Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Нужен ли был майдан?

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Нужен ли был майдан?

Ну сейчас то гораздо лучше !
    та про сейчас нема шо говорить, это понятно)

Комментар

• Нужен ли был майдан?

Янык реально тогда всех закумарил вместе со своим синдикатом.)
      Не спорю, только методы его убирания были аж никак не те

Прозревший член полунебесной сотни решил сорвать покровы:
      ВОЛИНЯНИН ПРО МАЙДАН: ВЕЛИКИЙ «КЕШ», СНАЙПЕРИ ОПОЗИЦІЇ І НОВИЙ РЕЖИМ

22 Лютого 2017 07:00
      Коментарів: 32

Додати коментар

13

Волинянин, якого поранили на Інститутській під час подій Майдану, зізнається – там вистачало і речей, про які нині прийнято замовчувати: зброя у мітингувальників, крадіжки коштів та розподіл сфер впливу. «Усунувши від влади один режим, ми привели до влади інший...», – каже волинянин.

Цього разу аби взяти інтерв’ю у майданівця Івана Морозовського довелося їхати аж в Затурці. Зустрілися в місцевому кафе, Іван в простій спортивній куртці, відразу попереджує, що часу в нього не дуже багато. Розпочинаємо розмову, і вже з перших відповідей я чую те, про що досі ніхто не наважувався говорити…

…На майдані я був тричі. Перший раз у грудні ще 2013 року, коли побачив по телевізору як побили студентів. Скажу відразу: те, що показували по телевізору, і те, що було насправді - зовсім різні речі. Приїхав до Луцька сам, нікого тут не знав. Приходжу на Театральний майдан, де анонсували відправлення людей, автобусів немає. Напросився до якихось людей, які їхали попутно, так і добрався. На той час так звані лідери опозиції все про щось домовлялись з Януковичем, тому жодних дій, крім популіських закликів зі сцени я не побачив. Через декілька днів поїхав додому

Наступного разу побував на Майдані в січні, тоді вже було більш гаряче – водомети, спалені автобуси, постійні сутички майданівців з беркутом. Дісталося трохи й мені, адже завжди намагався стояти в перших рядах. Коли їхали було дуже багато розмов про те, як вони будуть «рвати й метати», але коли дійшло до сутичок, поряд з собою я їх більше не бачив. Але я нікого не засуджую, бо їм варто віддати належне хоча б за те, що вони просто приїхали туди, а не відлежувались вдома на дивані.

Під час буремних подій не входив до жодної там сотні, січі і таке подібне. Хочу сказати, там подекуди траплялися досить хитрі «вояки», які підтягувались тільки тоді, коли беркут вже відступав, а на «амбразуру» вони не лізли. Якщо тривав прицільний вогонь по мітингувальниках, то так звані сотні розміщувались тільки там, куди не долітали кулі.

Можна сказати, що мені таланило кілька разів. Коли по нас вже прицільно стріляли, передімною не раз падали молоді хлопці, а мене кулі оминали. До речі, попри всі розмови і розслідування, вогонь вівся з трьох сторін. Звичайно, стріляв Беркут, стріляли і мітингувальники, але були й ті, хто стріляв і в тих і в інших, і це факт. Повірте людині, яка бачила все це на власні очі. Те саме стосується міліції: більша частина підпорядковувалась Януковичу, але й були такі, що підпорядковувались опозиції, і саме на них лежить відповідальність за перші смерті на Майдані. Я маю на увазі Нігояна та Жизневського.
      Серед людей, які були наближені до тодішньої опозиція були розмови про те, що саме з Будинку профспілок вели прицільний вогонь снайперів Порошенка-Парубія. Наскільки це відповідає дійсності сказати не можу.

З беркутівцями було найважче воювати - вони були добре підготовлені та споряджені. Навіть якщо тобі вдалося вирвати одного чи двох, відразу вибігали десятки і відбивали його. Та попадали до нас і беркутівці, відводили їх в кординаційних штаб, приходило керівництво Майдану, коменданти, а вже на другий день беркутівці загадково зникали.

З головної трибуни лунали популіські гасла, а народ на той час був настільки заведений, що вірили всьому. Та мене здивувало те, чому «головна сцена» охороняється більше за Межигір’я Януковича.
      Спікерами були тільки «спеціально підготовлені люди», а з передових майданівців ніхто і ніколи не виступав. Ми ж на той час ще не знали, що скинувши один диктаторський режим, ми на його місце приведемо інший.

