Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Коронавирус - предвестник апокалипсиса?

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Коронавирус - предвестник апокалипсиса?

Последний раз редактировалось geag5; 06.07.2020, 00:21.

Росія закриває п’ять пунктів пропуску з Китаєм на Далекому Сході через ризик поширення коронавірусу. Про це повідомляє УНН із посиланням на ТАСС. "Ми прийняли рішення про продовження закриття кордону з пішохідного та автомобільного сполучення в п'яти регіонах ДСО: Амурська область, Єврейська автономна область, Хабаровський, Приморський і Забайкальський краю", - повідомила віце-прем’єр Росії Тетяна Голікова. Нагадаємо, мер Москви Сергій Собянін повідомив, що готелі у місцях масового перебування туристів взяті під особливий контроль в Москві через спалах коронавірусу в Китаї.

Джерело: УНН

Комментарий

Мне иногда кажется, что все эти эпидемии, которые возникают в последнее время - не просто какие-то вирусы
      пока есть тот хто есть, эти вирусы никуда не денутся. это война. И тот кто есть, показывает как в момент можно обвалить экономику. Комаровский в ютубе популярно объяснил, заражаемость у этого вируса, в три раза меньше чем у кори. на Украине 150000 больных корью. нас уже то таким понятиям, должны бульдозерами сравнять и залить соляркой, и сжечь.
      FinderS, свои фантазии и домыслы за действительность выдавать не нужно, всему есть предел. Сообщения с твоим враньем/фантазиями удалил. Последнее предупреждение.скажи спасибо что и сейчас вытер, иначе ты в баню пошел бы автор Mr.Smith;n7889159

Комментарий

Как-то очень вовремя этот вирус появился. Как только Китай заелся с Америкой по торговле.
        А сейчас Китай практически вырублен из системы международной торговли и туризма: Какой дурак туда поедет или товары заказывать будет? А вдруг заразишься?
        Красота - и войны никакой не было, и торговая битва выиграна.

PS. А вирус, между прочим, обладает всеми признаками биологического оружия: и длительный латентный период, и возможность передачи вируса в латентный период, и быстрая активная фаза, и селекция по расам - китайцы заражаются легче и чаще.
        Единственно - смертность низкая, но это легко ликвидируется в следующей генерации.

Комментарий

Красота - и войны никакой не было, и торговая битва выиграна.
          І чому я не здивований, що Дядя Толя підхопив кремлівську методичку про те що епідемію влаштували всюдисущі американці

Тут який момент - в місті Ухань є лабораторія з дослідження вірусів, причому її існування ніхто не приховував. Більше того - в 2018 гордо рапортували про те, як далеко просунились дослідження. І саме в Ухані фіксують перше зараження короновірусом - тут вже як то кажуть "соупаденіе? Не думаю".

Далі, Китай - головна майстерня для США, і влаштовувати для них епідемію там - все рівно що стріляти собі в ногу. А що як якийсь робітник накашляє на айфон і відправить десь в Нью-Йорк? Я вже мовчу, що заразу можуть занести емігранти: від Китаю до західного узбережжя США летіти не так вже й довго.

Правду ми навряд чи колись дізнаємось, але думаю що мало місце банальне порушення техніки безпеки при роботі з небезпечними патогенами.
          Sic Semper Tyrannis

Комментарий

;n7844533]що як якийсь робітник накашляє на айфон і відправить десь в Нью-Йорк?
            автор Chelios[UA
            За двое суток вряд ли доедет, а дольше уже безопасно.
            попытка планеты избавиться от паразитов-людей
            Еще изменение климата. Когда у нас грипп, то повышается температура. Это аллегория.

Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

Комментарий

МОЗ оприлюднив статистику розповсюдження коронавірусу по світу

В Україні лабораторно підтверджених випадків поки що немає

Станом на ранок 1 лютого 2020 року у світі зареєстровано 11 374 підтверджених лабораторно випадків нової коронавірусної інфекції (2019-нCoV), у тому числі 259 смертельних випадків. Поро це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Як зазначається в повідомленні, підтверджено 133 випадки завезення нового коронавірусу у 24 країнах світу (Тайланд, Японія, Сінгапур, Тайвань, Австралія, Малайзія, США, Франція, Німеччина, Південна Корея, ОАЕ, Канада, Італія, Росія, Велика Британія, Іспанія, Швеція, В’єтнам, Камбоджа, Фінляндія, Індія, Непал, Республіка Філіпіни та Шрі-Ланка).

"Наразі в країні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку нової коронавірусної інфекції. Відповідні служби, включаючи МОЗ, МЗС, Держприкордонна служба, МВС, Міноборони, Мінінфраструктури держави знаходяться у посиленій готовності", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у МОЗ, Україна продовжує виконувати усі технічні рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо попередження розповсюдження нового коронавірусу. У свою чергу, на цей момент ВООЗ не рекомендує обмежувати пересування пасажирів та вантажів, це не вважається ефективним засобом попередження розповсюдження вірусу.
              https://www.rbc.ua/ukr/news/minzdrav...580556266.html

Комментарий

Корона-вирусы лет 10 назад в говядине были. И была такая же фуйня.
                ПС, Смотрим новый сериал "Эпидемия" и боимся, глаза белые проверяем, стреляем во всё подозрительное.
                Кста, в конце первого сезона сериала именно китайцы начали завоёвывать Россию!!!!
                ;n7844533]"соупаденіе? Не думаю".
                автор Chelios[UA
                Путин кругом, падла, виноват!
                Последний раз редактировалось СТРОНЦИЙ; 01.02.2020, 20:08.
                Злобным все вернется

Комментарий

В Україні лабораторно підтверджених випадків поки що немає
                  У нас нет тест-систем. Что они могут подтвердить или опровергнуть. Определяют методом исключения, делая тесты на грипп и прочие ОРВИ. Местное ноу-хау. Может вирус уже здесь. Три борта туристов из Китая прилетело и разошлись по домам без карантина.
                  Последний раз редактировалось apple1210; 01.02.2020, 20:20.

Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

Комментарий

Путин кругом, падла, виноват!
                    автор СТРОНЦИЙ Посмотреть сообщение
                    Я в своєму пості жодного разу ні РФ, ні її фюрера не згадував

Смотрим новый сериал "Эпидемия"
                    автор СТРОНЦИЙ Посмотреть сообщение
                    Краще вже "Зараження" 2011 року Стівена Содерберга

За двое суток вряд ли доедет, а дольше уже безопасно.
                    Ну окей, не айфон, а якийсь делікатес для китайської общини? Ну і ще такий момент, я не думаю, що китайськи спецслужби такі салабони, що могли прогавити агентів з контейнером небезпечного штаму.

Sic Semper Tyrannis

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                    X