Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Нужен ли был майдан?

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Нужен ли был майдан?

  Ну сейчас то гораздо лучше !
  та про сейчас нема шо говорить, это понятно)

  Комментарий


  • Нужен ли был майдан?

   Янык реально тогда всех закумарил вместе со своим синдикатом.)
   Не спорю, только методы его убирания были аж никак не те

   Прозревший член полунебесной сотни решил сорвать покровы:
   ВОЛИНЯНИН ПРО МАЙДАН: ВЕЛИКИЙ «КЕШ», СНАЙПЕРИ ОПОЗИЦІЇ І НОВИЙ РЕЖИМ

   22 Лютого 2017 07:00
   Коментарів: 32

   Додати коментар

   13   Волинянин, якого поранили на Інститутській під час подій Майдану, зізнається – там вистачало і речей, про які нині прийнято замовчувати: зброя у мітингувальників, крадіжки коштів та розподіл сфер впливу. «Усунувши від влади один режим, ми привели до влади інший...», – каже волинянин.

   Цього разу аби взяти інтерв’ю у майданівця Івана Морозовського довелося їхати аж в Затурці. Зустрілися в місцевому кафе, Іван в простій спортивній куртці, відразу попереджує, що часу в нього не дуже багато. Розпочинаємо розмову, і вже з перших відповідей я чую те, про що досі ніхто не наважувався говорити…

   ***

   …На майдані я був тричі. Перший раз у грудні ще 2013 року, коли побачив по телевізору як побили студентів. Скажу відразу: те, що показували по телевізору, і те, що було насправді - зовсім різні речі. Приїхав до Луцька сам, нікого тут не знав. Приходжу на Театральний майдан, де анонсували відправлення людей, автобусів немає. Напросився до якихось людей, які їхали попутно, так і добрався. На той час так звані лідери опозиції все про щось домовлялись з Януковичем, тому жодних дій, крім популіських закликів зі сцени я не побачив. Через декілька днів поїхав додому

   Наступного разу побував на Майдані в січні, тоді вже було більш гаряче – водомети, спалені автобуси, постійні сутички майданівців з беркутом. Дісталося трохи й мені, адже завжди намагався стояти в перших рядах. Коли їхали було дуже багато розмов про те, як вони будуть «рвати й метати», але коли дійшло до сутичок, поряд з собою я їх більше не бачив. Але я нікого не засуджую, бо їм варто віддати належне хоча б за те, що вони просто приїхали туди, а не відлежувались вдома на дивані.

   Під час буремних подій не входив до жодної там сотні, січі і таке подібне. Хочу сказати, там подекуди траплялися досить хитрі «вояки», які підтягувались тільки тоді, коли беркут вже відступав, а на «амбразуру» вони не лізли. Якщо тривав прицільний вогонь по мітингувальниках, то так звані сотні розміщувались тільки там, куди не долітали кулі.

   Можна сказати, що мені таланило кілька разів. Коли по нас вже прицільно стріляли, передімною не раз падали молоді хлопці, а мене кулі оминали. До речі, попри всі розмови і розслідування, вогонь вівся з трьох сторін. Звичайно, стріляв Беркут, стріляли і мітингувальники, але були й ті, хто стріляв і в тих і в інших, і це факт. Повірте людині, яка бачила все це на власні очі. Те саме стосується міліції: більша частина підпорядковувалась Януковичу, але й були такі, що підпорядковувались опозиції, і саме на них лежить відповідальність за перші смерті на Майдані. Я маю на увазі Нігояна та Жизневського.
   Серед людей, які були наближені до тодішньої опозиція були розмови про те, що саме з Будинку профспілок вели прицільний вогонь снайперів Порошенка-Парубія. Наскільки це відповідає дійсності сказати не можу.

   З беркутівцями було найважче воювати - вони були добре підготовлені та споряджені. Навіть якщо тобі вдалося вирвати одного чи двох, відразу вибігали десятки і відбивали його. Та попадали до нас і беркутівці, відводили їх в кординаційних штаб, приходило керівництво Майдану, коменданти, а вже на другий день беркутівці загадково зникали.

   З головної трибуни лунали популіські гасла, а народ на той час був настільки заведений, що вірили всьому. Та мене здивувало те, чому «головна сцена» охороняється більше за Межигір’я Януковича.
   Спікерами були тільки «спеціально підготовлені люди», а з передових майданівців ніхто і ніколи не виступав. Ми ж на той час ще не знали, що скинувши один диктаторський режим, ми на його місце приведемо інший.

