Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

ЛегалиЗАция проституции, лёгких наркотиков и игрового бизнеса.

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • ЛегалиЗАция проституции, лёгких наркотиков и игрового бизнеса.


  Да!

  Я знаю его слабости наклонности
  автор Шикльгрубер Посмотреть сообщение
  У тебя эмир как второе я...

  Комментарий


  • ЛегалиЗАция проституции, лёгких наркотиков и игрового бизнеса.

   Он моё альтер эго.
   Мы друг другу гештальты закрываем
   Всем важно, что о них скажут, мне важно, как отпоют
   От отражения ворожбы до откровения небес, дорога в целую жизнь среди свиней и козлов

   ПРАВОСЛАВИЕ, САМОДЕРЖАВИЕ, НАРОДНОСТЬ! ЗА ВЕРУ, ЦАРЯ И ОТЕЧЕСТВО!

   Комментарий


   • ЛегалиЗАция проституции, лёгких наркотиков и игрового бизнеса.

    якщо помилився з темою то перенесіть
    Конопляний пластик: кінець екологічної катастрофи?

    Екологи б’ють на сполох через забруднення планети пластиком, але є екологічно чиста та надійна альтернатива токсичній пластмасі, зробленій з нафти. Це у 3,5 рази міцніше за звичайний пластик і повністю розкладається у землі за кілька місяців. Порятунок людства виготовляється з конопель. З промислових сортів конопель, будівельного матеріалу майбутнього.

    Сучасна світова економіка продукує пластик у неймовірних кількостях. Відомо, що більша його частина не переробляється, а лишається розкладатись та забруднювати все навколо. Розраховано, якщо так триватиме і надалі, то до 2050 року в океанах плаватиме більше пластмасових пляшок, аніж риби. Всі знають про “велику тихоокеанську сміттєву пляму” – величезний острів сміття, що дрейфує Тихим океаном. Не спішіть заспокоювати себе, вона не єдина, а лише найвідоміша.

    Людство використовує пластик менше, ніж 80 років, але з 1950 встигло виробити більше 8 мільярдів тон. З яких переробило лише 9%. Ще 12% було спалено, але решта 79% осіло десь на планеті. І щороку на земній кулі виробляється нові 300 мільйонів тон.

    Звичайна пластмасова пляшка розкладається в середньому від 300 до 1000 років – а таких пляшок людство накопичило вже мільярди. До того ж, пластмаса зроблена на основі нафти – токсична. Рештки цієї пластмаси споживають більше 600 видів фауни, зокрема таких, які пізніше їдять люди. Таким чином, ми щодня споживаємо рештки пластмасових відходів, говорить Програма захисту довкілля ООН.

    ЧИТАТИ: В Україні презентували фільм про канабіс, ліки від епілепсії (ВІДЕО)

    Ці відходи справді містять токсичні для живих організмів речовини, такі як Бісфенол А (BPA). Цей токсин підвищує ризик серцево-судинних захворювань, його сліди Центр контролю та профілактики захворювань США нещодавно виявив у 93% зразків сечі американців. Чи ви може думаєте, що в Україні ми маємо в обігу якийсь безпечніший пластик?

    Сміття і айсберги у бухті Діско Бей, Гренландія (Photo by: Arterra/UIG via Getty Images) Пластик, виготовлений на основі конопель, не забруднює океан та повітря, не осідає в живих організмах і не отрюює споживачів. Конопляний пластик потребує менше року, щоб повністю розкластись, а головна перевага – він може перероблятись безкінечну кількість разів.

    ЧИТАТИ: Канабіс і кров. Чи можна бути донором?

    Звісно ж нічого не відбувається саме собою, а переробка навіть конопляного пластику вимагає інвестицій, проте відчутно менших ніж для пластику на основі нафти. Зате, використання пластику з екологічно чистих ресурсів таких як коноплі дозволяє зменшити кількість викидів вуглекислого газу в атмосферу. Також коноплі мають здатність знезаражувати грунт від ядерних відходів – для цього рослину використовували в Чорнобильскій зоні відчуження.

    Конопляні фермери Бак Чавес (ліворуч) та Корі Колумбо переробляють урожай на підприємстві Paradox Ventures у штаті Колорадо (Photo by Andy Cross/The Denver Post via Getty Images) Всесвітньо відомі бренди готуються інвестувати в екологічно чисті матеріали, наприклад відома компанія виробник іграшок LEGO оголосила що планує інвестувати 1 мільйон доларів в розробку альтернативних матеріалів. Ідея полягає в тому щоб до 2030 року повністю перевести виробництво на сировину біологічного походження. Чому б і не конопляного пластику в такому випадку? Існує чимало продуктів з конопель, в тому числі таких, яких не відразу і сподіваєшся – від пляшок та пакетів до іграшок, меблів та навіть запчастин для автомобілів. Існують компанії, що продають 3-D принтери,здатні використовувати конопляний пластик. Тож як знати, можливо в майбутньому ми самі створюватимемо собі елементи інтер’єру з екологічно чистого матеріалу – конопель.

    ЧИТАТИ: В Україні відбудеться перша наукова конференція з медичного канабісу

    https://konopravda.com/2018/04/03/ko...oi-katastrofy/
    Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.

    Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову.

    Ті, що боролися за Україну у ХХ сторіччі: Світ зрадив їх. Вони продовжували боротьбу.

    Комментарий

    Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

    Обработка...
    X