Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Західна Україна

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Західна Україна

Авжеж були!!! В тому то й справа, що вони там були в числі перших, адже їм, як нікому вигідний демонтаж держави!
    Ні, вони були зайняті своїм пилянням, їм ніколи. На майдані з цієї місцевості могли бути навпаки ці, яких ці пиляння, чи повені достали.

Комментарий

• Західна Україна

Т.есть по вашей с Мурой "логике" китаец либо любой индеец, знающий идиш, чи иврит - еврей ?))
      А ТОРУ знать ? А письку резать ? А родится от Мамы еврейки ? - разве кто то отменил ?

Да и что бы быть евреем или еврейкой просто необходимо внутри тебя были такие чувства . И тогда евреем или еврейкой может быть любой человек !!!

Настанет день, когда мы простим арабам убийство наших детей; но мы никогда не простим им, что были вынуждены убить несколько их детей. (После Шестидневной войны.)
      Источник: https://citaty.su/aforizmy-i-citaty-goldy-meir

На майдані з цієї місцевості могли бути навпаки ці, яких ці пиляння, чи повені достали.
      А куда Вы их дели ? И почему они борьбу вели исключительно на Майдане , а деревья а это время уничтожали в ЗУ.
      Последний раз редактировалось Morfiys; 23.03.2020, 15:11.
      Познанье пораждает скорбь.

Комментарий

• Західна Україна

Ні, вони були зайняті своїм пилянням, їм ніколи. На майдані з цієї місцевості могли бути навпаки ці, яких ці пиляння, чи повені достали.
        Тобто, коли їх дістали пиляння, то вони не пішли блокувати дорогу техниці, що вивозить ліс, врешті-решт, надавати цим лісорубам, а поїхали в Київ вбивати простих міліціонерів і солдат-строковиків? Ти серйозно?
        Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Західна Україна

чи повені достали.
          А когда наводнения ( вероятно присланные шахтёрами ?) стали затоплять сёла ЗУ они пошли наводить порядок на Донбасс .

Комментарий

• Західна Україна

А куда Вы их дели ?
            кого?
            И почему они борьбу вели исключительно на Майдане , а деревья а это время уничтожали в ЗУ.
            Не знаю, я тут до чого? Мене не затоплювало, боротьбу з пиляльщиками не вів, як і не пиляв дерев, на майдан також не їздив.
            Тобто, коли їх дістали пиляння, то вони не пішли блокувати дорогу техниці, що вивозить ліс, врешті-решт, надавати цим лісорубам, а поїхали в Київ вбивати простих міліціонерів і солдат-строковиків? Ти серйозно?
            Не знаю, куди вони пішли. Я говорив те, що пиляльщики на майдан не їздили, бо їх все влаштовувало, і їм ніколи.
            Відео з повені сподобалось, от такі соціально активні люди і мають наводити порядок на місцях, тому, що це у них під боком, і за допомогою правоохоронних органів, приводити пиляльщиків до відповідальності. Проблема не тільки в Карпатах, а по всій Україні, в Карпатах просто масштабніше.
            А когда наводнения ( вероятно присланные шахтёрами ?) стали затоплять сёла ЗУ они пошли наводить порядок на Донбасс .
            На Донбасі по сьогодні порядок наводиться, і причина тут не наводнення, а цілісність країни.

Комментарий

• Західна Україна

Не знаю, я тут до чого? Мене не затоплювало, боротьбу з пиляльщиками не вів, як і не пиляв дерев, на майдан також не їздив.

Агент Кремля ?

На Донбасі по сьогодні порядок наводиться
              Да ?
              Последний раз редактировалось Morfiys; 24.03.2020, 14:24.

Комментарий

• Західна Україна

Агент Кремля ?
                Morfiys, ви не агент, ви адепт

Комментарий

• Західна Україна

пиляльщики на майдан не їздили, бо їх все влаштовувало, і їм ніколи.
                  Тобі не здається дивним, що проти осіб з червоним прапором перемоги західноукраїнські майданівці виходили у Львові, безпосередьно контактуючі, а проти пильщиків поїхали аж в Київ? До речі, в першому випадку вони змогли зробити так, що червоного прапору перемоги у Західній немає, а ось пильщики,я к були, так і залишились, навіть більша стало їх?
                  Проблема не тільки в Карпатах, а по всій Україні, в Карпатах просто масштабніше.
                  Але чомусь тільки Карпати навчають всю країну патріотизму, чи не так?
                  Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Західна Україна

Тобі не здається дивним, що проти осіб з червоним прапором перемоги західноукраїнські майданівці виходили у Львові, безпосередьно контактуючі,
                    Що ти маєш на увазі, біля Холму Слави, чи що?

Але чомусь тільки Карпати навчають всю країну патріотизму, чи не так?
                    Хз, кого вони там навчають, я їх не слухаю, та і не дуже розумію. йо йо та йо йо. Важко з ними порорумітись по тел. Я їм казав, на нервах, що вони твердолобі, а вони, що я бандера
                    Последний раз редактировалось ТоК; 24.03.2020, 15:07.

Комментарий

• Західна Україна

Я їм казав, на нервах, що вони твердолобі, а вони, що я бандера
                      Ну слава Богу ! Вот и определились что на ЗУ живут твердолобые бендеровцы

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                      X