Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Кіноклуб "ART-CINEMA"

Наш кіноклуб "Art-cinema" існує вже багато років. Спочатку він засновувався як кіноклуб "історичного та соціального кіно". Та зараз ми розширили свої кордони, і залюбки показуємо кіно, яке варте уваги кінолюбів і глядачів: артхаус, авторське кіно, класику та шедеври світового кінематографу. Після перегляду стрічки учасники клубу залишаються на обговорення фільму, що дає можливість висловитися всім і провести такий собі "штурм мозку".
    Кіноклуб завжди радий новим людям, яким не байдужий цей вид мистецтва.

Чекаємо на вас що п'ятниці.
    А ось наша незмінна адреса: м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, офіс 26.
    Вхід вільний.

група в фб: https://www.facebook.com/groups/artcinemaclub/

контакти: (096) 424-87-97 - Андрій
    Последний раз редактировалось Light Warrior; 13.12.2017, 12:17.
    Какой чудесный день, моя струится лень, на грани просветления.

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Тож, останньої п'ятниці жовтня переглянемо іспанську стрічку "Море всередині/Mar adentro" (2004) Алехандро Аменабара.
    Стрічка ґрунтується на реальній історії іспанця Рамона Санпедро, бортового механіка океанічного судна, який у віці двадцяти років невдало стрибнув зі скелі у море і зламав шию, що призвело до майже повного паралічу. Чоловік провів прикутим до ліжка майже 30 років, протягом яких намагався через суд домогтися визнання свого права на смерть.

ДЕ: вул. Смілянська, 23, 2 поверх, оф. 26, Молодіжний ресурсний центр;
    КОЛИ: 27 жовтня 2017 року, о 18:30;

Вхід вільний.
    Последний раз редактировалось Light Warrior; 23.10.2017, 12:03.

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Любі друзі! Першої п'ятниці листопада запрошуємо вас переглянути стрічку Франко Дзеффіреллі "КАЛЛАС НАВСЕГДА". Ця стрічка є спробою видатного режисера долучити і дати можливість доторкнутись чарівного і божественного мистецтва ОПЕРИ!!!

КОЛИ: 3 листопада 2017 року, о 18:30;

Вхід вільний.
      Последний раз редактировалось Light Warrior; 13.12.2017, 12:18.

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Друзі, цієї п'ятниці ми дивимось фільм Жака Одіара "І моє серце завмерло" 2005 року, що є римейком фільму американського режисера Джеймса Тобака "Пальці" (1978).
        Головний герой Тома, успадкувавши бізнес батька, вже протягом 10 років займається нелегальними угодами з нерухомістю. Зустріч зі старим другом матері дає надію Томі, що він може здійснити свою давню мрію - стати піаністом. Герой настільки захоплюється ідеєю, що починає посилено займатися і готуватися до майбутньогопрослуховування. Тома живе подвійним життям - вдень грає на роялі, а по вечорам допомагає батькові вибивати гроші з боржників.
        Фільм отримав 8 премій Сезар (в тому числі за кращий фільм та режисуру), нагороду як кращий іноземний фільм від Британської кіноакадемії, Срібного Ведмедя за кращу музику до фільму.

КОЛИ: 10 листопада 2017 року о 18:30;

Вхід вільний.
        Прикріплені файли

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Цієї п'ятниці дивимося і обговорюємо абсурдний трагіфарс "Сіверяни" голландського режисера Алекса ван Вармердама. У кожного режисера є свій фірмовий кадр, немов візитна картка, у Ван Вармердама - це профіль людського тіла лежачого поперек ліжка.

ДЕ: вул. Смілянська, 23, 2 поверх, оф. 26;
          КОЛИ: 17 листопада 2017 року, о 18:30;

Вхід вільний.
          Прикріплені файли

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Друзі, вже вдруге на нашому кіноклубі корейський режисер Лі Чхан Дон, цієї п'ятниці знайомимось з його фільмом "Поезія" 2010 року.
            Історія 60-річної Міджи, яка записавшись на поетичні курси, починає писати свій перший вірш. Вона шукає красу в звичайних речах, на які раніше не звертала уваги.
            Героїня намагається не опускати руки, коли проблеми навалюються одна за іншою. Шукавши поезію в красі, Міджа знаходить її в стражданнях, перший вірш стає останнім.
            На Каннському кінофестивалі фільм отримав нагороду за кращий сценарій та був номінований на Золоту пальмову гілку.

КОЛИ: 01 грудня 2017 року о 18:30;

Вхід вільний.
            Прикріплені файли

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

А мне так очень понравился На глубине 6 футов, основанный на реальных событиях. Рекомендую, не зря потратите время.

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Цієї п'ятниці дивимося і обговорюємо драму "Тіло і душа" угорського режисера Ільдіко Еньєді. Прем'єра фільму відбулася на Берлінському кінофестивалі, де картина здобула перемогу в основній конкурсній програмі, а також отримала нагороди ФІПРЕССІ та екуменічного журі.

КОЛИ: 15 грудня 2017 року, о 18:30;
                Вхід вільний.
                Прикріплені файли

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Цієї п'ятниці дивимося і обговорюємо драму "Вбивство священного оленя" грецького режисера Йоргоса Лантімоса. Прем'єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі, там же картина отримала приз за кращий сценарій. Справжня давньогрецька трагедія, помножена на абсурд.

ДЕ: вул. Смілянська, 23, 2 поверх, офіс 26;
                  КОЛИ: 12 січня 2018 року, о 18:30;
                  Вхід вільний.
                  Прикріплені файли

Комментар

Кіноклуб "ART-CINEMA"

Цієї п'ятниці дивимося і обговорюємо іронічну трагікомедію "Настроювач" українського і радянського кінорежисера Кіри Муратової. Режисер вперше в своїх фільмах показала поцілунок. Вона зазначила в інтерв'ю, що «ни разу не видела в кино поцелуя, который бы мне понравился. Вот и решила: дай-ка я попробую сама снять такой поцелуй!».

ДЕ: вул. Смілянська, 23, 2 поверх, офіс 26;
                    КОЛИ: 16 березня 2018 року, о 18:30;
                    Вхід вільний.
                    Прикріплені файли

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                    X