Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Про Черкаські маршрутки !!! і як вони їздять!!!

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Про Черкаські маршрутки !!! і як вони їздять!!!

Куди можна звернутись стосовно маршруту №5, в якому я сьогодні виходивши з цеї маршрутки на зупинці (Енгельса -Чайковського о 13-00) з однорічною дитиною на руках!!! спершу вийшла дружина потім за нею я з дитиною на руках, невстигши вийти з маршрутки водій незакриваючи навіть дверей різко почав від`їзджати і потім закриває двері затиснувши мене з дитиною в дверях!!! і зупинився він лише тоді коли всі почали кричати стій ти сліпий, що люди виходять!!! а за мною виходила, ще пара і теж з дитиною!!! на що цей водій лише посміхнувся !!! (як потім вияснилось він поспішав тому, що помітив позаду маршрутку №24 яка їде потому ж маршруту !!!) люди які стояли на зупинці нете, що вийти немогли з неї а деякі навть невстигли і зайти в неї!!! коли всі вийшли водій швидко від`їхав і доїхавшии до перехрестя Енгельса -Чайковського поїхав на жовтий колір світлофору!!! мало того щей чекали ми на цей маршрут на зупинці Конєва 35хв.!!!
    Тема поднималась 2 раз(а). Последний раз: 25.10 2016 09:36

Re: Про Черкаські маршрутки !!! і як вони їздять!!!

В 1505, там направлять.
    Якщо не помиляюся, то у міськвиконком із квитком і заявою.

якщо маєш термінові питання - пиши в Telegram

Комментар

Ну сволота! В міськвиконком звертайтесь. На пряму у відділ, який займається транспортом, йти не раджу, тому що це, скоріш за все, нічого не дасть! (знаю, тому що працювала на держ службі і знаю, як вони відшивають такі заяви).
      Йдете у відділ звернень громадян (чи як він у них точно називається), пишете прямо там заяву, детально вказуючи номер маршруту, номерний знак, якщо записали, час приблизно точний (щоб змогли зясувати, хто саме тоді був на маршруті), дату, описуєте всі події, пишете, що вам нанесено моральну шкоду (напишіть також, шо внаслідок закриття дверей вам порвало куртку і на руці синяк, чи щось таке - це щоб серйозніше лист виглядав), згадайте про інших учасників пригоди. На кого писати - вам підкажуть у відділі. Робите копію свого листа і обов"язково (!) вимагаєте, щоб на листі вашому стояв штамп вхідного листа - дата, номер. Тому що може так бути, що ваше звернення "загубиться" і ніхто не відповість на нього. А якщо у вас буде штамп і якщо не прийде Вам відповідь, Ви через 25 робочих днів від дня написання листа (дата на штампі) маєте повне право йти і вимагати надання письмової відповіді (Закон "Про звернення громадян"). Відпишіться про успіхи.

Комментар

Олександр @ Вам потрібно БУЛО спершу повідомити водія маршрутки, що ви викликаєте ДАІ і що йому не рекомендується продовжувати рух маршрутом (хай телефонує своєму керівництву і поянює причину), потім набрати 102 або 36-02-02 та повідомити чергового ДАІ про пригоду (попрохати щоб декілька реальних свідків залишилось. В той же час поки чекали б ДАІ також повідомити про пригоду в 1505.

В мене був подібний інцидент років 9 тому, я заходив в маршрутку №9 на Ільїна, зробив зауваження водієві, чому він так швидко рушив, що я ще не встиг зайти, він майже мене послав, я набрав на міський тел. відділ (тоді ще був такий Соснівського ДАІ), через 5-ть хв. На зупинці Пастеріська - Пилипенка водій вже давав пояснення працівникам Соснівського ДАІ і благав мене не писати скаргу.
        І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі. Т. Шевченко

Комментар

Ну что за дела...
          Вы же понимаете что письма в вышестоящие инстанции и жалобы на форуме это наверное действенный способ но довольно таки длительный. А вот при общении с тупым быдлом, коим является подавляющее число водителей маршруток, наиболее подходящим будет язык силы. Короче сперва в зубы этому уроду нужно было дать а потом жаловатся.

Комментар

у друга детства маршрутка на смерть сбила маму, думаете наказали, как ездил так и ездит дальше.
            Для людей - як для себе, домашние перепелиные яйца и мясо

Для богатого урожая садоводам-огородникам

ЕСЛИ ХОЧЕШЬ ИМЕТЬ КАЧЕСТВО - СДЕЛАЙ САМ

Комментар

Я недавно очень поругалась с водителем и кондуктором, правда они потом перестали спорить со мной. Едим и как всегда "Выходят???". Одна бабушка встала и к двери подошла заранее. Я лично не слышала, чтоб ее спросили :"Выходите?", может и спросили., но не остановились на остановке. А потом еще и набросились на нее, почему не ответила, что выходит. Тут меня и прорвало: " Что за "выходите"? Есть остановка, останавливайтесь или смотрите нет ли у двери готовящихся выйти , автобус пустой". Водитель и кондуктор огрызаются, мол мы спросили. "А может человек глухой, может с голосом проблемы в таком возрасте, может просто задумался и не услышал вопроса и т.д." . Короче, надоели со своим "есть на выход?", открывающимися дверьми на ходу, а то вообще бывают дверь не закроют, на красный свет летят, а некоторые кондукторы вроде бы прошли подготовку у кинологов.
              Каким бы не было ваше здоровье, его хватит до конца жизни

Комментар

Ну что за дела...
                Вы же понимаете что письма в вышестоящие инстанции и жалобы на форуме это наверное действенный способ но довольно таки длительный. А вот при общении с тупым быдлом, коим является подавляющее число водителей маршруток, наиболее подходящим будет язык силы. Короче сперва в зубы этому уроду нужно было дать а потом жаловатся.
                Автор БЕЗ ГМО
                Вот такой совет не совсем уместен ибо такие действия могут не дать желаемого результата а еще и привести к ситуации когда не совсем поймешь кто охотник а кто жертва. Вариант со свидетелями и вызовом экипажа гаи и заява самый правильный.
                Моя жизнь. Мой выбор. Мои ошибки. Мои уроки. Не ваше дело.

Комментар

+1 за гаи, на лицо нарушение пдд, надо было сразу вызывать гаи и не парится.

Комментар

Ну что за дела...
                    Автор БЕЗ ГМО
                    Вот такой совет не совсем уместен ибо такие действия могут не дать желаемого результата а еще и привести к ситуации когда не совсем поймешь кто охотник а кто жертва. Вариант со свидетелями и вызовом экипажа гаи и заява самый правильный.
                    Автор ded77
                    - сколько времени экипаж ГАИ едет к месту оформления ДТП ?
                    - сколько опаздывающих пассажиров пожелает ждать и выступит в качестве свидетелей?
                    - сколько матов и ругани вы услышите от водителя, кондуктора, пассажиров и подъехавшего руководства маршрута?
                    - кого после получаса ожидания сделают виноватым в срыве графика маршрута?
                    Поэтому я по-прежнему остаюсь приверженцем, дать в зубы. Я в маршрутках езжу крайне редко, но практически каждый раз со скандалами с водителем. И два раза в прошлом году все таки приходилось физически воздействовать на водителей на маршруте #5 и 26А.
                    В отличии от 99% пассажиров, меня не устраивает хамство и невежество к себе со стороны водил.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                    X