Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Переговори з терористами. диявол у деталях

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Переговори з терористами. диявол у деталях

  Я вже 2 тижні на форумі ділюся своїми думками і прогнозами стосовно "мирного плану порошенка". Сьогодні натрапив на статтю, в якій автор приходить абсолютно до тих самих думок і висновків, виклавши їх в більш толерантному літературному вигляді, ніж зазвичай кажу це я. Тому раджу прочитати її, думаю, вона варта окремої теми.


  Переговори з терористами. Диявол у деталях

  Переговори з терористами за участю кремлівської агентури – це затягування часу, вигідне лише Росії та її бандформуванням на Сході
  Є така погана політично-українська прикмета: якщо в чомусь бере участь Віктор Медведчук, бути провалу. А коли ще й Нестор Шуфрич поруч, то взагалі ховайся. Тепер ці діячі ведуть перемовини від імені російських терористів, себто Путіна, з Україною, хоча й намагаються стверджувати, що нібито від імені Порошенка. Зрештою, не так важливо, що кум російського вождя та його дрібний посіпака теревенять, маючи вже понад 10 років зрозумілу мету й діючи на розкол країни: сам факт їхньої появи свідчить, що новий президент починає повторювати помилки Ющенка 2005–2006 років. Не менш важливий факт – сідання за стіл переговорів із терористами й диверсантами, що є такими офіційно після відповідної кваліфікації Генеральної прокуратури. Вести діалог із тим, хто за визначенням не є суб’єктом прийняття рішень та й просто не має інтелекту для бодай якоїсь переговороздатності, – це шлях у нікуди. Тобто до поразки.

  Усю Україну неприємно вразили переговори, що раптом відбулися в будівлі захопленої Донецької ОДА, із представниками терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», які тепер ще й злилися в якийсь «Союз народних респуб­лік» (забули додати «радянсь­ких», але це й так зрозуміло). Представниками, які навряд чи контролюють діяльність усіх оз­броєних проросійських банд.

  йдучи на переговори з терористами, петро порошенко ризикує наступити на граблі віктора ющенка

  Адже якщо фанатик Ґіркін іще є контрольованим хоч якоюсь мірою через своє квадратно-армійське ієрархічне мислення, то ось у те, що всі ці бородаї-губарєви-пургіни керують відвертими бандитами зі зброєю, які зараз мародерствують на Сході, не віриться взагалі. Не кажучи вже про Луганську область, де діє до 10 різних бандформувань, які ще й конкурують між собою. Тож навіть досягнення домовленостей із якимось одним ватажком терористів іще геть не означає дотримання цих угод усіма іншими. І ще не забуваймо про Росію, якій дуже невигідне мирне врегулювання конфлікту, свідченням чого став черговий збитий вертоліт Збройних сил біля Сло­в’ян­сь­ка, в якому загинуло дев’ять людей і який, за гіркою іронією долі, якраз мав фіксувати дотримання/недотримання умов припинення вогню. Про це – о випадковість! – Путін дізнався так оперативно, що буквально за кілька хвилин доповів на безпековій конференції ОБСЄ у Відні. Щоправда, під соусом, мовляв, знову «київські карателі» пішли в наступ.

  Читайте також: Петро Порошенко. Майстер політичної реінкарнації

  Загалом логіка Росії цілком зрозуміла: вбити якомога біль­­ше наших солдатів і таки змусити до якихось перемовин, тобто легітимації в публічній площині її терористичних організацій. При цьому вона постійно підкидає дрова (тобто зброю, людей та амуніцію) в полум’я конфлікту. Дії Кремля зараз дуже нагадують ситуацію під час грузинсько-абхазької війни 1992–1993 років, коли на певному етапі проросійські формування не мали можливості для перемоги, тому грузинам була нав’язана переговорна тяганина. А щойно потрібні сили були сконцентровані та мобілізовані, абхазці за підтримки Кремля без жодних попереджень перейшли в наступ. Так само зрозуміла логіка терористів: вони використовують цю передишку для формування нових укріпрайонів, перекидання через кордон додаткової зброї, примусової мобілізації місцевого населення тощо.

