Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Походы в Театр

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Походы в Театр

отлично, все благополучно прогуляли замечательное представление, а между тем было очень здорово
    я был убежден что буду скучать, потому что "Кот в сапогах" сказка для детей, но был приятно удивлен!)
    красочные персонажи и костюмы, отличная актерская игра и все это под живой оркестр - бальзам на душу))
    более того, взрослым было тоже не скучно, потому что актеры много импровизировали, такой себе домашний капустник))) в сказку гармонично вплели шутки для родителей, отсылкы к политикам - достаточно тонкая ирония, это приятно))
    вот несколько фоток, но камера на телефоне очень слабая
    http://s018.radikal.ru/i507/1511/94/e8d7ae2436ce.jpg
    http://s005.radikal.ru/i212/1511/50/19f2b50aff89.jpg
    http://s017.radikal.ru/i409/1511/19/f494d3e85f39.jpg

но что было, то прошло, что день грядущий нам готовит)
    Цитата:
    25 листопада, середа, 18-30

(у філармонії)

НАЗАР СТОДОЛЯ

(тривалість – 2 год.)

Різдвяна містерія-бурлеск за твором Тараса Шевченка. Видовищна, етнографічно яскрава вистава про щире і пристрасне кохання, сповнена лицарства, сильних пристрастей та відчайдушних вчинків.

видел я эту постановку в славном граде Чигирине, в году минувшем. очень понравилось, задействовано большое количество актеров, страсти разгораются конечно же из-за любви. обязательно приходите и наслаждайтесь!!! а зал филармонии сделает просмотр комфортным, с замечательной акустикой!
    и билеты, я таки вам скажу за билеты, таки просто шара, от 20 грн!)) 10 грн за час, где вы такое еще видели?))
    Когда я ем, я глух и нем, хитер и быстр и дьявольски умен!

Походы в Театр

добрый вечер, дамы и господа!
    завтра среда, экватор рабочей недели, посему у меня рациональное предложение сделать эмоциональную подзарядку. после работы, приводим себя в порядок, выпиваем дома крохотную стопочку своего любимого ..вискарика, коньяку, рома...и в приподнятом настроении идем в театр, к сожалению театр сгорел, посему идем в ДК имени Кулыка ул. Благовестная, 170 платим в кассу аж 25 грн с человека (неподъемная сумма) и лице зреем замечательную Арт-рок виставу - The Білохалатність.

сам был многократно и снова иду, очень соскучился по театру. посему, кто видел, надо повторить, кто не видел, смотреть обязательно! начало в 18. 30

Комментарий

Походы в Театр

Ми плануємо цей захід відвідати: 11 лютого, четвер

(у приміщенні Будинку культури ім. Івана Кулика)

8 ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НОВОЇ ДРАМИ

16.00 – «АТО» – моно-п’єса режисера Андрія Мая, написана на основі спогадів психолога- учасника АТО.

Документальний текст на основі інтерв'ю зі штатним психологом Міністерства оборони України Олексієм Карачинським, який працював з бійцями української армії в найгарячіших точка антитерористичної операції. 25-річний психолог відправляється на передову працювати з військовими з пост-травматичним синдромом. Але сам цей синдром і отримує. Його мова — мова людини, травмованої буденним жахом війни. Не можеш змінити реальність — треба про неї свідчити.

Вхід – за благодійними внесками на лікування учасників АТО.

Комментарий

Походы в Театр

О, Андрій Май - потужний режисер! Його Місто на Ч - певне, найкраща вистава в репертуарі Черкаського театру. Тому впевнена, що ця вистава буде достойною.

Комментарий

Походы в Театр

Появился новый чудесный спектакль-сказка "Три поросенка", премьера была 13го марта, следующий раз будет в Кулике 3го апреля.
          Лично мне очень понравилось. Детям будет интересно смотреть на события на сцене, взрослым будут интересны аллюзии.
          В следующее воскресенье обязательно пойду посмотреть еще раз!

P.S. Counter: ٦

Комментарий

Походы в Театр

Господа и дамы, снова приглашаю всех в театр)
            Четверг, 21 число, дождливого месяца апреля, в зале им. Кулыка, 18,30. замечательные актеры нашего театра, покажут веселую и легкую. комедию «Боїнг-Боїнг». «Боїнг-Боїнг» – легенда французького театру ХХ століття.
            Сюжет комедії “Боїнг-Боїнг” розгортається у будинку паризького ловеласа Бернара і розповідає про його роман з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підладжувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” усіх “наречених”. Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше..!

был один раз, очень понравилось, отдохнуть, посмеяться, и получить заряд позитива перед рабочей пятницей )))

Р.S. цена билета 20 грн

P.P.S Адрес

г. Черкассы, ул. Благовестная, 170, помещение бывшей табачной фабрики
            Последний раз редактировалось SeVA; 19.04.2016, 12:10.

Комментарий

Походы в Театр

Моя черга запрошувати форумчан, які цікавляться театром
              Екватор важкого робочого тижня наближається і припадає він на дуууже цікаву подію в нашому театрі - 27 квітня, в середу, пройде прекрасна й душевна вистава "Дуже проста історія". Якщо чесно, це одна з кращих вистав в нашому театрі і одна з найбільш улюблених у мене. Бо вона не може залишити когось байдужим. Навіть хлопці пускали скупу чоловічу сльозу, що вже говорити про дівчат, які плакали навзрид! Ні, це не трагедія! Це добра і житєва історія про людські стосунки і життєві цінності, якщо хочете.
              Ситуація класична, в чомусь, може, й банальна: Даша з Лесем кохають одне одного. Дівчина вагітніє, молоді люди готові одружитися, але батько дівчини не любить бідного сусідського хлопця, сина п'янички, котрий до того ж колись «забрав» у нього кохану... Все стандартно, по-мильному... Але є в сюжеті одна "родзинка", яка робить виставу незвичайною: героями п"єси стають свійські тварини, які стали свідками та... учасниками всіх життєвих перипетій... Думаєте, мова йде про якусь дитячу казочку? Ні, це історія, яка змусить подумати, переживати, виплеснути свої емоції!
              До чого я це все отак довго пишу? Просто в найближчу середу, саме 27 квітня, я збираюсь знову пережити все, що відбудеться на сцені в "Дуже простій історії". І запрошую всіх, хто забув, що таке неприкрита емоція і спраааавжній театр з просто неперевершеною акторською грою, розділити зі мною цей день! До того ж, акторський склад нещодавно трошечки оновився, і це зробило "Історію" ще чуттєвішою, ще кращою!
              Хто вже почав збиратися, інформую: вистава пройде в приміщенні БК ім. І. Кулика, це вул. Благовісна, 170, приміщення колишньої тютюнової фабрики (саме там проходить більшість вистав Черкаського театру зараз).
              Початок - 18:30.
              Вартість квиточків мізерна, особливо в порівнянні з тим, скільки задоволення буде отримано - 20-30 грн.
              Последний раз редактировалось murzja; 26.04.2016, 15:42.

Комментарий

Походы в Театр

Еще одна премьера в нашем театре - спектакль "Продавец дождя". Очень даже стоящая штука. Классическая драматургия, мелодраматический сюжет с элементами комедии. Мне понравилось. Премьера - 24 мая, то есть, в среду. 18:30. ДК им. Кулика. Билеты от 30 грн.

Комментарий

Походы в Театр

Так а шо с театром шевченка, когда обещают отреставрировать, кто нибудь слышал?

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                  X