Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Українські гниди

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Українські гниди

  Симон Петлюра сказав: "не так страшні московські воші, як українські гниди". Цей вислів має актуальність і сьогодні.

  ​ВЛАСНА "АРМІЯ" І ВБИВСТВА ПОЛІТИКІВ: СБУ РОЗСЛІДУЄ СПРОБУ ЗАХОПЛЕННЯ ВЛАДИ В УКРАЇНІ
  Сьогодні, 02:50
  Лідером заколотників виявився організатор "Майдану 3.0".


  Так званий "Перший національний український конгрес" оголосив усі органи влади України нелегітимними і поставив собі за мету силою повалити державний устрій в країні. Через це за організацію взялася Служба безпеки України.

  Про це повідомляють Українські Новини із посиланням на матеріали суду.

  У травні 2018 року у столиці Чехії Празі відбувся захід під назвою "Перший національний український конгрес" (ПНУК). Його учасники проголосили себе єдиним легітимним законодавчим органом влади України, а Верховну Раду, Генеральну прокуратури та Міністерство внутрішніх справ оголосили злочинними організаціями.

  Читайте також: Спроба захоплення влади та повалення конституційного ладу: Рубану повідомили про нову підозру

  На тому ж заході "конгресмени" заявили про створення "Української народної армії", завданням якої має стати протистояння з Національною гвардією та Національною поліцією, щоб силою захопити владу в країні.

  Окрім того, учасники ПНУК створили "народний трибунал", власну "спецслужбу" та "розвідку", які мали "виносити вироки", стежити та нападати на державних та політичних діячів.


  На з'їзді у Празі "конгресмени" обрали єдиним кандидатом у президенти України активіста Євромайдану Івана Бубенчика, який підозрюється у вбивстві двох "беркутівців" у 2014 році. Проте вже у листопаді ПНУК оголосив недовіру Бубенчику.

  У вересні 2018 року СБУ встановила, що підрозділи так званої "Української народної армії" діяли території Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей та міста Кременчук (Полтавська область).

  Читайте також: Саакашвілі проводив акції за гроші Курченка для захоплення влади в Україні - Луценко

  Лідером ПНУК є Рустам Ташбаєв. Цей чоловік близько 20 років тому емігрувала до США, отримав там американське громадянство, але 2014 року повернувся до України.

  Ташбаєв насамперед відомий, як організатор політичної акції "Майдан 3.0". У червні 2015 року його прихильники встановили на Майдані намети, проте вони простояли недовго. Самого Ташбаєва затримали правоохоронці і депортували з України. Тодішній голова СБУ України Валентин Наливайченко заявляв, що провокаційний захід на Майдані фінансували терористичні організації "ЛНР" та "ДНР". Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/vlasna-armiy...​​​​
  Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.

  Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову.

  Ті, що боролися за Україну у ХХ сторіччі: Світ зрадив їх. Вони продовжували боротьбу.

 • #2

  Українські гниди

  Так все просто. Участники майдана, не попавшие к корыту, рвутся к нему, родному. А для власти это будет экзамен: либо она действует решительно и новые революционеры попадают на нары вместе со сторонниками, либо...
  Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

  Комментарий

  Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

  Обработка...
  X