  А ось логіка пана Порошенка зрозуміла куди менше. Так, мож­­на зробити припущення, що рішення про одностороннє припинення вогню викликане бажанням уникнути провокацій Росії та зриву підписання економічного, тобто реального блоку асоціації з ЄС. Понад те, можна сказати, що це хитра гра для Європи: мовляв, бачите, як ми хочемо миру, але ж ці кляті терористи не дають спокою. Можна й зовсім упасти в конспірологію і додумати, що це США тиснуть на Україну, мовляв, хай Росія повністю вгрузне в цей конфлікт – і ось тоді вже третій рівень санкцій. Сумнівно, чесно кажучи.
  Можна, звичайно, послуговуватися й простішою логікою, яку виражає цитата новопризначеного президентського уповноваженого з урегулювання конфлік­­ту на Сході Ірини Геращенко: «Головне не прізвища перемовників, а досягнення миру на Донбасі». Справді, кожен загиблий українець на Сході – страшна трагедія, це не тема для дискусії. Здавалось би, як правильно, миролюбно, в стилі Ґанді…

  Читайте також: Відірватися від Москви

  Однак диявол, як завжди, ховається в деталях. Бо відповіді на запитання, яким чином переговори про мир із тим, хто цього миру за визначенням не хоче, були б ефективними, немає, та й не може бути. Надто ж за участю людей, які цю війну любовно зрощували й готували протягом довгих років. І навіщо потрібен мир після стількох смертей і без жодних відчутних результатів? Адже українські солдати й надалі гинуть – і не важливо, в умовах «антитерористичної операції» чи «режиму припинення вогню». Навіщо стільки слів замість простого й зрозумілого «війна»?

  До пана Порошенка вже є серйозні запитання, незважаючи на неповні три тижні на посаді. В умовах війни це велетенський строк, і ніяких 100 днів мораторію на критику в нього немає. Здавалось би, Петро Олексійович тільки входить у курс справ, призначає своїх перевірених людей, та й речі говорить цілком правильні. Однак чому досі так і не проведена чистка Генштабу та керівництва МВС від «кротів», які, за даними вже навіть із відкритих джерел, перебувають під ковпаком ФСБ і, за словами всіх без винятку фронтовиків, не припиняють зливати інформацію терористам? І не треба казати про брак кадрів – було б бажання. Чому досі не створений нормальний антикризовий центр управління країною у воєнних умовах, який забезпечував би швидке ухвалення єдиних ріше­­нь? Чому в переговорах, які, гаразд, уявімо, тільки в ім’я миру, затіяні в Донецьку, беруть участь Віктор Медведчук, Нестор Шуфрич та, соромно сказати, Олег Царьов?

  Читайте також: Важка булава. З чого почати Петру Порошенку

  О’кей, ми оцінили красу гри, коли своїм представником замість запланованого міністра закордонних справ Клімкіна Порошенко обрав колишнього шефа Медведчука, другого президента Леоніда Кучму, щоб поставити путінського холуя в апріорі незручне психологічне становище. Одначе як узагалі можна сідати за стіл переговорів із людиною, чия політична сила в Криму нині підтримує окупацію української території, а до того ж ця людина офіційно не представляє нікого? Як можна сідати за стіл переговорів із особою, яка перебуває в розшуку за підозрою в державній зраді? Навіщо пускати за цей стіл того, хто представляє політичну силу, влада якої і призвела до війни в Україні? І нарешті, про що можна розмовляти із кривавими клоунами, які не відповідають за свої дії, адже їхні ляльководи в Москві?

  Новий президент самими цими переговорами, хай навіть вони вже фактично зірвані тими-таки бойовиками, наступає на граблі імені Віктора Андрійовича. Ведення діалогу з тими, з ким розмовляти слід виключно рядками Кримінального кодексу та зброєю, матиме той самий результат. Однак, на відміну від середини 2000-х, збурене суспільство вже не впаде в летаргійний сон. І Петро Порошенко цілком може зіткнутись, і дуже швидко, з новою революцією гідності. Вже без усіляких мирних стоянь і танців. Її рушійною силою стануть фронтовики, які більше не в змозі будуть терпіти зраду й імпотенцію на вищому рівні, та середній клас, що хоче повної гарантії закріплення тих прав і свобод, які він здобув у результаті Майдану і які легко може втратити через надмірну миролюбність та схильність до компромісів нового керманича країни.

  http://tyzhden.ua/Politics/113133
  Неспішно шукаю роботу:

  Путлер КАПУТ!

