Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Украина

Згорнути
X
Згорнути
 • Фільтр
 • Время
 • Показати
Очистити все
нові повідомлення

 • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

  Мене особисто не коробить, а радує. Радує тому що Петро і вибори це те що тимчасове, а Томос це незалежність від країни агресора, країни яка веде гібриду війну проти України використовуючи при цьому і церкву для впливу на свідомість людей.
  Как же легко вас обрадовать.
  Проблема только в том, что у Порошенко команда какая-то такая, которая то ли не обращает внимание на изменение настроения в обществе, то ли вообще не понимает, что это надо делать. Если четыре года назад употребление слова "агрессия" автоматически означало, что, услышав его, народ проглотит все, что ему подадут, то теперь такие заглатывальщики уже, увы, в меньшинстве. Уж не поэтому ли он не доехал пока до Луцка, так как после теплого приема в Ровно понял, что надо срочно что-то менять в своих речах, а то не ровен час еще и помидорами закидают? Зима, на подходе получение платежек, люди, потратившиеся на праздники, злые, как собаки, а он машет этим Томосом как будто бы он способен им кого-то накормить или обогреть. Еще этим летом может и прокатило бы, но не посреди зимы же и не после повышения цены на газ.

  А что это стало с Епифанием? Как-то он резко начал менять вектор. Буквально пару недель назад грил, что Рождество 7 января уберем, и привыкнете, куда денетесь, а сейчас заявляет, что пока что народ не готов к календарным изменениям, и, следовательно, надобности такой нет. Кто это его заставил наконец-то слушать народ или вообще хотя бы вспомнить, что таковой имеется?

  Комментар


  • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

   Странно услышать это от адепта нынешней власти. Неужто прозрел?(!!!)
   Я не не є адептом сьогоднішноьї влади, просто на даний момент, не бачу їй кращої альтернативи...

   А у нас була патріархія - стала митрополія. Відповідно опустилися ранги церковних генералів. Ото ж бо вони зраділи!
   У нас не було нічого, а ,,церковні ненерали,, генерали були васалами, або ставленниками, - як вам зручніше...
   Последний раз редактировалось ТоК; 12.01.2019, 09:21.

   Комментар


   • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

    Буквально пару недель назад грил, что Рождество 7 января уберем,
    Є ссилки на те, що він прямо так і говорив?

    Комментар


    • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

     Але тільки починаємо спілкуватись про те, що, наприклад, неправильно приїжджати із західної України в Східну і валити пам'ятник, як тебе ніби підмінюють - "байдуже на їх думку", "через коліно ламати" і т. ін.
     Погоджуюсь, що одному регіону не варто навязувати свою ідеологію іншому, але від цього тільки федералізація застрахує і то не до кінця.
     На рахунок памятників, їх мали би охороняти правоохоронці, або інші охоронні структури. Не знаю, мені насправді насрати на памятники на сході, і не розумію тих людей, які їздили їх валити. Це або людям дуже скічно і нічим заяйнятись, або за це добре оплачували. Ну не повірю, що просто так людина поїде валити памятники за 1000 км від дому, ну дебелізм.
     Для прикладу, якщо якісь люди би приїхали у Львів валити памятники Бандері, чи інші - я би і не думав їхати їх захищати, чи щось в тому роді, це труднощі правоохоронних органів. Якщо би повалили, з фінансової сторони допомагав би мінімально коштами, на побудову нового, чи реконструкцію старого.

     Комментар


     • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

      ...У нас не було нічого, а ,,церковні ненерали,, генерали були васалами, або ставленниками, - як вам зручніше...
      Це ви про Фiларета?
      I чий же вiн був васал?
      Чи ставленник?

      Комментар


      • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

       Це, я про те, що не було канончіної української православної церкви, а не про конкретних особистостей...

       Комментар


       • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

        так как после теплого приема в Ровно понял,


        Та не кажіть, ледь не порвали Петю
        За красным восходом — коричневый закат
        Із пісні Nautilus Pompilius
        Україномовний блог про фільми та серіали

        Комментар


        • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

         ;n7731081]


         Та не кажіть, ледь не порвали Петю
         Автор Chelios[UA
         "І немає нічого нового під сонцем!" (Екклезіаст)

         1.jpg

         Янукович всё же дошёл до Майдана

         Комментар


         • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

          ...Томос це незалежність від країни агресора, країни яка веде гібриду війну проти України використовуючи при цьому і церкву для впливу на свідомість людей.

