Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

"САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

  Вчера вроде было заседание. Кто в курсе чем закончилось?
  http://vikka.ua/novini/38761-cherkas...ih-obertiv.htm
  Последний раз редактировалось agmar; 30.11.2019, 15:17.

  Комментарий


  • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

   “Нова якість” не відпускає один із черкаських будинків до іншого управителя

   Сьогодні о 19:13Dzvin.media
   У Черкасах мешканці будинку по вулиці Волкова,101 декілька місяців намагаються відхреститись від послуг “Нової якості” та обрати іншу управительську компанію. Після зборів та “листування” з черкаським виконкомом, власники квартир отримали звістку-погрозу від нині діючого скандального управителя, повідомляє “Вікка”. У серпні цього року мешканці одноголосно вирішили з 1 вересня передати свій будинок управительській компанії ТОВ “Житлоексплуатація №1”. Відповідне звернення скерували представникам міськради та керівництву “Сантехбудконструкції”, правонаступницею якої є “Нова якість”. Як зазначили у департаменті соцполітики, договір з діючим управителем достроково повинен припинитись через два місяці після того, як мешканці будинку заявили про переобрання компанії-управительки. Та у відповіді на звернення керівник першої дільниці “Нової якості” зазначив протилежне: для будинку, у якому не створено ОСББ, договір чинний та є обов’язковим до виконання. Невдоволені мешканці повторно надсилали до “Нової якості” протокол зборів й отримали у відповідь вже знайомий текст. А днями виявили на будинку лист-погрозу. Буцім, сплата коштів на рахунок ТОВ “Житлоексплуатація №1” призведе до накопичення заборгованості перед “Новою якістю”.

   “Це потягне за собою негативні для вас наслідки – зупинення перерахування коштів у рахунок наданої державної субсидії та неврахування відповідних пільг на оплату комунальних послуг”, – йдеться в повідомленні. Вкінці управительська компанія додає, що сподівається на “розсудливість” людей
   Все єдине: подільне - неподільне, народжене - ненароджене, смертне - безсмертне, логос - вічність; ...
   не мені вірячи, а Логосу, мудро визнати, що все єдине.
   Гераклі́т

   Комментарий


   • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

    ОВ “Житлоексплуатація №1”
    А есть список подобных контор?
    Думать - самая трудная работа, вот, вероятно, почему этим занимаются столь немногие.
    Оказываю бухгалтерские услуги физ. и юр. лицам.
    Продам новую газовую колонку Beretta Idrabagno 11

    Комментарий


    • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

     Прочитала .
     Манипуляция и надежда на юридическую безграмотность. Всего существует три вида управления-самостоятельное управление,осбб и управление посредством наема управляющей компании . Жители все правильно сделали.По результатам общего собрания собственников жилья в очной или заочной форме может быть и заключение договора с управляющей компанией. С каждым собственником заключается договор.

     В таком случае важно обратить внимание на каждый пункт акта, прописать все необходимые виды работ и услуг, тарифы и порядок внесения изменений.На что 'ня' забила. Понятно,что прийдя в ту нишу таким способом ,почто печалиться о таких мелочах,как договора.
     Последний раз редактировалось forumchanka; 01.12.2019, 08:59.

     Комментарий


     • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

      ЧЕРКАСЬКА ФЕМІДА РОЗГЛЯНЕ ПО СУТІ ПОЗОВ "НОВОЇ ЯКОСТІ" ПРО ЛІКВІДАЦІЮ ОДНОГО З ОСББ

      2 грудня 2019, 17:37 345

      Господарський суд Черкащини провів друге підготовче засідання за позовом ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість" Дільниця 23" до ОСББ по вулиці Гоголя, 375 та Управління з питань державної реєстрації Черкаської міської ради. Позивач вимагає ліквідувати дане об’єднання співвласників.

      Про це повідомляє кореспондент vikka.ua.