 • #2

  Переговори з терористами. диявол у деталях

  Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

  Мирный план Петра Порошенко террористы лишь использовали для перегруппировки сил и усиления своих позиций. Об этом в эфире "Свободы слова" на телеканале "ICTV" сказал Анатолий Гриценко, передает УНН.

  "Мирный план президента был сорван с самого первого дня, как только за столом переговоров появились Олег Царев и лидеры террористических организаций, против которых возбуждены уголовные дела и которые сбивали наши самолеты. Порошенко говорил, что с ними нельзя садиться за стол переговоров, но с ними сели", - сказал Гриценко.

  "Второй пункт мирного соглашения Петра Порошенко провалился - оружие никто не сдал, но использовали время. Состоялась передышка для них, перегруппировки для начала других диверсионных действий в других регионах. Они уже пытаются подорвать железнодорожное полотно в Запорожской области, осуществляются диверсии в Херсоне. Они - пешки, ими руководит Путин, который свои планы не меняет", - сказал А.Гриценко.

  http://www.unn.com.ua/ru/news/1359340-m ... -gritsenko


  P.s. Наша національна гвардія і армія швидко навчились воювати і перейшли в рішучий наступ, наближаючи кінець війні. І тут з'являється Пєтя і каже "Война стой, раз-два!". Звісно ж війна пішла далі. Тільки тепер, після 2 тижнів одностороннього припинення вогню ініціативу перехопили терористи-окупанти. За 2 тижні ми втратили більше бійців, ніж за 3 місяці до того. :facepalm
  І це не вся ціна "миротворчої" діяльності Кондитера. Все може бути значно трагічніше:
  "Условия Царева-Путина еще страшнее жертв АТО: они могут иметь катастрофические последствия"
  http://news.eizvestia.com/news_politics ... sledstviya
  Неспішно шукаю роботу:

  Путлер КАПУТ!

  Комментарий


  • #3

   Переговори з терористами. диявол у деталях

   Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

   Сесть за стол переговоров с террористами, это даже не позор, нет, зто полный провал политического курса, признание бессилия собственного,ПОЛИТИЧЕСКАЯ ИМПОТЕНЦИЯ. пидорашка во главе с хуйлом начала от ворот, ведет игру, как на своем поле. Так называемые переговорщики - царев и гоп-кумпания, флаг бандитов на стене, на его фоне переговоры :crazy: ДА В СВОЕМ-ЛИ УМЕ ПОЛИТИКИ? ДА ТАМ СРАТЬ СЕСТЬ ПРОТИВНО! песдетс, КТО-ТО ПОНИМАЕТ ЧТО ПРОИСХОДИТ???????????

   Комментарий


   • #4

    Переговори з терористами. диявол у деталях

    Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

    Сесть за стол переговоров с террористами, это даже не позор, нет, зто полный провал политического курса, признание бессилия собственного,ПОЛИТИЧЕСКАЯ ИМПОТЕНЦИЯ. пидорашка во главе с хуйлом начала от ворот, ведет игру, как на своем поле. Так называемые переговорщики - царев и гоп-кумпания, флаг бандитов на стене, на его фоне переговоры ДА В СВОЕМ-ЛИ УМЕ ПОЛИТИКИ? ДА ТАМ СРАТЬ СЕСТЬ ПРОТИВНО! песдетс, КТО-ТО ПОНИМАЕТ ЧТО ПРОИСХОДИТ???????????
    автор паня34
    А пам'ятаєте, як Кондитер на інавгурації обіцяв, що не буде вести перемовин з терористами:
    "По-третє, мирний діалог. Зрозуміло, що не зі «стрєлкамі», «абвєрамі», «бєсамі» чи іншою нечистю.
    Йдеться про діалог з мирними громадянами України."


    Сам факт згадування в інавгураційній промові Стрєлка, Абвера і Бєса вже є дурістю. Адже інавгураційна промова - річ історична і абсолютно не варто було вписувати в історію цих нікчем. Ці терористи - звичайне гавно, яке випливло на поверхню лише завдяки бездіяльності нашої влади.
    Пройшло кілька днів і Порошенко вже проводить з нечистю переговори, легімітизуючи терор і опускаючи себе нижче плінтуса. :facepalm
    Неспішно шукаю роботу:

    Путлер КАПУТ!