   Якщо вже бути чесним до кінця, то варто говорити, що ми не були беззбройні, це неправда. Зброя була і в них, і в нас. Бо ж ви розумієте, що з бруківкою проти автомата не попреш. Зброї було вдосталь: в когось своя, комусь видавали ті самі коменданти. Автомати, снайперські гвинтівки отримували тільки спеціально підготовлені, які стріляли за нашими спинами. Як потім з’ясувалось - нам у спину.


   Що стосується фінансування, то зрозуміло, що на початках все це фінансувалось закордонними інвесторами. Потім, коли майданівські події були на піку, прості українці жертвували колосальні кошти, десятки тисяч, мільйони. Але й тут «нагріли руку» «Яценюк і компанія», просто нахабно вигрібаючи все із тих скриньок.

   На Інституцькій отримав поранення і я, та адреналін був настільк високий, що навіть не відчув цього. Тут мене хтось хапає підруки і тягне. Ну думаю, все, зловили беркутівці, але це лікарі тягли мене до швидкої. Після огляду в польовому шпиталі мене почали відправляти додому, крововтрата була великою, та ще й до всього добавилась контузія від вибуху гранати. Довелося їхати.

   Опинившись вдома, я не став довго відлежуватись, бо ж на Волині теж було гаряче. Коли приїхав до Луцька управління МВС вже взяли штурмом. Всі відправились до управління СБУ. Та тодішній керівник «Правого сектору» Павло Данильчук не дав хлопцям рознести його.

   Після цього я поїхав до Києва втретє. Наступного дня мало все вирішитись, готувався серйозний штурм Верховної ради, Адміністрації президента, Кабміну. Одним словом, мав бути наступ на всіх фронтах. Та все закінчилось в одну мить, коли стало відомо, що втік Янукович. Війська почали відходити.

   Саме тоді почалась анархія, депутати почали підбирати «під себе» різні сотні зі зброєю, і справи вирішувались по-іншому: в кого більше зброї, той і переміг. Коли в Ірпіні ми затримали джипи Януковича, які хотіли вивезти, нам без «зайвого шуму» пропонували залишити один із них собі, але ми відмовились і повернулись до Луцька. Та й хто ми були б після того, якби взяли цю машину? Адже на Майдані я був не за гроші, чи якісь привілеї, і совість у мене чиста.
   На жаль, смерті на Майдані не розслідувані і досі. Всі речові докази швидко зникли, пропали беркутівці, які стріляли, зникли снайпери, не можуть знайти і зброю, за лічені години були зрізані дерева, за якими могли визначити траєкторію польоту куль. Тому, на превеликий жаль, можна зробити висновок, що усунувши від влади один режим, ми привели до влади інший.

   Петро СОСНИЦЬКИЙ
   https://www.volynnews.com/news/autho...i-snayperiv-o/
   это не
   Очередной ватный дурачек, который на своей странице восхищается Путиным
   , а самый что ни на есть участник майдана, который даже денег не брал за свое участие (глупыш).
   Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

   Комментарий


   • Нужен ли был майдан?

    Якщо вже бути чесним до кінця, то варто говорити, що ми не були беззбройні, це неправда. Зброя була і в них, і в нас. Бо ж ви розумієте, що з бруківкою проти автомата не попреш. Зброї було вдосталь: в когось своя, комусь видавали ті самі коменданти. Автомати, снайперські гвинтівки отримували тільки спеціально підготовлені, які стріляли за нашими спинами. Як потім з’ясувалось - нам у спину.
    Да ви шо?Даже снайперские винтовки?А где ж "беззбройни митингувальники"?
    А карабинчик то какой на фото- красивый и мощный!!!!!
    На жаль, смерті на Майдані не розслідувані і досі.
    - после такого цирка, говорить такую фразу минимум глупо....
    Последний раз редактировалось Белый медвед; 14.09.2018, 16:37.

    Комментарий


    • Нужен ли был майдан?

     карабинчик то какой на фото- красивый и мощный!
     автор Белый медвед Посмотреть сообщение
     И что-то мне подсказывает, что никакой экспертизы он не проходил
     Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

     Комментарий


     • Нужен ли был майдан?

      2geag5:
      Ну профиль у него на фб странный.

      А кинь ссылкой где про этого деятеля можно почитать? Я честно говоря первый раз про него слышу
      Последний раз редактировалось Edison; 15.09.2018, 00:48.
      http://ibigdan.livejournal.com - самый сок

      Комментарий


      • Нужен ли был майдан?