Якщо вже бути чесним до кінця, то варто говорити, що ми не були беззбройні, це неправда. Зброя була і в них, і в нас. Бо ж ви розумієте, що з бруківкою проти автомата не попреш. Зброї було вдосталь: в когось своя, комусь видавали ті самі коменданти. Автомати, снайперські гвинтівки отримували тільки спеціально підготовлені, які стріляли за нашими спинами. Як потім з’ясувалось - нам у спину.

Що стосується фінансування, то зрозуміло, що на початках все це фінансувалось закордонними інвесторами. Потім, коли майданівські події були на піку, прості українці жертвували колосальні кошти, десятки тисяч, мільйони. Але й тут «нагріли руку» «Яценюк і компанія», просто нахабно вигрібаючи все із тих скриньок.

На Інституцькій отримав поранення і я, та адреналін був настільк високий, що навіть не відчув цього. Тут мене хтось хапає підруки і тягне. Ну думаю, все, зловили беркутівці, але це лікарі тягли мене до швидкої. Після огляду в польовому шпиталі мене почали відправляти додому, крововтрата була великою, та ще й до всього добавилась контузія від вибуху гранати. Довелося їхати.

Опинившись вдома, я не став довго відлежуватись, бо ж на Волині теж було гаряче. Коли приїхав до Луцька управління МВС вже взяли штурмом. Всі відправились до управління СБУ. Та тодішній керівник «Правого сектору» Павло Данильчук не дав хлопцям рознести його.

Після цього я поїхав до Києва втретє. Наступного дня мало все вирішитись, готувався серйозний штурм Верховної ради, Адміністрації президента, Кабміну. Одним словом, мав бути наступ на всіх фронтах. Та все закінчилось в одну мить, коли стало відомо, що втік Янукович. Війська почали відходити.

Саме тоді почалась анархія, депутати почали підбирати «під себе» різні сотні зі зброєю, і справи вирішувались по-іншому: в кого більше зброї, той і переміг. Коли в Ірпіні ми затримали джипи Януковича, які хотіли вивезти, нам без «зайвого шуму» пропонували залишити один із них собі, але ми відмовились і повернулись до Луцька. Та й хто ми були б після того, якби взяли цю машину? Адже на Майдані я був не за гроші, чи якісь привілеї, і совість у мене чиста.
      На жаль, смерті на Майдані не розслідувані і досі. Всі речові докази швидко зникли, пропали беркутівці, які стріляли, зникли снайпери, не можуть знайти і зброю, за лічені години були зрізані дерева, за якими могли визначити траєкторію польоту куль. Тому, на превеликий жаль, можна зробити висновок, що усунувши від влади один режим, ми привели до влади інший.

Петро СОСНИЦЬКИЙ
      https://www.volynnews.com/news/autho...i-snayperiv-o/
      это не
      Очередной ватный дурачек, который на своей странице восхищается Путиным
      , а самый что ни на есть участник майдана, который даже денег не брал за свое участие (глупыш).
      Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментар

• Нужен ли был майдан?

Якщо вже бути чесним до кінця, то варто говорити, що ми не були беззбройні, це неправда. Зброя була і в них, і в нас. Бо ж ви розумієте, що з бруківкою проти автомата не попреш. Зброї було вдосталь: в когось своя, комусь видавали ті самі коменданти. Автомати, снайперські гвинтівки отримували тільки спеціально підготовлені, які стріляли за нашими спинами. Як потім з’ясувалось - нам у спину.
        Да ви шо?Даже снайперские винтовки?А где ж "беззбройни митингувальники"?
        А карабинчик то какой на фото- красивый и мощный!!!!!
        На жаль, смерті на Майдані не розслідувані і досі.
        - после такого цирка, говорить такую фразу минимум глупо....
        Последний раз редактировалось Белый медвед; 14.09.2018, 15:37.

Комментар

• Нужен ли был майдан?

карабинчик то какой на фото- красивый и мощный!
          Автор Белый медвед Переглянути повідомлення
          И что-то мне подсказывает, что никакой экспертизы он не проходил
          Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментар

• Нужен ли был майдан?

2geag5:
            Ну профиль у него на фб странный.

А кинь ссылкой где про этого деятеля можно почитать? Я честно говоря первый раз про него слышу
            Последний раз редактировалось Edison; 14.09.2018, 23:48.
            http://ibigdan.livejournal.com - самый сок

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
            X