          Автор Павло 55 Переглянути повідомлення          Проблема только в том, что у Порошенко ... не поэтому ли он не доехал пока до Луцка,.. этим Томосом как будто бы он способен им кого-то накормить или обогреть.....
          А что это стало с Епифанием? .... Рождество 7 января ....
          Я акцентую на гібридну війну яку приніс "братній народ" біль і стаждання з більше як 10 тис. жертв.
          Ви про Порошенко з фабрикою цукерок в Луцьку, і Епіфанієм з Рождєством, томос який повинен кормить і гріть.
          Вашу точку зору можна зрозуміти: "женский взгляд на рыбалку" війну.
          Можливо ваша точка зору б змінилась, коли б осколки російських снарядів долетіли б до вашої кухні і побили б Вам посуду.
          Але ж кожному своє, війна не жіноче діло.

          Комментар


          • Томос, автокефалія та релігійне життя в Україні.

           так как после теплого приема в Ровно понял, что надо срочно что-то менять в своих речах, а то не ровен час еще и помидорами закидают?
           Долучаюсь до Челіуса...ЛюдмилаР, розкажіть, що там було в Здолбунові ,,теплим,,?
           А то в інтернеті пишуть про один позитив, після ораторської промови відповідав на запитання, - зал відповідав оплесками, наробили багато спільних фото і т.д.

           Щоб не бути голослівним: Президент Петро Порошенко відвідав Здолбунів


           Це був забіг із низького старту, бо сама новина про ймовірний приїзд Президента, який має привезти з “пилу жару” Томос на Рівненщину і завітати до Здолбунова була занадто нереальною та ще й у період Різдвяних свят та неодноразових відмін у подібних ситуаціях.

           Але все говорило про те, що таки може статися перший історичний візит Президента, незалежно від прізвища, у Здолбунів. І він стався.

           Спойлер :
           Але суцільні збої, починаючи від виліту зі столиці, який затримали через метеоумови, та затримки на заходах у Рівному та Клевані, призвели до зміщення заходу у приміщенні БКЦ Здолбунова на дві години.           Причому, за півгодини вся глядацька зала була вже повністю забита і був ще потік бажаючих потрапити до неї. Однак місткість її не безрозмірна.Наявність списків і запрошень, доступність преси та інші чутки, які блукали в мережі насправді виявилися такими:
           • списки були, і були складені із прізвищ, які були подані керівниками установ, організацій, підприємств, органів влади, але потрапити, правда невеликій кількості людей було можливо і поза ними
           • преси було багато і вона теж попередньо реєструвалася у прес-службі ОДА, нарікань, що хтось не потрапив, хто планував, не чули
           • були бажаючі і терплячі, які в холодну погоду дочекалися Президента, який вийшов і поклав квіти до стели Героїв майдану та Небесної Сотні
           І перш ніж Президент з’явився у залі БКЦ, у ньому…лунали колядки, які заспівали за власною ініціативою самі здолбунівчани. Шкода, що Президент їх не почув. А далі була яскрава промова доброго, але втомленого оратора.

           Президент говорив натхненно, робив акценти на важливих моментах, які відбулися за останні роки в Україні.

           Це і про те, що Реформи роблять Україну інвестиційно привабливою для європейських і світових компаній:

           «Реформи роблять Україну інвестиційно привабливою, тому ми піднялися зі 153 на 71 сходинку в рейтингу Doing business. І це точно помічають європейські та світові компанії», – зауважив Глава держави.

           І про те, що зусилля українського народу та героїзм армії викликають повагу і розуміння світу та дозволяють українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України. Мова йде про широкий спектр підтримки, включно з санкціями, допомогою в підготовці фахівців, постачанні зброї, зокрема і протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

           Глава держави наголосив, що традиції, на яких виховуються українські воїни, успадковані від козацтва, від героїв Української революції та національно-визвольних рухів, від героїв УПА, які нарешті визнані державою як повноправні учасники визвольної боротьби.

           Петро Порошенко нагадав, що останнім часом реалізовується низка заходів, спрямованих не лише на підтримку української мови, а й на розвиток, виробництво україномовного друкованого, аудіо- та відеопродукту. Зокрема, сформована цілісна і ефективна політика розвитку української книги, українського кіно, української музики.

