Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Ліга Чемпіонів!!!

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Ліга Чемпіонів!!!

Для красоты есть
    Згадав, 5-ро фоткались перед матчем, таки для красоти.
    Что толку с его удара, если он не бежит назад, на пятачке как школьника обыгрывают и влетает 6 голов - половина при его участии.
    Та він то біжить, але дуже рідко наздоганяє, можливо чуть зайва вага, а швидше за все,просто знизив вимоги до себе, через нестачу конкуренції на своїй позиції. Щойно по футбол 2 нарізку цього судді в ЛЧ, за останні сезони показували. Хз, чого його призначають, після таких результативних ляпів.
    Коваленко полено как года три уже
    Він не те, що деревяний, він більше заповільний для сучасного футболу, техніка вроді і є, але багато простору потребує. як для центру, а для флангу швидкості не хватає.
    Раз хороший отрезок был весной в клубе и сб при Фоменко.
    Це про Коваленка, не памятаю цього періода. Думаю, його в опорники перекваліфікують, без успіхів...

Комментар

• Ліга Чемпіонів!!!

УЕФА утвердил новый клубный турнир

Исполнительный комитет УЕФА утвердил создание третьего клубного турнира в цикле 2021/24 годов.

ФОТО: УЕФА02 ДЕКАБРЯ 2018, 22:19

УЕФА утвердил создание третьего клубного турнира с 2021 года.

Новый турнир (рабочее название UEL2) будет проводиться по той же схеме, что Лига чемпионов УЕФА и Лига Европы УЕФА. На групповом этапе выступят 32 команды.

• Формат включает групповой этап (восемь групп по четыре команды), 1/8 финала, четвертьфинал, полуфинал и финал.

• Перед 1/8 финала состоится дополнительный раунд плей-офф. В нем встретятся вторые места в группах UEL2 и третьи места в группах Лиги Европы.

• Новый турнир предусматривает 141 матч за 15 игровых дней. Точно так же, как в Лиге Европы.

• Победитель нового турнира получат путевку в следующий розыгрыш Лиги Европы.

• Матчи будут проводиться по четвергам. Таким образом, Лига чемпионов по-прежнему играется по вторникам и средам, а Лига Европы и новый турнир — по четвергам. УЕФА рассмотрит возможность добавить временну́ю сессию с началом в 16:30 CET для ограниченного количества матчей.

• Финалы всех клубных турниров будут проводиться на одной неделе — в среду (новый турнир), четверг (Лига Европы) и субботу (Лига чемпионов).

Новый турнир гарантирует, что на групповом этапе еврокубков будут представлены по меньшей мере 34 ассоциации (сейчас минимум 26). Новый турнир будет открыт для всех национальных ассоциаций. Все ассоциации сохранят те же суммарные квоты, что сейчас.
      https://football.ua/countrieselse/37...jj-turnir.html
      ще якийсь не зрозумілий турнір для невідомих команд, на матчі яких ніхто не буде ходити.
      Це типу кубок Інтертото який вдало пропав.

Я би ЛЧ переробив і зробив би її дійсно лігою, а не тим чим вона є зараз. Чекати пів року щоб подивитися 5-10 нормальних матчів дуже тупо. Розумію що футбол має розвиватися, але хочеться дивитися футбол а не те як він розвивається.
      Шануймося, браття, бо МИ того варті !!!

Комментар

• Ліга Чемпіонів!!!

ще якийсь не зрозумілий турнір для невідомих команд, на матчі яких ніхто не буде ходити.
        Це типу кубок Інтертото який вдало пропав.
        Це типу сьогоднішньої Ліги Європи, для того, щоб покращити якість команд сьогоднішньої ЛЄ і підняти її престиж і фінансову складову для команд, які в ній приймають участь. Які невідомі команди? В загальному на групових етапах буде на 16 команд більше ніж є сьогодні...Просто на нього матимуть квоти, тобто гарантії виступу в груповому турнірі, футбольні асоціації, вроді до 24-26, а зараз гарантовану участь в групових етапах мають, вроді 18 асоціацій. Клубний футбол від того тільки виграє.

Я би ЛЧ переробив і зробив би її дійсно лігою, а не тим чим вона є зараз. Чекати пів року щоб подивитися 5-10 нормальних матчів дуже тупо.
        А, як туди попадати, через нац чемпіонат, чи як?
        краще би таку лігу для збірних зробити...
        Последний раз редактировалось ТоК; 06.12.2018, 08:57.

Комментар

• Ліга Чемпіонів!!!

А, як туди попадати, через нац чемпіонат, чи як?

Попало в ЛЧ 32 команди, згідно рейтингу розділити їх і нехай перша грає з останньою, друга з 31 і так далі. Ті що залишаться 16 команд умовно "вища ліга ", інші "перша ліга".
          І нехай в два круги грають. Що б було цікаво першій лізі, зробити перше і друге місце точно буде в розіграші на наступний сезон, в не залежності від чемпіонату країни. Ну там і далі щось придумати можна.
          Було би цікавіше ніж те що зараз, я так думаю.

Комментар

• Ліга Чемпіонів!!!

Не все так просто, УЕФА також зацікавлена в збільшенні інтересу до турніру і в збільшенні прибутків. Як на мене з клубами таке важко організувати, а от зі збірними варто...

Комментар

• Ліга Чемпіонів!!!

к на мене з клубами таке важко організувати, а от зі збірними варто...
              власники клубів не зацікавлені у збірних. такі турніри для всих плюси тільки не для клубу, який платить зарплату гравцю.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
              X