      ЧИТАЙТЕ:
      На милування нема силування: "Нова якість" не відпускає один із черкаських будинків до іншого управителя
      Адвокат позивача Максим Підгорний повідомив, підставами для їхнього позову стало те, що зміна форми управління по даному будинку призводить до дострокового розірвання договору, який був укладений за результатами проведеного конкурсу. На їх думку, проведення зборів, у результаті яких було створено ОСББ, відбулися з порушенням і не всі мешканці будинку були про них повідомлення та не брали участі в обговоренні.

      http://vikka.ua/novini/24768-cherkas...D4z0LUH7VVInAY


      Даже так. Кстати, подобная канитель не только в нашем городе. В Харькове та же петрушка.
      Последний раз редактировалось apple1210; 03.12.2019, 06:57.


      Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

      Комментарий


      • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

       А нову якисть все обговорили и дружно единогласно подписали?
       Вопрос к зрадофилам и прочим нытикам: если вы сами не умеете радоваться жизни, почему она должна радовать вас?

       Комментарий


       • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

        У горожан есть все шансы выиграть суды. Данный перформанс со стороны Бортника понятен, на кону миллионы, а он явно уже проплатил горсовету. Иначе зачем было мутить столько воды с подставными конкурсами, ФОПами и последующей подгонкой доков. Да чего только стоят "додаткові угоди", которые они подписали с исполкомом уже в сентябре. Будет интересно их почитать.

        Вот три статьи согласно которым видно, что домом управляют совладельцы, и только они решают что, где и когда. А у ОМС нет никаких полномочий на проведение таких конкурсов, пока его об этом не попросят (обяжут совладельцы). И уж подавно у управителя нет прав оспаривать ОСББ, будучи при этом наемным рабочим. Максимум - это иск против ОМС на возмещение ущерба. Но время покажет

        1) Стаття 9. Форми управління багатоквартирним будинком
        Спойлер :
        1. Управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками.

        За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції - об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку).

        2) Стаття 4. Повноваження органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг
        Вступило в силу 10.06.2018. До этого момента, где-то чуть больше года у ОМС были полномочия провести конкурс на управителя без согласия совладельцев, если не было ОСББ. Но наши керманычи завтыкали.
        Спойлер :
        3. До повноважень органів місцевого самоврядування належать:

        1) затвердження та виконання місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, участь у розробленні та виконанні відповідних державних і регіональних програм;

        2) встановлення цін/тарифів на комунальні послуги відповідно до закону;

        3) затвердження норм споживання комунальних послуг;

        4) інформування населення відповідно до законодавства про стан виконання місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, а також про відповідність якості житлово-комунальних послуг нормативам, нормам, стандартам та правилам;

        5) здійснення моніторингу стану виконання місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства;

        6) встановлення одиниці виміру обсягу наданих послуг з поводження з побутовими відходами.

        3) ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
        Спойлер :
        6. У багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", виконавчий орган місцевої ради (або інший орган - суб’єкт владних повноважень, якому делеговані функції із здійснення управління об’єктами житлово-комунального господарства, забезпечення їх утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг) зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс у тримісячний строк з дня отримання протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку із проханням призначити управителя. Рішення щодо цього питання вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

        Так что готовтесь нанимать управителей сами и подготавливать к этому соседей, ну или создавать ОСББ.
        Новый закон ЖКХ поменяет многое в сознании населения. А там глядишь и гражданское общество образуется... лет через 20 )))
        Комментарий


        • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

         У горожан есть все шансы выиграть суды.
         Несомненно. Честные суды.


         Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

         Комментарий


         • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

          Несомненно. Честные суды.
          Под лежачий камень вода не течет. Но если его сдвинуть, то результат очевиден - чемодан, вертолет, Ростов

          По Харькову почитал, вообще жесть. У нас идет к тому же, при попустительстве владельцев своего жилья. Как там лавлес сказал: "не хочу разрушить коммунальную сферу"? Ну-ну

          Комментарий


          • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

           А сколько еще можно не платить? Когда ня начнет в суд подавать?
           Все будет хорошо, или нет, но тогда все будет очень плохо

           Комментарий

           Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

           Обработка...
           X