Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

  ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС
  Олена Білозерська  Коротко. Інформація про оточення (встановлення навколо бази підсилених блокпостів, перевірка у всіх документів і дозволів на зброю) - правдива. Про спроби роззброїти - цього не було і навряд чи буде, бо це фізично неможливо, бо на базі багато бійців і вони добре озброєні. Отже, просто будуть блокувати, залякувати, тиснути, намагатися розмовляти з нами з позицій сили.

  Армійці, які оточили нашу базу, що знаходиться на межі Дніпропетровщини і Донеччини - не ті, з якими ми пліч-о-пліч пройшли рік війни, а нові, новопризвані. Вони майже нічого не знають про ДУК ПС, і їх накрутили, що ми нібито збираємося йти на Київ скидати Порошенка.
  Про це стало відомо з розмов наших хлопців з солдатами.

  Відсотків на 90% - ця ситуація розрулиться, і розрулиться мирно.

  Але для того, щоб так і було - панікувати не треба, а треба спокійно, законними методами пояснити владі, що якщо вона робитиме те, що робить зараз, вона суттєво втратить рейтинги. Лише цими категоріями вони мислять, лише рейтинги їх і турбують - навіть більше за гроші, бо гроші для них - це засіб купівлі рейтингів.


  Звернення ДУК-інфо

  Брато-сестри!

  Дякуємо за питання: чим допомогти у ситуації, коли влада йде війною на Добровольчий Український Корпус?

  Віповідаємо:

  1. Поставити на вуха соцмережі, розшаривши максимально інформацію про подію. Краще брати звідси, це - офіційна.

  2. Задіяти якомога більше ЗМІ на базі (всім, хто має відношення до інформації - писати мені в пошту ФБ, брати дозвіл їхати на базу і - вперед! Завтра на базі мають бути всі канали, газети і журнали, що висвітлювали подвиги ДУКу і знають ціну нам.

  3. Громадські запити про законність дій влади: військові взагалі не мають права брати участі в таких заходах. Запити всюди - від місцевих рад, до Верховної і АП.

  4. Коментарі на всіх сторінках, висловлюйте своє ставлення і свої плани на майбутнє в разі сутичок ЗСУ з ДУКом. Не приховуйте емоцій!

  5. Допоможіть організувати тролінг (так-так! Саме - тролінг) влади за ці ганебні дії.

  6. Волонтерські організації, що підтримують 25 і 95 бригади,висловіть своє ставлення до позиції ваших підопічних.

  Керівник ДУК-інфо Алла Мегель

  Добавлено спустя 13 минут 22 секунды:
  ЗВЕРНЕННЯ КОМАНДИРА КОРПУСУ АНДРІЯ СТЕМПІЦЬКОГО  Брати по зброї!

  Склалась ситуація, коли влада, переслідуючи свої меркантильні інтереси і незрозумілі домовленості з ворогом, намагається руками простих солдатів Збройних Сил знищити Добровольчий Український Корпус Правого сектору. Сьогодні, 28 квітня, особовим складом 25-ї і 95-ї бригад ЗСУ було оточено базу 5 Окремого Батальйону ДУК ПС, навколо виставлені блок-пости, підтягнута важка техніка. Добровольчий Корпус майже рік на фронті. Наші бійці разом з армійцями і побратимами з інших добровольчих батальйонів приймали участь у всіх важливих операціях цієї війни, звільняли численні населені пункти, тримали Донецький аеропорт, дев’ять місяців обороняли Піски. Ми ні разу не підвели ні свій народ, ні своїх побратимів по зброї.

  Я звертаюсь до командирів і бійців Збройних Сил України із закликом не виконувати злочинні накази командування. Ми – ті, хто в жорстоких боях прикривали ваші спини, ходив з вами в атаки, бив нашого спільного ворога. Сьогодні комусь вигідно, щоб ми стали ворогами? Не дамо їм такої можливості – примусити братів піднімати зброю один на одного.

  Комбати Добровольчих батальйонів! Ми пліч-о-пліч стоїмо на фронті, як патріоти, що за покликом серця пішли захищати Батьківщину. Добровольчий Український Корпус розраховує на вас: на вашу підтримку, розуміння, на ваше вірне плече, міцну руку й братню зброю. Станемо разом проти злочинних наказів влади так, як стоїмо проти зовнішнього ворога!

  Свій за свого! Брат за брата!

  Слава Україні!

  Командир Добровольчого Українського Корпусу Правого сектора Андрій Стемпіцький "Летун"
  РЕКЛАМА ЧЕРКАССЫ
  Истинное для Будды может быть ложным для тебя...

