Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Содомітів зі святом!

Свернуть
Эта тема закрыта.
X
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Содомітів зі святом!

  Сьогодні день т. з. "святого валентина". Це був католицький священик що вінчав содомітів. Тож вітаю їх з їх святом і бажаю якнайшвидше уїхати з України.
  Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.

  Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову.

  Ті, що боролися за Україну у ХХ сторіччі: Світ зрадив їх. Вони продовжували боротьбу.

 • #2

  Содомітів зі святом!

  Романе , Iосiф Вiсарiонивич з тобою солiдарний

  зображення видалено

  Комментарий


  • #3

   Содомітів зі святом!

   солiдарний
   Off-topic: сподіваюсь що так само зі мною будуть солідарні ті хто буде розглядати скаргу на чергову заборонену символіку на форумі. Чи у нас тільки против СС Галичина борються?
   Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.

   Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову.

   Ті, що боролися за Україну у ХХ сторіччі: Світ зрадив їх. Вони продовжували боротьбу.

   Комментарий


   • #4

    Содомітів зі святом!    Англії існувало повір'я, за яким перший чоловік, що його зустрічала дівчина 14 лютого, повинен був стати її Валентином — хотілося їй того чи ні. Але дівчата знайшли вихід із ситуації: цього дня вони гуляли з зав'язаними очима.

    Італійці у День Святого Валентина вважають своїм обов'язком дарувати коханим солодощі. В Італії цей день так і називають — «солодкий».

    Поляки цього дня відвідують Познань. Там, за повір'ям, лежать мощі Святого Валентина, а над головним престолом висить його чудодійна ікона. Поляки вірять, що проща до неї допомагає в любовних справах.

    Німці вважають Валентина покровителем психічно хворих, прикрашають цього дня всі лікарні червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне Богослужіння.

    В Японії на День св. Валентина жінки і дівчата дарують чоловікам і хлопцям солодощі, переважно шоколад. Японці вважають, що тільки солодкий шоколад здатний передати силу кохання. Саме свято в Японії з'явилось після Другої світової війни. Якщо порівнювати це свято з українським, то в Японії дівчата докладають більше зусиль, аніж хлопці. Так кожна дівчина сама повинна приготувати для коханого шоколадні цукерки і подарувати їх. Навіть при бажанні подарувати коханому в цей день інший подарунок, вона зобов'язана поєднати його з чорним шоколадом або цукерками.

    Така традиція склалась дякуючи одному підприємцю, що випустив до дня Святого Валентина багато шоколадних солодощів у вигляді серця з написом — 14 лютого. В Японії є й друге свято для закоханих, яке святкують 14 березня — Білий день. В це свято хлопці дарують дівчатам білий шоколад та інші кондитерські вироби. В День святого Валентина японські жінки дарують чоловікам шоколад, ці солодощі бувають двох видів:
    • giri-choco, його дарують його друзям, колегам і рідним чоловічої статі. Цей подарунок не має любовного підтексту і сприймається як люб'язність.
    • hon-mei — дарується лише коханим.
    Загалом, святкування не відрізняється від аналогічних у Європі чи Америці. День св. Валентина особливо поширений серед молоді.

    Останніми роками День Святого Валентина набув і політичного звучання. Він був заборонений у Саудівській Аравії та Ірані. 2004 року радикальна група індуїстів«Шив Сена» демонстративно спалювала «валентинки» в Мумбаї.[2]
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++

    Де тут содомiти?
    Фахівці такі випадки описують так:
    Важливо доповнити, що відповідаючи на питання, як визначити шизофренію, фахівці рекомендують поспостерігати за наявністю в поведінці людини таких дивацтв:
    • постійних безглуздих висновків;
    • небажання спілкуватися з іншими суб’єктами соціуму;
    • перепади настрою;
    • несподіване мовчання внаслідок закупорки розумового процесу.
    Романе, тобі більше підходить німецька версія, як прихильнику Гімлера, Бормана і Менгеле.
    "Німці вважають Валентина покровителем психічно хворих, прикрашають цього дня всі лікарні червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне Богослужіння."
    Але там теж може виникнути анальний біль з-за коліру стрічок на лікарнях.
    Последний раз редактировалось СТРОНЦИЙ; 14.02.2019, 10:39.
    Злобным все вернется

    Комментарий


    • #5

     Содомітів зі святом!

