Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

субсидия

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • субсидия

  Собственно вопрос!?
  Подскажите, куда обратиться? И что для этого нужно?
  Приднепровский район, Район Д
  Заранее благодарен!

 • #2

  субсидия

  Re: субсидия

  r3akt0r, обращаются в свой собез. Приднепровка находится ост. П. Комуны. Перед тем как туда бежать, по 109 пробейте номер и поинтересуйтеся бежать или ждать.
  Думать - самая трудная работа, вот, вероятно, почему этим занимаются столь немногие.
  Оказываю бухгалтерские услуги физ. и юр. лицам.
  Продам новую газовую колонку Beretta Idrabagno 11

  Комментарий


  • #3

   субсидия

   Re: субсидия

   Номер чего?

   Комментарий


   • #4

    субсидия

    Re: субсидия

    YgalMal телефонный номер отдела субидий

    私はトラックについて多くのことを すゞ知っている

    Комментарий


    • #5

     субсидия

     Re: субсидия

     сейчас принимают без предварительной записи

     Комментарий


     • #6

      субсидия

      Re: субсидия

      r3akt0r с апрельскими квитанциями придут бумажки на субсидию.
      )

      Комментарий


      • #7

       субсидия

       Re: субсидия

       с майскими(счета за апрель).В следующем месяце планируют упростить правила для выдачи субсидии,но закона еще нет.

       Комментарий


       • #8

        субсидия

        Re: субсидия

        но закона еще нет.
        автор lisrina
        та че? изменения ж внесли уже
        http://vikka.ua/novini/64129-yak-otrima ... -video.htm
        [SPOILER= ]
        Реформа системи надання житлових субсидій населенню | ©ТСН
        Кабінет міністрів України спростив процедуру оформлення субсидій. Відповідна постанова "Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій" була ухвалена на засіданні уряду. У Мінсоцполітики пояснили, як тепер діятиме система призначення житлових субсидій, пише "Україна без корупції".

        Зміни до порядку призначення житлової субсидії
        Призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів – заяви та декларації (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб). При цьому запроваджуються спрощені форми заяви та декларації про доходи і витрати осіб для звернення за субсидією (форма на 1 аркуші).
        Запроваджується принцип призначення субсидії на підставі задекларованих даних заявником. При цьому перевірка достовірності цих даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій.
        Кожне домогосподарство одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні 2015 року отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії. Підприємства, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення мають забезпечити виготовлення бланків Заяви та Декларації і доставку їх до споживачів разом з рахунками на оплату послуг.
        Скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій, крім здійснення одноразової дорого вартісної покупки (на суму понад 50 тис. грн): – наявність у власності двох житлових приміщень; – наявність у власності двох автомобілів; – наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні; – здача в найм житлового приміщення; – здійснення покупки товарів, робіт та послуг (у тому числі оплата медичних послуг та навчання) на суму понад 10 прожиткових мінімумів;
        Запроваджується надання субсидії на 12 місяців, а не опалювальний період як раніше. Встановлюється автоматичний принцип надання субсидії на новий період (скасовується необхідність повторного звернення до органу соціального захисту населення для призначення субсидії на новий період у разі відсутності змін).

        Порядок звернення за житловою субсидією
        1. Кому призначається субсидія
        Субсидія призначається одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг. Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами, перевищують розмір визначеного обов'язкового платежу.
        Для довідки: соціальна норма житла – 13,65 кв. м на одну людину + 35,22 кв. м на сім'ю. Соціальні норми на сім'ю з двох осіб: 62,52 кв. м житла, 130 кВт/год електроенергії на місяць і 1,6 куб. м гарячої води на одну людину.
        2. Куди і як подаються документи
        З питання призначення житлової субсидії необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Документи для призначення субсидії можуть бути надіслані до місцевого управління праці та соціального захисту населення поштою. У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення субсидій здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищних рад.
        Перелік документів для призначення субсидії:
        – спрощена заява (за встановленою формою на 1 арк.);
        – спрощена декларація про доходи і витрати осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (за встановленою формою на 1 арк).
        Усі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами) надають організації, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення. Інформацію про доходи для призначення житлової субсидії органи соціального захисту населення будуть отримувати у порядку обміну від Державної фіскальної служи та Пенсійного фонду. При цьому, заборонятиметься вимагати від заявників інші документи, ніж передбачені Положенням про призначення житлових субсидій.

        Термін призначення житлової субсидії
        Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначатиметься на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. Для призначення житлової субсидії застосовуватимуться доходи за попередній календарний рік без урахування сплачених податків. Після закінчення терміну отримання субсидії органи соціального захисту населення здійснюватимуть розрахунок субсидії на наступний період автоматично. Для цього вони збиратимуть необхідну інформацію без звернення громадянина і протягом двох місяців з початку нового періоду прийматимуть рішення щодо призначення (непризначення) субсидії цим домогосподарствам та письмово інформують про прийняте рішення громадян, які зверталися.

        Посилення відповідальності заявника за надані відомості для призначення субсидії
        Всі члени домогосподарства дають згоду на обробку персональних даних про сім'ю, доходи, витрати, що необхідні для призначення житлової субсидії. У разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, про купівлю товарів або оплату послуг) заявник зобов'язується у місячний термін повідомити орган соціального захисту населення.
        Якщо подано неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, може бути відмовлено в призначенні субсидії або припинено її надання. У такому разі заявник зобов'язується повернути надміру перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.
        [/SPOILER]
        Ад — это другие люди...
        Душа пройшла всі стадії печалі.Тепер уже сміятися пора (с)

        Комментарий


        • #9

         субсидия

         Re: субсидия

         все какие то наивные раньше тоже было просто ..... а толку.
         так же будет и щас ... начнем с элементарного упрощеной декларации о доходах каждого члена семьи .....
         это у них она упрщенная ..

         Комментарий


         • #10

          субсидия

          Re: субсидия

          упрощеной декларации о доходах каждого члена семьи
          автор vagamaga9
          А если в семье я один работаю официально? а другой человек работал в прошлом году и то 3 месяца?
          Вобще кто знает какая там сейчас процедура?

          Комментарий

          Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

          Обработка...
          X