Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Бог - кто Он лично для вас?

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Бог - кто Он лично для вас?

так як бог живе лише в голові окремо взятої людини, то можна зробити висновок: скільки людей - стільки й богів

Комментар

так як бог живе лише в голові окремо взятої людини, то можна зробити висновок: скільки людей - стільки й богів
      Є і інші висновки, інших людей, що Бог живе не тільки в голові:
      ...один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх. Еф.4:6

Все єдине: подільне - неподільне, народжене - ненароджене, смертне - безсмертне, логос - вічність; ...
      не мені вірячи, а Логосу, мудро визнати, що все єдине.
      Гераклі́т

Комментар

MUPBAM - це ви серййзно чи такий тонкий тролінг?

А що, якщо я вам скажу, що той Еф.4:6 - то зелений динозавр написав, в 4й годині 6й хвилині мінус мільонного року? Які аргументи проти цього маєте?

Комментар

DBBZbjmWAAE9vw6.jpg

Комментар

А що, якщо я вам скажу, що той Еф.4:6 - то зелений динозавр написав...Які аргументи проти цього маєте?
            Я скажу що це написав апостол Павло в посланні до Ефесян. Під цими словами його підпис. Так же як під вашими словами стоїть підпис strekozzza.
            Які у Вас аргументи, що вашим словам потрібно більше вірити ніж словам апостола Павла???
            Все єдине: подільне - неподільне, народжене - ненароджене, смертне - безсмертне, логос - вічність; ...
            Гераклі́т

Комментар

Я скажу що це написав апостол Павло в посланні до Ефесян. Під цими словами його підпис. Так же як під вашими словами стоїть підпис strekozzza.
              Які у Вас аргументи, що вашим словам потрібно більше вірити ніж словам апостола Павла???
              Я з вами категорично не погоджуються, адже всі знають, що ці рядки написав зелений динозавр, а це вже потім якийсь там Павло перебрав авторство на себе. Чи є у вас дійсно якісь вартісні аргументи проти даної тези?

І взагалі, чому ви думаєте, що вашим словам потрібно більше вірити, ніж словам зеленого динозавра? Він жив мільйони років тому, тож і мудріший вас у мільйони раз
              Последний раз редактировалось strekozzza; 09.08.2018, 21:05.

Комментар

Я з вами категорично не погоджуються, адже всі знають, що ці рядки написав зелений динозавр, а це вже потім якийсь там Павло перебрав авторство на себе. Чи є у вас дійсно якісь вартісні аргументи проти даної тези?
                Якщо така ваша думка. тоді я з вами категорично погоджуюсь, так як авторство для мене немає значення.
                Авторство викреслюю.
                Тема: Бог - кто Он лично для вас? тому важливо не авторство, а тест по темі:
                Є і інші висновки, інших людей, що Бог живе не тільки в голові:
                ...один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх. Еф.4:6
                Гераклі́т

Комментар

Якщо така ваша думка. тоді я з вами категорично погоджуюсь, так як авторство для мене немає значення.
                  Авторство викреслюю.
                  То вас не хвилює той факт, що ви користуєтеся текстами, котрі писав зелений динозавр? Ба більше, я можу стверджувати, що всю Бібілію теж написав той самий зелений динозавр
                  Последний раз редактировалось strekozzza; 10.08.2018, 23:51.

Комментар

Не веришь в тексты или есть сомнения, тогда садись в глубокую медитацию и тогда ты найдешь больше ответов чем любые священные писания. Когда ты увидишь что ты не в рамках этого грубого тела, тогда понимание Бога станет более доступно твоему сознанию.

Комментар

То вас не хвилює той факт, що ви користуєтеся текстами, котрі писав зелений динозавр?
                      Більше ніж не хвилює.
                      Тому що важливий сам текст, а не підпис, закарлючка, яка буде під ним стоять.
                      Гераклі́т

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                      X