Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Фільму "Брат" - 20 років. український варіант сценарію.

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Фільму "Брат" - 20 років. український варіант сценарію.

  Мої вітаннячка друзям, що пам'ятають і ворогам, що не забули!
  Поспішаю повідомити вам цікаву новину. 20 років тому на екрани вийшов фільм " Брат", примітний тим, що досі викликає мегатонни срачів в інтернетах. Трохи про фільм. Був собі такий режисер Балабанов, що знімав кіно для небидла. Надумав він якось відзняти черговий шедевр. Але 90-і, криза, ніби натякнули, що коштів йому вистачить хіба що на початкові титри. І тоді розумний Балабанов вирішує піти іншим шляхом. Зняти фільм для бидла, якого в постсовковій Раші розвелося трохи більше, ніж багато, заробити кеш і на це бабло зняти епічний шедевр. А що таке була Раша в ті роки? Поцреотичне бидло дуже переймалось тим, що перша чеченська війна ніби як і закінчилася, але по факту усю легендарну і непереможну рашаармію, поставили в позицію «готова до кохання» декілька тисяч "муджахідів", натякаючи, чого варта армія, яка складається з сотень тисяч по призову зігнаних «для виконання почесного боргу» салабонів, проти нехай навіть і жменьки, але мотивованих професіоналів. А тут ще і гласність, трясця її матері, коли ЗМІ мало того, що розповідали про епічні «невдачі» рашкінських генералів, так ще і гори чорнухи вивалювали, порочивши світлий образ красиво вмираючого в ім’я ВЕЛИКОЇ РОСІЇ російського солдата. Мало того, в той час, як солдатики, що повернулись з війни, як правило бухали і займались жебрацтвом у підземних переходах, переможені м'ясом… силою російської зброї горді джигіти розтинали по Москоу-ситі на мерсах і смажили в саунах слов'янок. І Балабанов, як ніхто зрозумів, що треба згодувати бидлу. А згодувати треба було те, про що бидло мріяло, але це так і залишалось мрією – послати зухвалих кавказців, перемогти бандитів, що правили у ті часи.
  Тож, Балабанов наймає голодних акторів буквально за ЖРАТ і знімає кіно. Так народився Данило Багров. Це був лютий він. Ось запитайте в тих, хто жив в 97-му році – чи подобався їм цей фільм? Якщо почнуть казати «ні, тому що я патріот/інтелігент» - брешуть, сучі вилупки, як дихають! В українських відеопрокатах (нагадаю - це була ера vhs-формату) на цю касету займали черги! Причому він був такий, що, коли Балабанов зняв той «шедевр», на який збирав кошти, то його переглянуло хіба що 3,5 анонімуса, а сам режисер так і залишився в пам'яті вдячного рашкінського глядача папою Дані Багрова.
  Але це була прелюдія, а основний момент полягає в тому, що сьогодні Україні теж не перешкодив би подібний фільм, зрозуміло, зі своїми нюансами, що враховують менталітет і тому подібне і я придумав сценарій майбутнього фільму.
  Отже, спершу нам потрібний головний герой. Ось чим узяв глядача Данило? По-перше, він не був накачаним красенем, по-друге, він мав просте чисте російське ім'я «Данило» і раССове російське прізвище, тобто, представник бидла з палати мір і вагів взнавав в нім себе. І себе він бачив, коли Данило вершив справедливість. Тому наш герой буде невеликим на зріст і астенічної тілобудови.
  Спочатку я вважав, що його будуть звати Панас чи Тарас, але це буде дуже банально. І тут я згадав, як у сторіччі, що минуло, бидло давало дітям імена на честь комуністичних подій і лідерів – Вілен, Октябрина (чи Жовтянина – я плутаюсь). Тому нашого героя будуть звати Майдан. Ну, а з прізвищем буде легше. Отже, знайомтесь: наше герой – Майдан Гайтаненко.
  Події фільму, як і в «оригиналі», починаються у маленькому українському Мухосранську. Перші кадри: відомий співак знімає кліп. Отут я замислився, якщо чесно. Адже в оригіналі це був Бутусов з піснею «Крила», яка відображувала настрій ГГ. А кого взяти нам? Перша думка була – Славон Вакарчук, але його пісня «Не твоя війна» примушує сумніватись у ньому, та і не кожне бидло може зрозуміти його обтягуючи штани та слово «рандевю». Тому у нашій стрічці кліп буде знімати Орест Лютий. Далі все буде як в оригіналі – Майдан з’являється у кадрі, вчиняє бійку з охоронцем, обидва опиняються у відділку, після чого відбувається розмова з матір’ю, яка радить майдану їхати до брата в Одесу. Чому в Одесу? Ну. В оригіналі ГГ теж не на Кавказ поїхав, а в Пітер, бо «ворогів» краще було перемагати там.
  Отже, ГГ приїжджає в Одесу до брата. Старший брат, як і в оригіналі, заробляє на життя кіллерством. В оригіналі на питання брата «де служив» сором’язливий Данило відповідає, що «у штабі писарем». Ну, нашому Майдану сором’язливість не пасує, тож, він збреше, що служив у ВДВ у Львові.
  Далі все згідно з оригіналом – брат обманює Майдана, використовуючи його в якості найманого вбивці, користуючись його ненавистю до… В оригіналі це були чечени, а у нас будуть, звісно, донбаські біженці, що осіли в Одесі і воюють з місцевими регіоналами (якими ми заміним бандитів з оригіналу).
