Об'ява

Згорнути

Возвращаемся?

Есть ли смысл вернуться на старый движок?

http://forumua.org/forum/о-нас/админ...о#post7382558
Показати більше
Показати менше

Умисне вимкнення тепла взимку

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Умисне вимкнення тепла взимку

Нормально в нас справи робляться. Один "добродій" купив квартиру за адресою Крилова 63/51, і вирішив зробити там капітальний ремонт з переплануванням. Зніс усі стіни (і це на першому поверсі багатоповерхового будинку), а потім захотів замінити старі чавунні батареї опалення на нові. І незважаючи на попередження, що мешканці забороняють проводити подібні роботи під час опалювального сезону - заплачені працівникам, які здійснюють ремонт, гроші (а можливо, не тільки їм) роблять чудеса - теплоносій злито, батареї холодні при мінусовій температурі на вулиці. Нормально, еге ж?
    Чекаємо приїзду поліції. Бо тут особисто я вбачаю порушення ст. 96 та 150 КУАП та ст. 135 і 270-1 ККУ.
    Последний раз редактировалось AI_Avenger; 12.01.2017, 12:45.

Не виключаю варіант: будуть рАзбірацца. Поки будуть, він все зробить, заплатить штраф грн 300 і фсьо.
    Думи мої, думи мої,
    Лихо мені з вами

За всі недолугі поради посилаю на....

Комментар

вгамуйся кверулянт

Комментар

AI_Avenger, после полиции обязательно напиши заяву вот с этими статьями в РОВД. Пояснення полиции могут потеряться, а на заяву обязаны отреагировать. Хотя при чем здесь пожежна небезпека?
        Последний раз редактировалось ker laeda; 12.01.2017, 12:33.
        Бог – то твоє сумління, То не семітський фетиш і не юдейська фальш. (с)
        Специалисты идут на гавно... Нога в ногу (с)
        Я прав - значит, я одинок.

Комментар

Какая полиция? Не смешите мои яйца. Поменяют батареи за пол дня и включат вам тепло. Делов-то...
          Злые все стали шо ********!

Комментар

Какая полиция? Не смешите мои яйца. Поменяют батареи за пол дня и включат вам тепло. Делов-то...
            Злые все стали шо ********!
            Які півдня? Ви в якому світі живете? Поки поміняють (до вечора), потім поки заповниться система теплоносієм. Там десь буде завоздушене ще 2-3 дні, а на свіжозварених стиках не виключено що може якийсь прорив статися. А ви сидіть мерзніть. Недарма ж ще до опалювального сезону забороняють проведення будь-яких робіт по заміні батарей чи труб опалення та проводять випробування системи, щоб взимку потім все було нормально. А ці хитродупі разом з новим хазяїном вирішили, що гроші роблять все. Янукович з бандою теж свого часу так думали.

AI_Avenger, после полиции обязательно напиши заяву вот с этими статьями в РОВД. Пояснення полиции могут потеряться, а на заяву обязаны отреагировать. Хотя при чем здесь пожежна небезпека?
            Стаття 270-1. Умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства

1. Умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства, якщо це призвело або могло призвести до неможливості експлуатації, порушення нормального функціонування таких об'єктів, що спричинило небезпеку для життя чи здоров'я людей або майнову шкоду у великому розмірі, -

карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Примітка. 1. Під об'єктами житлово-комунального господарства в цій статті слід розуміти житловий фонд, об'єкти благоустрою, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, а також їх мережі чи складові (кришки люків, решітки на них тощо).

А заяву я однозначно залишу.
            Последний раз редактировалось AI_Avenger; 12.01.2017, 12:45.

Комментар

Які півдня? Ви в якому світі живете? Поки поміняють (до вечора), потім поки заповниться система теплоносієм. Там десь буде завоздушене ще 2-3 дні, а на свіжозварених стиках не виключено що може якийсь прорив статися. А ви сидіть мерзніть. Недарма ж ще до опалювального сезону забороняють проведення будь-яких робіт по заміні батарей чи труб опалення та проводять випробування системи, щоб взимку потім все було нормально. А ці хитродупі разом з новим хазяїном вирішили, що гроші роблять все. Янукович з бандою теж свого часу так думали.
              Я - в реальном, вы - в придуманном. Жизнь есть жизнь....

Стаття 270-1. Умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства
              Какое умисне?!! У человека потекли старые батерии и их пришлось срочно менять на новые ;)

Комментар

Та вони кверулянти, яж кажу. Растройство таке є.
                http://forumua.org/forum/%D0%BE%D0%B...82%D0%B2%D0%BE
                Последний раз редактировалось неберипаспорт; 12.01.2017, 12:51.

Комментар

Та вони кверулянти, яж кажу. Растройство таке є.
                  http://forumua.org/forum/%D0%BE%D0%B...82%D0%B2%D0%BE
                  Автор неберипаспорт Переглянути повідомлення
                  100%

Комментар

Я - в реальном, вы - в придуманном. Жизнь есть жизнь....

Какое умисне?!! У человека потекли старые батерии и их пришлось срочно менять на новые ;)
                    Не текли, а тут раптово вирішили зробити ремонт і потекли. Про що найнятий слюсар ще перед Новим Роком натякав досить прозоро на можливу "аварію". Саме умисне і ніяк інакше. До 3-х років.

Та вони кверулянти, яж кажу
                    Автор неберипаспорт Переглянути повідомлення
                    Вам подобається бути "терпилою"? То ваше право. А ми як й інші нормальні люди будемо добиватися справедливості й покарання для обнаглілих мажорів, яким плювати на людей. Спочатку законними методами.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                    X