       ВНЕЗАПНО:
       Парубій каже, що на Майдані був запасний "львівський" план

       43546 ПЕРЕГЛЯДІВ
       12


       Вівторок, 2 жовтня 2018, 11:00
       9400
       Спікер Верховної Ради Андрій Парубій, який був керівником самооборони Євромайдану, заявляє, що в активістів був запасний план на випадок, якщо не вдасться втримати Майдан.
       Про це він розповів в інтерв’ю "Українській правді".
       "Коли почалися розстріли, не було нарад, тоді вже був бій. Перші смерті – це було щось неймовірно складне. Маса поранених, маса загиблих…. Це була велика трагедія, але наша мета була втримати Майдан. Ніхто не знає, я вперше це кажу, але був запасний план – якщо Майдан не втримається, переїжджати на Західну Україну", - розповів Парубій.
       За його словами, суть запасного плану полягала в тому, щоб організувати спротив у Львові.
       "Оскільки всі ради і адміністрації Західної України перебували під нашим контролем, ми мали організувати там супротив, у Львові. Коли мене відвезли у лікарню після поранення і газового отруєння ввечері 18-го, мені прийшов сигнал: "Андрію, не вертайся на Майдан, зразу їдь у Львів, організовуй там штаб"", - розповів спікер ВР.
       Він відмовився розповісти, хто це писав, лише запевнив, що вирішив не здаватися.
       "Прізвище не називатиму. Я сказав: "Це мій Майдан, я нікуди звідси не поїду". Зірвав крапельниці та повернувся на Майдан. Всі наші сили були спрямовані на те, щоб його втримати", - сказав Парубій.
       "Ідея про переїзд до Львова була в дуже вузькому колі. І я навіть не знаю, чи достатньо коректно роблю, коли про це говорю. Якби нас тоді давили танками, ми мали б відступати. Але не могли просто розійтися", - додав він.
       Парубій зазначив, що у майданівців було відчуття, що вони переможуть.
       https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/2/7193828/
       То есть, по сути, план Парубия в случае поражения ничем не отличался от первоначальных планов Губарева - не подчиняться Киеву. Это, как раз, то, о чем я и писал: две стороны одной медали. А теперь давайте прикинем, что все так и случилось: майдан уходит во Львов, Луцк, Тернополь, появляются ЛНР, ТНР и пр., либо Новоукраина - не важно. Важно то, что будь Янукович с яйцами, то на запад пошли бы войска, здесь бы получали гробы и... ну, вы поняли, кого бы ненавидели те, кто смотрит телевизор.
       Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

       Комментарий


       • Нужен ли был майдан?

        А вот так мирные митингующие во время майдана развлекались в помещении УСБУ, что как бы еще раз намекает о минимуме отличий сператистов с запада от восточных:

        Кстати, украденное оружие никто не вернул.
        Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

        Комментарий


        • Нужен ли был майдан?

         geag5, подобаються ролики Монтян?
         Повний брєд на рахунок того, що місто за останні два роки занедбане стало. навпаки воно стрімко облагороджується і стало вже конкурентом Львова по туризму. В двохтисячних там навіть тротуарів. як таких не було. А зараз так марцинків - свобода. і закидали місто своєю тротуарною плиткою, відмивши купу грошей, але за словами місцевих набагато краще ніж було раніше, коли нічого не робилось.
         А на рахунок тих, хто хотів Європи, а зараз батрачить в Полльщі. То, що вони до 2014 в Польщі не працювали? Ага, точно. Просто більшість чоловічого населення їздило до Росії на роботу, але це ж було нормально, до братсьокого народу їздити працювати, не то, що в Польщі батрачити, де хоть впевнений. що тобі заплатять по договору, а не. як від братів повертатись без останніх 1-2 зарплат. Але коли в Росії працювали це було не погано, і ніхто н насміхався, а вот в Польщі батрачити, це вже позор, майдауни блін...

         Комментарий


         • Нужен ли был майдан?

          geag5, подобаються ролики Монтян?
          мне нравятся. вот ее отжиг- стоит смотреть
          https://www.youtube.com/watch?v=Jufe8hKKXzc

          Комментарий


          • Нужен ли был майдан?

           мне нравятся. вот ее отжиг- стоит смотреть
           автор Белый медвед Посмотреть сообщение
           Ну да, это ж не остановку у артурчика отбить!           Да ви шо?Даже снайперские винтовки?А где ж "беззбройни митингувальники"?
           А карабинчик то какой на фото- красивый и мощный!!!!!
           .
           автор Белый медвед Посмотреть сообщение
           карабинчик на фоне автопарка януковича
           тебя на мысль "фото из межгорья" никак не натолкнул?


           Последний раз редактировалось magna; 03.10.2018, 22:20.
           изготовление металлоконструкций.
           продам турники, брусья, комплексы forumdisplay.php?f=89
           showthread.php?f=39&t=16821

           Комментарий

           Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

           Обработка...
           X