Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

"САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

  Спрошу по другому. Есть сравнение расходов бюджетов Одарича и Толика?
  Все будет хорошо, или нет, но тогда все будет очень плохо

  Комментарий


  • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

   Цікава ситуація вимальовується між НЯ та Черкасиліфт.
   Черкасиліфт вбачають незаконну діяльність НЯ, що вона не є переможцем конкурсу та не приймала в ньому участь взагалі, а ці обставини були від них приховані посадовими особами Сантехбудконстркуція. І грошей ні НЯ, ні Сантехбудконструкція не перераховують

   Категорія справи № 712/9083/20: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; бездіяльність слідчого, прокурора.
   ...

   В обґрунтування заявлених вимог зазначає, що в провадженні Черкаського відділу поліції знаходяться матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020251010003280 від 08.09.2020, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України.

   20.05.2019 року між ПП СРБП «Черкасиліфт» та ТОВ «Сантехбудконструкція», як з переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, був укладений договір на надання послуг з технічного обслуговування ліфтів на суму 7 719 544,56 грн.

   В подальшому, шляхом виділу з ТОВ «Сантехбудконструкція» були утворені підприємства ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42». Враховуючи викладене, «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» звернулись до ПП СРБП «Черкасиліфт» про укладення з ними, як правонаступниками ТОВ «Сантехбудконстукція» та переможцями конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, відповідних договорів на надання послуг з технічного обслуговування ліфтів у вказаних багатоквартирних будинках.

   На підставі вищевикладеного, 01.07.2019 року ПП СРБП « Черкасиліфт» були укладені договори з ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42», як з правонаступниками ТОВ «Сантехбудконструкція».

   Але, посадовими особами ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» та ТОВ «Сантехбудконструкція» в обгрунтування необхідності переукладення договору з ТОВ « Сантехбудконструкція» на ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» було приховано від ПП СРБП «Черкасиліфт», що ТОВ «Сантехбудконструкція» є до цього часу єдиним переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, оскільки жодних інших конкурсів Черкаською міською радою з цього питання з того часу не проводилось і не оголошено до цього часу. Переможець конкурсу ТОВ «Сантехбудконструкція» до цього часу не ліквідоване, а тому виділ з ТОВ «Сантехбудконструкція» декількох підприємств ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» зі статутним капіталом по 10 тис. грн. кожне, жодним чином не впливає на результати проведеного Черкаською міською радою конкурсу та визначення переможця вказаного конкурсу. Чинним законодавством не передбачено обслуговування багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ, юридичними особами, які не є переможцем відповідного конкурсу, а тим більше не приймали в ньому участь взагалі.

   Враховуючи викладене, єдиним законним переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків до цього часу є ТОВ «Сантехбудконструкція», яке до цього часу не ліквідоване і здійснює підприємницьку діяльність.

   Але, всі ці обставини були приховані від ПП СРБП «Черкасиліфт», посадовими особами ТОВ «Сантехбудконструкція» та ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42». З мето шахрайським шляхом змусити ПП СРБП « Черкасиліфт» переукласти договір, укладений з ТОВ « Сантехбудконструкція», на ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42».

   Враховуючи викладене, ПП СРБП «Черкасиліфт», з яким ТОВ «Сантехбудконструкція» не здійснено в повному обсязі розрахунки за договором від 20.05.2019р., було змушено укласти 01.07.2019р. договори з «переможцями конкурсу» ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42», кожен з яких в частині є правонаступниками ТОВ «Сантехбудконструкція».

   08.05.2020р. ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» надіслали ПП СРБП « Черкасиліфт» листи з вимогами передати технічну документацію, в тому числі паспорти, та ключі від машинних приміщень. В обґрунтування заявлених вимог посилались, що послуги з технічного обслуговування 787 ліфтів у багатоквартирних будинках буде надавати ТОВ «Управлінська компанія Нова якість «Об`єднана диспетчерська служба ліфтів». Проте у Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці ТОВ «Управлінська компанія Нова якість «Об`єднана диспетчерська служба ліфтів» зазначено лише 5 електромеханіків з ліфтів, які будуть обслуговувати 787 ліфтів у багатоквартирних житлових будинках.