           Спікер виголосив свої основні тези і звернувся із пропозиціями задати йому запитання.

           І такі були у залі. Не всі їх змогли задати, проте і голова сільської ради Лідія Балабат і підприємець Віктор Прокопчук , посадовець з РДА Олександр Іванюк та юна здолбунівчанка Ірина Мокрик задали питання.

           Керівника органу влади цікавило ставлення Президента до ринку землі. Перша фраза “земля і продаж – слова, які не сумісні між собою” викликала оплески у частини зали. Проте Петро Порошенко продовжив і навів ряд умов та обмежень при яких продаж землі був би логічним і доцільним, зокрема встановлення мінімального порогу ціни на землю, обмеження продажу іноземцям, висока плата реєстрації продажу тощо і друга частина зали зустріла ці аргументи оплесками. До речі в залі були і колишній голова адміністрації, який очолював районну організацію партії Регіонів і керівники різних рівнів, депутати і від Свободи, Солідарності, Аграрної партії та інших. Тому про політичну заангажованість слухачів годі і говорити.

           До речі, єдиний раз коли, не називаючи прізвищ, але з натяком, Президент згадав політичних опонентів, теж був підтвердженням того, що Петро Порошенко приїхав розповідати не про опонентів, а про успіхи і плани країни.

           Отримавши відповідь Лідія Балабат присіла на своє місце, та глава держави знайшов її очима і перепитав “А у вас вже створена ОТГ? – Ні, але буде, ми над цим працюємо – запевнила очільниця громади”. Ну що ж, не знаємо як Президент, а ми це запамятаємо. Нажаль, район в трійці тихв області, хто ще не має жодної ОТГ. Знає про це і міський голова Ігор Ольшевський, який не лише був серед присутніх у залі, а й за протоколом зустрічав Гаранта під час приїзду.

           Інше питання стосувалося браку залізничних вагонів для відправки зерна, було питання про “космічні” зарплати керівників Нафтогазу, Укрпошти та інших великих підприємств, де держава має свою частку.

           Президент розповів про свою розмову із керівником Укрпошти, де він доручив не закривати відділення пошти у селах та зменшити керівнику самому собі зарплату.

           Не беремося оцінювати відповіді, але здається, що доцільність існування бізнесу в тих чи інших місцях має визначати рівень його рентабельності, а не прохання Президента. Окрім того, а чому поштарка має бути і “листоношею і радіом і другом і лікарем” і розвозити на велосипеді за мінімальну зарплату людям пенсію, коли в інших випадках справу з великими сумами грошей мають інкасатори в бронежилетах. За зарплати керівників Нафтогазу та Укрзалізниці Президент промовчав.

           Фейеричний за сміливістю був виступ-запитання представниці громадської організації та людини, яка нині працює, до речі офіційно у Польщі, Ірини Мокрик. Вона запитала Президента чому українці не відчувають захисту від держави за кордоном таку, яку мають інші громадяни інших країн. Відповідь Президента була довгою і про все потроху в міжнародній царині, але наприкінці він звернувся до дівчини”повертайтесь в Україну, бо всі хто побував за кордоном знають, що там добре, але найкраще вдома!” Користуючись нагодою, дівчина запиталася дозволу сфотографуватися з Петром Порошенко і зробила це прямо на сцені БКЦ.

           Власне після цього і пролунала пропозиція і від самого Президента зробити велике спільне фото, що всі з радістю та успіхом всі і зробили.

           Покидаючи залу, Президент встиг коротко відповісти на декілька приватних звернень, в т.ч від мам загиблих героїв, дати доручення, потиснути руки, зробити селфі.

           Найкращі із фотографій, які нині нам доступні, завдяки оперативності прес-служби Президента та фотографів Михайла Палінчака, Олексія Козачка, Ольги Климкович-Пилипчук та самих оперативних дописувачів у ФБ, друкуємо у цьому дописі.

           Оцінюючи, якість роботи команди з числа місцевих по організації візиту, можемо суб’єктивно висловити свою думку, що вона була на дуже високому рівні.

           [/QUOTE]
           Последний раз редактировалось ТоК; 13.01.2019, 07:54.

           Комментар

           Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

           Обработка...
           X