Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Західна Україна

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Західна Україна

Скрипних адептів, на подобі тобі точно в рази менше. Черкаси обкурив, по рекомендаціях бабушок Путіна?

Комментарий

• Західна Україна

Що ти маєш на увазі, біля Холму Слави, чи що?

Хз, кого вони там навчають, я їх не слухаю, та і не дуже розумію. йо йо та йо йо. Важко з ними порорумітись по тел. Я їм казав, на нервах, що вони твердолобі, а вони, що я бандера
      Холм Слави теж.
      Щодо тих,хто каже "йо" - то вони, як раз, нікого не навчають. Там, навпаки, більше мрії відгородитись від іншої частини країни. А я тобі кажу про інший бік Карпат, той, що ближче до нас.
      Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Західна Україна

Холм Слави теж.
        Якщо ти про 2012, якщо не помиляюсь, то я не те, що підтримую, але розумію дії львів'ян. Привезли козачків, які з червоними прапорами, які повилазили на клумби і в унісон кричали: ,,хохли параша, пабєда била наша,, Таким чином і спровокували сутичку з людьми.
        А я тобі кажу про інший бік Карпат, той, що ближче до нас.
        Теж нікого не навчають, принаймі я не чув.

Комментарий

• Західна Україна

пабєда била наша,, Таким чином і спровокували сутичку з людьми.
          А что не так ?
          Познанье пораждает скорбь.

Комментарий

• Західна Україна

спровокували
            А потім представники майдану, що приїхали в Донецьк, Луганська, Харків, так само спровокували?
            Теж нікого не навчають, принаймі я не чув.
            ТоК, скажи мені, ХТО приїжджав в лютому в 13-му в Ахтирку зносити пам'ятник Леніну? Хто нав'язує Бандеру з Шухевичем, які навіть на території Центральної України не мають значної підтримки?

я не чув
            ТоК, а як щодо цього? http://forumua.org/forum/%D0%BE%D0%B...96%D0%BE%D0%B4
            Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Західна Україна

Що саме?
              ТоК, скажи мені, ХТО приїжджав в лютому в 13-му в Ахтирку зносити пам'ятник Леніну? Хто нав'язує Бандеру з Шухевичем, які навіть на території Центральної України не мають значної підтримки?
              Швидше в 14,а не 13. Думаю, що націоналісти, але не жителі Карпат, бо мова йшла про них. Ще цілком ймовірно це могли бути тіж, що приїзжали до холму славми, або схожі на них, і навіть одними людьми проплачені.
              А потім представники майдану, що приїхали в Донецьк, Луганська, Харків, так само спровокували?
              Що саме спровокували? Якщо ти про АТО, то варто завдячувати проплаченим російським активістам, які в кожному місті ставили палатки, роздавали листівки і збирали підписи (затуманюючи людей пропогандою), - це зі слів переселенців з Алчевська. Що місцевого населення підтримало дуже мало, в більшості пенсіонери, але щодня, точніше щоносі військові вантажівки підвозили юнаків, для так званої самооборони від Київської хунти.
              А что не так ?
              хохли параша? Мабуть таки так, хохлом ніколи себе не вважав.

Комментарий

• Західна Україна

хохли параша? Мабуть таки так, хохлом ніколи себе не вважав.
                Странно я тоже
                А Вы то чего кипишуете ?
                Последний раз редактировалось Morfiys; 25.03.2020, 16:48.

Комментарий

• Західна Україна

В чому мій кіпіш проявляється?

Комментарий

• Західна Україна

Що саме?
                    Є що сказати?
                    Швидше в 14,а не 13. Думаю, що націоналісти, але не жителі Карпат, бо мова йшла про них.
                    В лоютому 13-го. очолював свободівець Михальчишин.
                    Що саме спровокували? Якщо ти про АТО, то варто завдячувати проплаченим російським активістам, які в кожному місті ставили палатки, роздавали листівки і збирали підписи (затуманюючи людей пропогандою), - це зі слів переселенців з Алчевська. Що місцевого населення підтримало дуже мало, в більшості пенсіонери, але щодня, точніше щоносі військові вантажівки підвозили юнаків, для так званої самооборони від Київської хунти.
                    Починаються розповіді про тисячі проплачених громадян РФ. Якщо ти не в курсі, то кожен цивільний, хто на той момент перетинав кордон України - фіксувався у загальній українській комп'ютерній базі МВС. Тобто, були б точні дані про зростання середньої кількості росіян, що в'їхали а також їх прізвища та фото. Де?

Комментарий

• Західна Україна

В чому мій кіпіш проявляється?
                      А Вы так близко приняли к сердцу - хохол . У Вас есть какие то сомнения кто Вы - хохол или Украинец ?

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                      X