Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Поездка в Ивано-Франковск

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

Не знаю щодо реклами, але Франік дійсно дуже гарне місто. Я там була, але вже досить давно. І, як скінчиться карантин, можливо, ми гайнемо туди на пару тижнів.
    Щоправда, я не знаю, як це реалізувати технічно з двома дітьми. Як варіант, зробити подорож перебіжками: до Києва, потім до Львова, а звідти вже до Франківська.

Комментарий

Поезд Черкассы - Львов и через час идёт поезд до Франковска (не помню уже какой номер последнего).

Комментарий

Поезд Черкассы - Львов и через час идёт поезд до Франковска (не помню уже какой номер последнего).
        автор Юрий Сергеевич Посмотреть сообщение
        Дякую, подивилась. Власне, якщо дійсно цим потягом виїхати вечором, вранці у Львові. Пару днів погуляти по Львову, а потім у Франік рвонути.
        Так, я знаю, що там їхати дві години, але якщо вже їхати, то можна день-два і Львову присвятити, він дуже гарний. Я там лише один раз була, причому дуже давно, тоді ще дітей навіть не було.
        Ми як раз на обливаний понеділок попали. Було дуже холодно і прикольно)).

Комментарий

Самашедший прикол!
          Когда тебя, туриста в может, единственной одежде, местные придурки в чуть ли не минусовую погоду с радостными воплями обливают холодной водой ...

Комментарий

Самашедший прикол!
            Когда тебя, туриста в может, единственной одежде, местные придурки в чуть ли не минусовую погоду с радостными воплями обливают холодной водой ...
            А помните анекдот времен совка, как коммуниста спрашивают, поехал ли бы он капстрану и если да, то на чем??
            Вот на том и к этим надо...подкатить
            "А ЗАЧЕМ НАМ МИР, В КОТОРОМ НЕ БУДЕТ РОССИИ?»

В.В. Путин

Комментарий

Самашедший прикол!
              коммуниста
              автор Шикльгрубер Посмотреть сообщение
              Людині сподобалось, тому, що це позитивний звичай, і світле свято. Яке побратими комуністи, як і інші релігійні не святкували.
              Але для руссоміро любителів, - це жах
              Облити комуніста холодною водою Диявольський звичай А ще, якщо обливаючий був в вишиванці Такого сорому не пережити, просто катастрофа, бути облитим чистою водою.

Комментарий

ТОК

Ты меня не понял, а вот АТч поймет 1000%%
                "А ЗАЧЕМ НАМ МИР, В КОТОРОМ НЕ БУДЕТ РОССИИ?»

В.В. Путин

Комментарий

Амінь.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...