     думал. что обойдется без этого. но нет!!!!Христиане негодуют!!!!Их бомбит от праздника..что же предлагает православное христианство взамен?день Петра и Февронии.
     все поели? Тогда поехали:
     В качестве символа любви и верности выбрана очень своеобразная парочка: она — бедная деревенская девушка, знахарка, он — князь. Он заболевает тяжелой формой дерматологического заболевания, узнает об этой целительнице и едет лечиться к ней. Она, увидев, с кем имеет дело, и понимая тяжесть болезни, ставит условие: если она его вылечивает, он на ней женится. Он лицемерно соглашается, разумеется, не собираясь жениться на какой-то зачуханной крестьянке. Она, понимая, что князь, скорее всего, лжет, лечит его, но оставляет пару струпьев, что называется, на развод. Петр, разумеется, не выполняет обещания и уезжает, но, не доезжая до Мурома, покрывается струпьями вновь. Он вынужден вернуться, и она ставит вопрос еще жестче и, таким образом, выходит замуж путем шантажа.
     Дальше эта парочка какое-то время живет в браке, оставаясь бездетной, и отношения между ними заканчиваются разводом. Почему? Потому, что со временем они приходят к мысли о том, что неплохо было бы принять монашество, а чтобы принять монашество, необходимо прервать все земные связи и отношения. Они стригутся в монахи после развода, затем князь начинает умирать и зачем-то посылает к своей бывшей супруге-монахине гонцов с требованием умереть в тот же день, когда умрет он. За каким чертом ему это понадобилось, житие не уточняет. Не знаю, добровольно или нет, но Феврония соглашается, и они таки умирают в один день.
     Дальше история принимает характер фильма ужасов. Как вы понимаете, в Средневековье асфальта на дорогах не было, поэтому глухой ночью двое покойников умудряются проползти по грязи городских улиц огромное расстояние, сползтись и повалиться в один гроб. Прибегает общественность и обнаруживает монаха и монахиню в неких позах, которые нам не уточняет житие, в одном гробу. Их разъединяют, разносят по разным гробам и хоронят в разных концах города. Но следующей ночью символы любви и верности, достигнув определенной стадии трупного разложения, снова бродят по муромским улицам, роняя с себя омертвевшую плоть, и снова заваливаются в один гроб. И всего таких попыток воссоединиться у покойных было три. Любой судмедэксперт скажет, что на третью попытку они представляли из себя уже откровенно антисанитарное зрелище.
     Итого: парочка, заключившая брак через шантаж, бездетная, разведенная, в состоянии трупного разложения является в православии символом семьи, любви и верности.
     все хотят таких отношений?
     Последний раз редактировалось Белый медвед; 14.02.2019, 18:22.

     Комментарий


     • #6

      Содомітів зі святом!

      Напевне, Ромчик знову невдало випав з тролейбуса. Інакше чому йому звертати увагу на свято, якого він не відміча.

      Комментарий


      • #7

       Содомітів зі святом!

       Напевне, Ромчик знову невдало випав з тролейбуса. Інакше чому йому звертати увагу на свято, якого він не відміча.
       Є дві версії, чого йому звертати увагу.
       Версія №1. Звертання до жінок визива у цих жінок огиду з різних причин: маленький зріст, жирне волосся, неохайний вид, рослинність на обличчі нагадує гермафродіта( тут є - там нема), коричневий костюм типу Гітлера. Взагалі - шнирь на форумі шукає, шоб шалав здати мусорам у Львові, бо у Черкасах усіх закрив на СІЗО, бо "дорогі"дуже. Баня тому приклад, бо дебіл тільки запостив незгоду з дівчатами на форумі, як ту баню і накрили через 3 дні.
       Версія №2. Шоб знати усе про содомітів і "варитися" у їхньому соку, то треба їми перейматися. Принаймні їх проблемами, що масаж простати членом корисний для здоров'я. Для цього треба відвідувати сайти цих диваків, що лупляться у дупу.
       На цих сайтах, напевно, содоміти себе вважають нащадками людства і привласнюють собі усі свята християн, мусульман і буддистів. Ця версія, на мою думку, більш переконлива.
       Злобным все вернется

       Комментарий


       • #8

        Содомітів зі святом!

        Напевне, Ромчик знову невдало випав з тролейбуса.
        Як на мене вірогідність того, що він саме троль, а не блажений значно зросла
        Sic Semper Tyrannis

        Комментарий


        • #9

         Содомітів зі святом!

         блажений
         автор Chelios[UA
         як коректно!
         Последний раз редактировалось kiev; 15.02.2019, 09:15.
         Заставляю работать непослушных телевизоров, DVD, аудио. т. 0677216964.
         Я не Айседора Дункан! Я буду обедать в столовой, а оперировать в операционной!
         М. Булгаков "Собачье сердце"

         Комментарий


         • #10

          Содомітів зі святом!

          ;n7750933]що він саме троль
          автор Chelios[UA
          А хіба тролі вихваляються конкретними діями на форумі?
          Забив він стрілу Поодинокому Вовку біля Лотоса, а потім втік, наклавши повні штани. Через кілька днів вихвалявся, що нацькував СБУ на Лотос, і там проводили обшук і шукали терориста, що переховується.
          З'явився пост від Ромчика, що повії у Черкасах занадто дорогі. Через 3 дні цих повій накривають у бані Черкас разом із сутенеркою. Тепер Ток йому надав контакти повій у Львові. Чекаємо там тепер операцій спецназу проти голих цицьок.
          Шнирі, вони такі шнирі!
          Злобным все вернется

          Комментарий

          Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

          Обработка...
          X