    Комментарий


    • #5

     Переговори з терористами. диявол у деталях

     Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

     Что-то опять неладно в датском королевстве, кондитера пора тоже выносить?

     Комментарий


     • #6

      Переговори з терористами. диявол у деталях

      Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

      Что-то опять неладно в датском королевстве, кондитера пора тоже выносить?
      автор паня34
      Поживем-побачим. Та тиснути на нього потрібно вже зараз. Батальйони добровольців це вже почали.

      Комбат Семенченко: якщо не буде реальних кроків Порошенка, я створю "Українську народну республіку"

      Виступаючи в неділю, 29 червня 2014 року, на Майдані Незалежності командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко закликав до негайного відновлення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі, а також відкинув будь-яку можливість компромісу з проросійськими бойовиками або ж надання їм автономії.

      Комбат "Донбасу" Семенченко: Якщо після закінчення "перемир'я" не буде реальних кроків, я особисто створю "УНР" на Донбасі

      "Ніяка Європа нам не допоможе. Крім нас, ніяка Україна нікому не потрібна. Їм потрібен щедрий Путін. Треба сподіватися на себе.

      Нам не можна віддавати ні п'яді нашої землі. У прикордонних військах - дуже велика кількість зрадників. І у владних структурах теж.

      Треба налагодити співпрацю фронту і тилу. Автомайдан може їздити до чиновників, які заважають.

      Ми такі ж, як ви. Ми допустили Януковича і шваль. Тепер ми і повинні від них позбутися.

      Після перемоги ми зможемо побудувати нормальну державу, яку можна передати своїм дітям. Слава Україні!", - заявив Семенченко, згідно з повідомленням учасників акції у мережі Вконтакті.

      Комбат "Донбасу" Семенченко: Якщо після закінчення "перемир'я" не буде реальних кроків, я особисто створю "УНР" на Донбасі

      Більшість жителів Східної України готові взяти зброю і захистити регіон від терористів, потрібна лише воля верховного головнокомандувача Петра Порошенка, заявив в коментарі для "ГОРДОН" комбат Семенченко.

      За його словами, якщо після 30 червня, коли закінчиться режим одностороннього припинення вогню, влада не вживе конкретних кроків, жителі сходу самі почнуть рятувати Донбас від терористів.

      "Якщо після закінчення "перемир'я" ми знову не побачимо реальних кроків, а схід почне відходити до "ДНР" і "ЛНР", я особисто як мешканець Донецької області створю "Українську народну республіку", щоб возз'єднатися з Україною. Йде справжня війна, але не всі в країні це усвідомлюють. Більшість жителів Донбасу готові взяти зброю і захистити регіон від терористів", - підкреслив Семенченко.

      Комбат підкреслює, що не раз наполягав і на офіційному створенні батальйону територіальної оборони Донецької області, і на запровадженні воєнного стану, але кожен раз ці рішення блокувалися "нагорі".

      "Я особисто ще в квітні вимагав створення батальйону територіальної оборони Донецької області з місцевих жителів. Це було заблоковано на рівні Адміністрацій та окремих чиновників Генерального штабу. Згори була недовіра, саботаж і повна відсутність розуміння процесів, що відбуваються на сході України. Потрібна політична воля, щоб оголосити загальну мобілізацію. Команду повинен дати верховний головнокомандувач Петро Порошенко. Якщо після 30 червня команди знову не буде, громадяни самі почнуть діяти, щоб визволити рідний Донбас від терористів.

      Я наполягаю на припиненні цього так званого "перемир'я" та запровадженні воєнного стану на Донбасі. У воєнного стану багато переваг, головна з яких - мобілізація всіх сил держави на відбиття загрози".

      http://www.newsru.ua/ukraine/29jun2014/ ... e8322.html

      P.s. Інаше можемо не лише фактично втратити Донбас, який фактично стане феодальною вотчиною московського царька, а і всю Україну. І навіть більше. Адже апетити у імперії і Путлєра безмежні, вони зупиняються лише там, де їх зупиняють. Сподіваюсь, Європа схаменеться і введе справжні санкції проти ПаРаші. А поки що ворон ворону ГАЗ не виклює:

      Неспішно шукаю роботу:

      Путлер КАПУТ!

