Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Хто бажає на Майдан?

Згорнути
X
Згорнути
 • Фільтр
 • Время
 • Показати
Очистити все
нові повідомлення

 • Хто бажає на Майдан?

  Re: Хто бажає на Майдан?

  Сьогоднішня сесія Черкаської обласної ради (22 листопада) проходить без депутатів від "Батьківщини". Усі вони на початку сесії залишили залу. Перед цим бютівці на своїх місцях розгорнули плакат з написом: "Україні і Юлі волю".

  Як зазначив депутат обласної ради від "Батьківщини" Анатолій Бондаренко, "після 2004 року влада визнала 22 листопада державним святом у пам’ять про Майдан, але нинішня влада не вітає прояви свободи. Тож ми не братимемо участі у засіданні сесії".

  Покинувши залу, бютівці взяли участь у спільному заході об’єднаної черкаської опозиції. Перед будівлею обласного будинку рад вони відтворили невеликий Майдан: встановили польові намети та залізну діжку, по якій били, як по барабану. В акції взяло участь близько 50 осіб – це представники всіх політичних сил, що входять до Ради об’єднаної опозиції Черкащини.

  "Треба нагадати українцям події семирічної давнини, щоб ми не втратили демократію", – сказав у виступі голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

  Стаття і фото: http://pres-centr.ck.ua/politics/22118/

  Наразі сесія обласної ради триває, а імпровізований Майдан вже завершився.

  Комментар


  • Хто бажає на Майдан?

   Re: Хто бажає на Майдан?

   Off-topic: Cherkasets По ходу клон Козака.

   Комментар


   • Хто бажає на Майдан?

    Re: Хто бажає на Майдан?


    О-о-о!
    АТч, Ви не уявляєте як я попав з тим Майданом, поперлись ми з знайомими на власному авто , за власні кошти і три дні і три ночі протусувались там , ніхто нам ні копійки за це не заплатив (коли довідався що деяким людям за майдан платили - відчув себе лохом ).
    Коротше кажучи , якщо й платили - то не всим ...
    Вот читаю первые посты в данной теме - ведь сколько умных людей было! Как же смогли так все прос*ать?(
    Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

    Комментар

    Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

    Обработка...
    X