  Епізод у трамваї буде виглядати так: два донбаських відмовляються сплачувати гроші кондуктору у вишиванці, після чого Майдан за допомогою зброї примушує їх це зробити і каже «Не брат ти мені, гнида даунбаська».
  Тепер про деяких персонажів. В оригіналі основними були: бомж Німець, тусовщиця Кет та трамвайниця Світлана.
  Бомж символізував собою пост-совкову інтелігенцію, що не змогла пристосуватись до 90-тих і опинилась чи то на кладовищах, чи то на вулицях, але при цьому зберігши принципи гуманізму навіть до ворогів. Відчуваєте? Оце ленінське «вшива інтелігенція», яка ніколи не зможе «врятувати Росію». У нашому випадку такі гуманні персонажі не потрібні, тож, наш старий цим страждати не буде. Старого будуть звати Бредя. Він не зможе пристосуватись до сучасності, де не розстрілюють, чи хоча б засилають на уранові копалини «ворогів нації», що примушує його прикладатись до чарки. Але при цьому він буде позитивним героєм, з правильним політичним світоглядом.
  Тусовщиця. Данило зійшовся з Кет на ґрунті своєї любові до Наутілуса, тож, наша Киця буде палкою шанувальницею Лютого, що і зведе її з Майданом. Не бачу сенсу всерйоз висвітлювати цей персонаж, оскільки в житті Майдана вона не зіграє ніякої ролі.
  Трамвайниця. А ось тут все не так просто. Справа в тому, що тут Балабанов все ж, у своєму дусі дужу-дуже тонко потролив ЦА свого фільму. Пам’ятаєте момент, де Данило захистив трамвайницю, вистреливши у ногу її чоловіку, що постійно знущався над дружиною? А вона почала кричати на Данила, захищаючи чоловіка? У цьому образі Балабанов зобразив… Росію. Так, ту Росію, що, зазвичай, здавала своїх захисників, кидала їх у в’язницю. Але ж Україна не така! Тому, замість чоловіка наша трамвайниця Маргорітка буде мати неповнолітнього племінника, якій над нею знущався. У сцені розправи Майдан стріляє йому у ногу, після чого Маргорітка просить у нього ствол і стріляє племіннику по черзі у кожен палець. Посміхаючись, Майдан питає: «Тебе не бентежить, що він – дитина?», на що Маргорітка відповість «Це – не дитина» і вистрелить йому у потилицю. Потім буде гарячий секс, який буде символізувати любов суспільства до таких, як майдан. Необхідно ретельніше показати образ Маргорітки. Це має бути жінка у літах, яка є дуже набожною, щотижня ходить в церкву, де, зі сльозми на очах, у христянському милосерді щиро молиться про смерть дітей ворогів.
  Отже, через деякий час Майдан розуміє, що його розводять і вершить справедливість, вбиваючи «вату» з обох сторін. В фіналі головний одеський ватник примушує старшого брата зрадити Майдана, але останній все розуміє і перемагає.
  Фінальна сцена: головватник, злобно посміхаючись, каже:
  - Майдан, це брат тебе здав!
  - Я знаю – відповість наш герой.В оригіналі Данило пробачив брата і відпустив бандита, оскільки дав йому слово.
  Але це символізувало, що захисники Росії завжди готові пробачити тих, хто їх зрадив і прийняти їх (так, натяк на Ічкерію) та тримають слово, навіть дане ворогам.
  Але в нас це не так. То що ж Майдан зробить зі страшим братом? Вбити? Дуже жорстко. Переглядаючи варіанти, що робити за українською ватою, побачив гуманні коментарі позбавити громадянства і права голосу. Що ж, перефразовуючи це мовою кінообразів, це буде виглядати так.
  Майдан не пробачить, але не вб’є брата. Натомість примусить його повернутись у рідний Мухосранськ і змінити прізвище на ГайтанОВ. Відчуваєте суворість кари і одночасно величність духу Майдана? Що стосується головватника, то, як ми знаємо, справжній поцреот - господар свого слова. Захотів - дав, захотів - забрав. Тож, головватника буде вбито.
  Закінчуватись фільм буде тим, що Майдан їде в Київ, бо «там сила»…
  Але це закінчиться лише перший фільм, тож, любі мої, чекайте продовження під назвою «Брате-2»
  Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

 • #2

  Фільму "Брат" - 20 років. український варіант сценарію.

  Посмеялся от души)
  автор Nikita_Levchenko
  Над чем?
  geag5,
  Злой ты.
  Слог не твой, чувствуется моя любимая лурочка. Блин пока не рассказал про торлинг я не замечал.
  А что за фильи посмотрело 3,5 Анонимуса?
  Если таки ты придумал сей опус, то посмотри Даун Хаус
  СЛАВА НАЦІЇ
  СМЕРТЬ ВОРОГАМ

  Комментарий


  • #3

   Фільму "Брат" - 20 років. український варіант сценарію.


   что за фильи посмотрело 3,5 Анонимуса?
   «Про уродов и людей»
   Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

   Комментарий


   • #4

    Фільму "Брат" - 20 років. український варіант сценарію.

    «Про уродов и людей»
    Пойду до четірех дотяну показатели
    СЛАВА НАЦІЇ
    СМЕРТЬ ВОРОГАМ

    Комментарий

    Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

    Обработка...
    X