 • #2

  ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

  Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

  Тут також ситуацію з ПС обговорювали:
  [MEDIA]https://www.youtube.com/watch?v=XtIGWCzqgJg[/MEDIA]

  Комментарий


  • #3

   ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

   Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

   Подібні ситуації зовсім не йдуть на користь України. Добре, що все це не затяглося в часі і вдалося розібратися.
   Никто не собирался разоружать «Правый сектор», — помощник министра обороны Рычкова
   08:15:25

   Никто не собирался разоружать Добровольческий украинский корпус (ДУК) «Правый сектор», а сложившееся ситуация является «страшным недоразумением»

   Об этом в эфире «5 канала» заявила помощник главы Министерства обороны Украины Татьяна Рычкова.

   «Относительно того, что их собирался кто-то разоружать, — абсолютно нет. И это все играет не на руку нашему государству, когда идет такая дезинформация. Разоружать их никто не собирался. Часть подразделений проводит учения, часть подразделений идет на ротацию, и Вооруженные силы Украины не обязаны называть эти части, кого и где они ротируют, и какой маршрут они прокладывают», — сказала Рычкова, информирует еizvestia.com.

   По ее словам, «Правый сектор» воспринял эти учения как угрозу, потому что Вооруженные силы «подошли на восемь километров к лагерю, остановились, сделали временный лагерь, и возникла совершенно естественная реакция».

   Говоря о возникшем резонансе и различных заявлениях в связи с этой ситуацией, Рычкова отметила: «Это все просто какое-то страшное недоразумение, которое просто катастрофическое. Мы сегодня собрались с Дмитрием (Ярошем. — Ред.), мы всю ночь общались, забрала его, мы поехали с ним вместе, проехали по блокпостам, познакомили всех комбатов с комбатами, общались с ними целый день».

   В свою очередь спикер АТО Андрей Лысенко считает, что данная ситуация возникла «на уровне среднего звена». «Приняли решение на уровне, наверное, комбата или командира роты, не больше, но высшее руководство не было поставлено в известность, и сейчас этот вопрос вышел на высший политический уровень, к сожалению», — сказал он.

   Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news_politics ... y-rychkova
   Сегодня, 29 апреля, на базу 5-го отдельного батальона "Правого сектора" в Днепропетровской области только что прибыл Дмитрий Ярош вместе с заместителем министра обороны Степана Полторака.

   Об этом стало известно из сообщения пресс-службы "Правого сектора". Перед строем бойцов Ярош сообщил о результатах разговора с начальником Генерального штаба Виктором Муженко.

   "Приказа разоружать "Правый сектор" никто не отдавал, - это ответ генерал-полковника. Все будет хорошо, мужики. И девушки тоже", - сообщил Ярош своим бойцам
   http://www.dialog.ua/news/53315_1430306853

   МОЯ МОВА.
   ...І тобі рости й не в’януть зроду,
   Квітувать в поемах і віршах,
   Бо в тобі - великого народу
   Ніжна і замріяна душа.

   В.Симоненко

   Комментарий


   • #4

    ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

    Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

    В свою очередь спикер АТО Андрей Лысенко считает, что данная ситуация возникла «на уровне среднего звена». «Приняли решение на уровне, наверное, комбата или командира роты, не больше, но высшее руководство не было поставлено в известность, и сейчас этот вопрос вышел на высший политический уровень, к сожалению», — сказал он.
    Командир роты решил разоружить базу Правого сектора?
    В этот бордель хотят затянуть ДУК ПС?

    Начинают ездить на жопе наши паркетные генералы - нужно было думать прежде чем заваривать такую кашу, но это если бы у них мозги были..
    РЕКЛАМА ЧЕРКАССЫ
    Истинное для Будды может быть ложным для тебя...

    Комментарий


    • #5

     ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

     Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

     В этот бордель хотят затянуть ДУК ПС?
     автор Dr.Acid
     З чого ти вирішив, що у Правому секторі немає бардаку?

     Перше, що на пам'ять приходить:
     http://sirgis.info/2014/08/13/dpr_kille ... ht_sector/

     [MEDIA]https://www.youtube.com/watch?v=tAJuoJ5Px_Q[/MEDIA]

     Через безголовість командира підрозділ повністю знищений разом з автобусом

     Комментарий


     • #6

      ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

      Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

      Співвідношення втрат у ДУК ПС до втрат у ЗСУ 1:10, це при тому, що ДУК воює у найгарячишіх точках, ось з того я так вирішив..
      А знаєш чому так? Тому що 40% втрат у ЗСУ - це втрати по синій лавці, це замовчують, зрозуміло з яких причин, але це знають всі, хто спілкується з людьми, безпосередньо володіючими інформацією. Повертаються на ротацію бійці - їх зустрічають з квітами, нагороджують і все таке, а потім, коли вже ніхто не бачить у военкоматах починаються розбори польотів. У ДУК ціх втрат немає.. Плюс керівництво здійснюється безпосередньо з місць бойових дій, командирами, що добре володіють інформацією, та бережуть життя кожного побратима.