      Комментарий


      • #7

       Переговори з терористами. диявол у деталях

       Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

       Особенно "умиляет", на заднем плане фотографии "терок" (переговорами это назвать нельзя), тряпка с курицей-мутантом. Блеать, что происходит , как в страшную сказку попал, фантасмагория шизофренического бреда :crazy: :crazy: Феерия абсурда

       Комментарий


       • #8

        Переговори з терористами. диявол у деталях

        Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

        За 2 тижні ми втратили більше бійців, ніж за 3 місяці до того.
        автор Fantom_as
        На самом деле это не так. Просто "3 місяці до того" потери занижались в 10-20 раз.
        Грехи мои судить вы так усердно рвётесь... Начните со своих... И до моих не доберетесь...(Уильям Шекспир)
        Чего лукавить, мне и вправду льстит, что я у идиотов не в честИ…)

        Комментарий


        • #9

         Переговори з терористами. диявол у деталях

         Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

         АТО затягнеться на роки, якщо проблеми армії не вирішаться в найближчі дні, – Тимчук

         Про це виданню «ГОРДОН» розповів український військовий журналіст, координатор групи «Інформаційне опір» підполковник Дмитро Тимчук.

         «АТО почалася 7 квітня скоро вже три місяці. Дата сумна, бо можна було провести операцію і швидше, і ефективніше, і з меншими втратами. Головні проблеми все ті ж: відкриті кордони, погане забезпечення армії, відсутність взаємодії силових структур з усіма видами збройних сил, наприклад, піхотою і авіацією. Величезні проблеми в плануванні, організації... Загалом, куди не плюнь, виникають суцільні проблеми. Поки не вирішимо ці проблеми, причому протягом найближчих днів, АТО затягнеться на роки», – вважає Тимчук.

         Експерт відзначає, що дає знати про себе і відсутність військових керівників з реальним досвідом бойових дій.

         «В України немає досвіду ведення бойових дій, а значить, немає генералів з ​​бойовим досвідом. Таких генералів, про яких можна сказати: його треба ставити керувати АТО, а не цього тилового щура. Участь у міжнародних миротворчих операціях військовим теж не допомогло, досвіду реального ведення бою не додало. Єдиний вихід – методом проб і ротацій вирішувати проблему. Тобто ставити людину на тиждень-два, якщо не впорався, ставити наступного. У нас же за три місяці АТО всього пару генералів поміняли «, – сказав Тимчук.

         Військовий журналіст підкреслює, що необхідно терміново вирішити проблеми повноцінного закриття кордону, ротації керівництва, взаємодії силових структур і, звичайно ж, забезпечення армії. Тимчук нагадує, що відповідно до закону постачанням територіальних батальйонів має займатися не Міністерство оборони, а місцева влада.

         «Багато хто звинувачує Міноборони, що, наприклад, навіть територіальні батальйони роззуті -роздягнені. Але за забезпечення територіальної оборони відповідальні місцеві влади. Найефективніше виходить забезпечувати свій батальйон у губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, але він переслідує свої цілі. В інших же областях із забезпеченням повний нуль. Найбагатший місто Київ відправив 12-й батальйон напівраззутими і напіводягненими на передову. Що, у Києва немає грошей? Чому місцева влада багатющого міста України не змогла закупити бронежилети для пари сотень людей? Ось в чому питання», – заявив Тимчук.

         http://zik.ua/ua/news/2014/06/29/ato_za ... huk_501681
         Неспішно шукаю роботу:

         Путлер КАПУТ!

         Комментарий


         • #10

          Переговори з терористами. диявол у деталях

          Re: Переговори з терористами. Диявол у деталях

          Чим довше зятягується перемир'я, тим більше посилюються і укріплюються терористи. Втрачено дуже багато часу. Час грає на окупантів путлєра. З початку цього одностороннього перемир'я загинуло вже близько 100 наших бійців.
          Ціною "перемир'я" може стати ще більш жорстка війна. Храни Бог наших солдат.
          Неспішно шукаю роботу:

          Путлер КАПУТ!

          Комментарий

          Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

          Обработка...
          X