   Враховуючи, що під час укладення та дії договору з ТОВ « Сантехбудконструкція» та договорів з ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42», жодних документів на ліфти, включаючи паспорти, а також ключів, ПП СРБП «Черкасиліфт» вказаним підприємствам не передавалось і від вказаних підприємств не одержувалось, для передання всієї документації та укладення і підписання актів прийому-передачі СРБП "Черкасиліфт" просили прислати відповідальних працівників ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» для прийому передачі вказаних документів та обладнання, але жоден відповідальний за обслуговування вказаних ліфтів працівник від ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» до ПП СРБП «Черкасиліфт» не з`явився. За таких обставин, ПП СРБП «Черкасиліфт» звернулось до ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» про надання копій посвідчень, протоколів фахового навчання робітників (електромеханіків з ліфтів), які будуть допущені у машинні приміщення та шахти вказаних ліфтів. До цього часу ТОВ «Управлінська компанія Нова якість «Об`єднана диспетчерська служба ліфтів» жодної відповіді на вказані запити не надано.

   Враховуючи викладене, ПП СРБП «Черкасиліфт» до цього часу продовжує здійснювати обслуговування всіх, без винятку, 787 ліфтів у багатоквартирних будинках, не отримуючи жодних грошових коштів від ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42». Крім того, ТОВ «Сантехбудконструкція» до цього часу також не здійснено розрахунки за договором з ПП СРБП «Черкасиліфт» від 21.05.2019р.

   До цього часу працівники СРБП «Черкасиліфт», продовжують здійснювати технічне обслуговування ліфтів у багатоквартирних будинках м. Черкаси, а ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Дільниці 1-…-42» продовжують отримувати плату з мешканців багатоквартирних будинків м. Черкаси, складовою якої є і плата за технічне обслуговування ліфтів.

   ПП СРБП «Черкасиліфт» визнано потерпілим у вказаному кримінальному провадженні.
   А люди сплачують по тим фантикам і далі ...

   Комментарий


   • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

    Когдажуже все поймут, что проходимцы и воры ???
    Танцювала дуля з маком
    А петрушка - з пастернаком...
    Свободу Шиклю.....Свободу слову !

    Комментарий


    • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

     До речі, у жовтні того року, НЯ у нашому будинку збирало підписи у протоколі зборів (котрих не було), для виділення коштів з міського бюджету та співвласників (70/30) на капремонт ліфту у сумі 132 тис.грн. І як я пам'ятаю, то це відбувалось у багатьох будинках

     Комментарий


     • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

      что проходимцы и воры
      У меня кум влифтах. да и я влюбое время. мне тока корку перездать допуск. А корка у меня совдеповская еще. но не в этом справа. конторы разные. зарплаты тоже. в черкасылихвт 6, в ня, до 20:00 наруки. так шо, как бы вы не схотели, в че, механиков с Киева не привезешь.
      FinderS, свои фантазии и домыслы за действительность выдавать не нужно, всему есть предел. Сообщения с твоим враньем/фантазиями удалил. Последнее предупреждение.скажи спасибо что и сейчас вытер, иначе ты в баню пошел бы автор Mr.Smith;n7889159

      Комментарий


      • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

       https://www.ukr.net/#news/details/cherkassy/82029342/
       Все будет хорошо, или нет, но тогда все будет очень плохо

       Комментарий


       • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

        Ну так я-ж говорил !! Ещё фанфары не отгремели, а негабарит опять нам впялили......Ну кому вы поверили, селяне?
        Танцювала дуля з маком
        А петрушка - з пастернаком...
        Свободу Шиклю.....Свободу слову !

        Комментарий


        • "САНТЕХБУДКОНСРУКЦИЯ" ЧТО ТЫ ТАКОЕ?

         Скасування тарифа - то більше піар хід. Тариф винесений як окрема складова послуги. Але ж якщо документ підпишуть, то НЯ прийдеться відмовитись від вивозу і подати до суду. Ну така собі мишача метушня.
         Подавати до суду з боку виконкому для розірвання договору, це у разі якщо НЯ не хоче або не погоджується з доводами. А так є договір, в ньому є певні умови для виконання. Якщо вони були порушені, то є привід для розірвання. Казали, що складали акти про несвоєчасне вивезення сміття, тобто порушення умов договору.

         Комментарий

         Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

         Обработка...
         X