      З автобусом я не знаю, як саме сталось так, що вони заїхали на сепарський блок-пост? Читав різні версії, але ж т.я. не чув інфи з перших вуст - не маю своєї точки зору на цей прикрий випадок. Може хтось знає більше?..
      РЕКЛАМА ЧЕРКАССЫ
      Истинное для Будды может быть ложным для тебя...

      Комментарий


      • #7

       ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

       Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

       ДОБРОВОЛЬЧИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОРПУС
       ОГЛЯД СИТУАЦІЇ ІЗ ОБСТРІЛОМ МАШИНИ ДУК-ІНФО військовими 95-ї бригади на блок-посту. Станом на 01-00 01.05.2015.

       Неправдиві свідчення бійців з блок-посту обурили журналістів ДУК-інфо і зробили неможливим врегулювання конфлікту без залучення міліції. За півгодини прибули працівники правоохоронних органів. Була написана заява про застосування зброї. Ми намагались з"ясувати, чому і навіщо солдат стріляв. Попросили комбата викликати бійця.
       Яким же було наше обурення, коли той почав виправдовуватись і сказав, що стріляв, бо ми відмовились зупинитись! Тобто різними бійцями у присутності їх командира були озвучені дві протилежних версії: перша - ми відмовились відчинити багажник для перевірки, друга - ми не зупинились. Обидві версії - неправдиві.
       Що це було: провокація, чи халатність бійця, - нам так і не вдалось зрозуміти. Але то вже будемо виясняти не ми, а керівництво. Поки чекали міліцію і складали протоколи допитів, багато говорили з солдатами і їх комбатом. Питали, що вони роблять на блок-посту в сотні кілометрах від фронту? Комбат сказав, що тут вони ремонтують свою техніку, тому виставили блок-пости. І все це - навчання. Говорив тільки про три блок-пости, про інші робив вигляд, що не знає. Військові, налаштовані спочатку агресивно, розговорились про політику, життя, війну, і ми розійшлися якщо й не геть друзями, то цілком мирно. Нам навіть стало шкода, що комбат матиме неприємності.
       Але по поверненні на базу ми прочитали повідомлення про інцидент на сайті Міністерства Оборони. В ньому дійсності не відповідає жодне слово! І ми вирішили йти до кінця. Доповіли Командиру Корпусу, що ми на базі. Розбір "польотів" буде завтра.
       Ми звертаємось до керівництва батальйону "Кривбас". Спасибі за ваших бійців! Вони захистили нас і дуже допомогли. За час інциденту нам зателефонували: Провідник, Командир Летун, всі наші командири, купа бійців і числені журналісти. Схоже, міністерство мало чим відрізняється від бійців на блок-посту. Тільки брехня масштабніша. А комбату 13 батальйону ми щиро співчуваємо, як побратиму, що пройшов фронт і воював у аеропоту Донецька.
       Представники Генерального штабу пообіцяли провіднику Правого сектора Дмитру Ярошу зняти за 3 дні блокпости довкола бази ДУК у Дніпропетровській області.
       Про це після закінчення перемовин повідомив начштабу 5-го окремого батальйону ДУК друг «Подолянин».
       На чолі делегації ЗСУ приїздив заступник голови Генштабу генерал Бесcараб.
       Нас запевнили, що це не блокування бази, а буцімто підрозділи робили перехід у бік фронту і якби «зупинилися перепочити». Чого вони зупинилися довкола нас і направили на нас зброю? Генерал каже: "Це вже так получилось». Вони кажуть, що до знищення безпілотників також не причетні. Обіцяли, що через 3 дні тут не буде ніяких блокпостів", - розповів друг «Подолянин».
       РЕКЛАМА ЧЕРКАССЫ
       Истинное для Будды может быть ложным для тебя...

       Комментарий


       • #8

        ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

        Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

        В свою очередь спикер АТО Андрей Лысенко считает, что данная ситуация возникла «на уровне среднего звена». «Приняли решение на уровне, наверное, комбата или командира роты, не больше, но высшее руководство не было поставлено в известность, и сейчас этот вопрос вышел на высший политический уровень, к сожалению», — сказал он.
        Це заяви для ідіотів якихось.

        Комментарий


        • #9

         ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

         Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

         Київьска жидівня нічому не вчиться. Привіт всім, хто за Вальцмана голосував - хотіли кандидата, що буде домовлятись? То їжте, от вам другий Ющ.
         Демократія - простір домовленості незалежних, озброєних чоловіків.
         Бенджамін Франклін

         Вбивай кацапа де попало - він прийшов по наше сало!

         Краще бути живим параноїком, аніж мертвим оптимістом.

         Комментарий


         • #10

          ДУК ПС ТА ІНШІ ДОБРОБАТИ

          Re: ПРО ОТОЧЕННЯ СИЛОВИКАМИ БАЗИ ДУК ПС

          Sagamore

          Так то воно так, але разом з тими, хто голосував за Порошенка, доведеться "їсти" і нам.

          Комментарий

          Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

          Обработка...
          X