мережі висне програму, тим більш що зараз у всіх брандмауер як мінімум піднятий і даний метод втратив актуальність, тим більш якщо організація серйозна то і мережевий захист банить такі запити...
      4 - колонки (пристрій - колонки) рахує двічі при виводі на загальну кількість техніки
      ...
      екселька звичайна теж боки має як наприклад обмеження в кількості символів на клітинку що дуже мене бісить, поки все покидав в текстовики а там щось таки думаю знайду, що буде влаштовувати
      Последний раз редактировалось kull; 03.03.2021, 08:44.

Комментарий

як багато у Вас техніки? ноути, пк, мережеве обладнання, переферія? як часто ви її переміщюете?

в мене вже більше ніж 500 одиниць техніки. це без мишок, ковриків, та різної "мелочовки до 1000 грн."

я теж думав написати програмку "по інвентаризації", а потім подивився що смислу в ній особого не буде. всерівно треба писати кудись. просто взяв на хмаринці створив файлик з різними полями і вкладками і цього стало повність достатньо.

куплено дата, у кого. гарантія до. найменування. ввід в експлуатацію. місце розташування. кому видано. серійні номери. номер пломби. та ще декілька десятків полів...
        все зразу попадає на лист "склад", а потім вирізається на лист з відповідальним.

щоб програма прощитала залізо: ну тут портібно щей і повний доступ мати до компів.
        мабуть легше і більш правильніше прийти до ноута, дати "подзатильник" відповідальному за те що монітор обпльований і ласкаво попрости щоб він був більш охайнішим, почистив техніку від бруду, а то заберу цей і видам "якогось корча". і після цього запустити AIDA64 і отримати звіт про залізо.

в ексельці, в комірочку, можливо запхнути більше 32 тисяч символів.
        і даними можна крутити як завгодно...

у Вас "правильна проблема", і програмний продукт буде справді корисним коли він зроблений з правильних побажать користувачів. якщо прогама не буде влаштовувати замовників то нею не будуть користуватися.
        Последний раз редактировалось YakIM; 03.03.2021, 20:56.

Комментарий

тут біда в тому що відповідальним за техніку в організації на 48 осіб є я і ще одна людина, все на нас скинули, і іноді коли мене немає то інша людина може невслідкувати чи забути відмітити, як і я коли закидають роботою. наприклад тут аврал з документами а в когось притер здох - поставив інший а потім забув бо записав на той же папірець а його викинув. Не маю нічого проти ексель але хоч і працюю в ньому любові у нас не вийшло. Знайшов програмку з кряком - учет компютеров. Впринципі непогана але поки ще не розібрався з переміщенням. А так зручна, можете електронку в пп написати - пришлю з кряком. Мені переміщення саме важливе бо техніка по руках ходить а спрос з мене

Комментарий

snipe-it може все з вище переліченого, та ось навряд чи підійде для організації на 48 осіб (не той розмах), хоча... можете ознайомится з можливостями.
            Последний раз редактировалось agmar; 15.03.2021, 22:39.

Комментарий

морочусь з екселькою, мучаюсь, а воно не йде, верне від екселя як від... мені на днях документ дали, ексельку, таблицю, а там обєднані комірки ріжуть частину тексту, прийшлось розбивать на комірки або зменшувать шрифт... і документ дай Боже - на 100+ листів і все 8 шрифтом. Ох і надовбався, ... ненавиджу цю програму....може є ще ідеї як вийти з цьої ситуації
              раніш якось байдуже і працював і зараз працюю але ... просто тошнить образно кажучи від екселя - відкрию, подивлюсь та й закрию...
              хто має ідеї - дуже чекаю
              ця длюка не вирівнює по ширині нормально... відеоуроки відкрив - все так само роблю - по ширині написаних слів стовпець не рівняє зате розбиває слово... отакі дрібниці а мене аж теліпать починає
              Последний раз редактировалось kull; 09.04.2021, 15:50.

Комментарий

Краткость - сестра таланта. Екселька не предназначена для длинных записей, это табличка для циферок в первую очередь. И незачем писать много букв при инвентаризации пк. Сортировка с объединеными ячейками для новичка невозможна.
                Последний раз редактировалось YakIM; 09.04.2021, 23:29.

Комментарий

Краткость - сестра таланта.
                  знаєте, взяв себе в руки вчора)))) одкрив уроки ексель)))) ок думаю, я то і не справлюсь???! короч пів часа урок ішов, замудрені функції і макроси - частина не спрацювало ну то не суттєво, і тут в кінці уроку цей х* каже "а тепер в офісі вже реалізована та функція яку ми з вами тільки що робили і робиця вона дуже просто" і в наступні 10 секунд показав як зробить і не * мозги пів часа. На цьому моє терпіння кінчилось
                  . И незачем писать много букв при инвентаризации пк
                  специфікація плати, частоти памяті, сокет і тому подібне - дрібниці а потім мене питають що там за залізяка а я незнаю....
                  короч занявся тою програмою що раніш писав, инвент. компютеров 2.20, вона мені все що вкинув в ексельку сформувала по стовпцях які вибрав,
                  і сортує і шукає
                  тіки каву не готує а то все більш менш
                  поки що вона мене влаштовує, переміщення незрозуміле але думаю якось викручусь і з цим
                  дякую за моральну підтримку)
                  тему поки не закриваю, раптом що ще буде
                  Последний раз редактировалось kull; 14.04.2021, 17:07.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                  X