Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

покупка 1-го не дорого авто, прошу поради

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• покупка 1-го не дорого авто, прошу поради

Хочемо з дружиною купити якесь авто для сім'ї, на роботу їздити (такий графік що частенько на таксі їздемо) і щоб нормальна була кілометрів на 200-300 з'їздити.
    бюджет 1800 доларів, в принципі можна 200-300 ще позичити.
    Хочеться щоб адекватно авто їло, газ, і ремонтоздатність і не зовсім тісне.
    Я наче перебрав можливі варіанти і опишу що я за них думаю і хотілося б почути думки тих хто має такі авто чи мав.
    1. Славута/таврія - банально для мене з ростом 182 і моєю вагою тісна. та і я їздив фактично на новій, ну не сподобалося взагалі.
    2. ВАЗ 2107 - розглядаю як варіант, їздив на 7 ну нормально, краще за таврію.
    3. ВАЗ 2109 та 99 - найбільше на них дивлюся, але дивлюся що 9 всі гнилі. та й 99 те ж саме, гниють жахливо.
    4. дивився в сторону vw Passat b2 - от за неї цікаво і за golf 2. пишуть наче що нормальні, але цікавить їх ремонтопридатність.
    5. сенс/ланос/нексія - в бюджет не входять але все одно думаю над ними. з сенсом та ланосом все зрозуміло, а от за нексію хотілося б побачити відгуки.
    поки що все, вибачайте за багато тексту, дякую за увагу.

9 і 99 не всі гнилі. Але за 1800 доларів мабуть таки да.

Москвич 2141 не здумай взять. Навіть якщо аін і не гнилий.

Комментарий

9 і 99 не всі гнилі. Але за 1800 доларів мабуть таки да.

Москвич 2141 не здумай взять. Навіть якщо аін і не гнилий.
      москвич навіть не розглядаю.
      та ну і давати за 9 2500 доларів то гарячка, якщо за 3000 можна взяти в хорошому стані ланоса або навіть гольфа 3.

Комментарий

сів тільки що передивився ціни на 9 і 99
        так от є дешевші і дорощі.
        дешевші 99 це до 2200$ карбюраторні до 2002 року.
        Дорощі 99 2500-2800$ інжекторна.
        а 9 1600 і 2200 відносно.
        Відверто гнилі дешевше на 300-400$.
        Наскільки велика різниця в інжекторній і карбюраторній саме в експлуатації? (принципі я знаю)

Комментарий

поищи ланос 1,5 желательно польский, хоть и кажется, что вроде бы в таком бюджете не найти, но на одном из ланос форумов посоны нашли у деда гаражный ланос в районе 2ки и тут же перепродали накинув норм сумму.

Комментарий

Хочемо з дружиною купити якесь авто для сім'ї, на роботу їздити (такий графік що частенько на таксі їздемо) і щоб нормальна була кілометрів на 200-300 з'їздити.
            бюджет 1800 доларів, в принципі можна 200-300 ще позичити.
            Хочеться щоб адекватно авто їло, газ, і ремонтоздатність і не зовсім тісне.
            Я наче перебрав можливі варіанти і опишу що я за них думаю і хотілося б почути думки тих хто має такі авто чи мав.
            1. Славута/таврія - банально для мене з ростом 182 і моєю вагою тісна. та і я їздив фактично на новій, ну не сподобалося взагалі.
            2. ВАЗ 2107 - розглядаю як варіант, їздив на 7 ну нормально, краще за таврію.
            3. ВАЗ 2109 та 99 - найбільше на них дивлюся, але дивлюся що 9 всі гнилі. та й 99 те ж саме, гниють жахливо.
            4. дивився в сторону vw Passat b2 - от за неї цікаво і за golf 2. пишуть наче що нормальні, але цікавить їх ремонтопридатність.
            5. сенс/ланос/нексія - в бюджет не входять але все одно думаю над ними. з сенсом та ланосом все зрозуміло, а от за нексію хотілося б побачити відгуки.
            поки що все, вибачайте за багато тексту, дякую за увагу.
            Бери гольф 2 и не думай даже если конечно за 1800 найдешь
            она мало ломается а запчастей куча и ремонт удобный

Комментарий

Не бери Гольф 2. Чтобы понять почему достаточно просто под задний бампер заглянуть насколько там все гнилое. 09 и 99 за 1800 там шлак откровенный или же невероятно повезет если будут целые. За Ланосправильно написали - ищи поляка. Там кузов если без ДТП будет целый. Коробку убить это надо постараться а двигатель ремонтируется без проблем.

Нексия хорошая машина но быстро гниет. За 1800 можно найти уставшую но которая ещ несколько лет поездит без проблем.

Я бы искал хорошую Нексию по бюджету.
              Последний раз редактировалось Reich; 20.08.2018, 11:39.

Комментарий

processsor, хотябы сенс. Тазы и некроиномарки выедят мозг и деньги.
                Да, у меня полно недостатков. Простите меня, идеальные люди.

Комментарий

За такие деньги только бляху.

Комментарий

Сенс- запорожец. Ни один мастер ГБО не может его адекватно настроить,чтобы жрал меньше 13 литров газа.Зимой до 15 доходит.Тупо в отказ идут и я их понимаю.Кум жалуется постоянно.
                    Истина в споре не рождается,ибо ее не знает никто...

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                    X