Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ


  Починаючи з 1 жовтня 2019 року діє новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг (постанова КМУ від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»)

  Пільги надаються у грошовій готівковій або безготівковій формі

  За інформацією Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради :

  Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам у автоматичному режимі.
  Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг. Після того «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ «Ощадбанк». Даний механізм застосовуватиметься для забезпечення зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати час на оплату житлово-комунальних послуг.

  Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих заяв до департаменту до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити. Виплата пільг здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта». Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які можуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час.

  Департамент розраховує щомісяця суму пільги виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів, та з урахуванням встановлених цін/тарифів (внесків) і державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального господарства.


  Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

  У разі отримання від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного місяця здійснюється у грошовій безготівковій формі.

  За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на поточні рахунки пільговиків в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого поточного рахунка в АТ «Ощадбанк» банком відкривається поточний рахунок пільговику на підставі укладеного між Мінстерством соціальної політики (далі - Мінсоцполітика) та АТ «Ощадбанк» договору.

  Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

  За консультацією щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі департамент рекомендує звертатись за адресою:
  м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307


  Більш детально та доступно, як саме відбуватиметься пільгова оплата житлово-комунальних послуг у безготівковій формі, інформує департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА (рекомендую ознайомитись). • #2

  Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

  Подскажите, а как быть с квитанциями пришедшими без льгот?

  Комментарий


  • #3

   Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

   tarnava, идти в СоВБЕЗ и разбираться
   говорят, когда человека кусает вампир - он становится вампиром.
   Такое впечатление, что наших людей покусали бараны......

   Комментарий


   • #4

    Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

    Подскажите, а как быть с квитанциями пришедшими без льгот?
    https://www.facebook.com/32662057072...9066332123988/


    Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

    Комментарий


    • #5

     Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

     tarnava, идти в СоВБЕЗ и разбираться
     Совбез - это совет безопасности (например в ООН), а то, куда надо идти, называется "собес"
     Я дотошный, аж противно....

     Комментарий


     • #6

      Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

      Вчера отстоял в очереди почти 2 часа. У меня в 14:00 был 804 номер очереди. На приём попал в 15:45. Взяли номер телефона на который будут приходить СМС о сумме льгот. Сами ничего толком ещё не знают. Никаких заявлений не берут. Как работает механизм они не в курсе. На вопрос как в этом СМС будет распределяться указанная сумма по платежам они не в курсе. Сказали платите как и раньше и не парьтесь. Передо мной стояла старушка, сказала что мобильным не пользуется, по причине того, что плохо видит и плохо слышит. Пенсию её приносит почтальон и пользуется только стационарным телефоном. Ответили что родственники должны ей купить телефон, на который она будет получать СМС.
      Короче сделано всё через *опу. Кто не в курсе, новый министр социальной политики преподнёс ещё один сюрприз https://www.facenews.ua/news/2019/464218/

      Комментарий


      • #7

       Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

       то, куда надо идти, называется
       управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Черкаської міської ради

       "Есть только две бесконечные вещи: вселенная и человеческая глупость, причем насчет вселенной я не уверен". А.Эйнштейн

       Комментарий


       • #8

        Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

        Передо мной стояла старушка, сказала что мобильным не пользуется, по причине того, что плохо видит и плохо слышит. Пенсию её приносит почтальон и пользуется только стационарным телефоном. Ответили что родственники должны ей купить телефон, на который она будет получать СМС.
        ну вообще-то именно для таких категорий должны дать полные разъяснения. Эти деньги можно БЫЛО перевести в наличку - они бы шли на счет, откуда их можно было бы взять. Но заяву надо было писать ДО 15 октября

        А теперь ей автоматом будет начисляься субсидия - но главное пережить один месяц - в следующей платежке они уже отминусуются.
        и будет видно сколько... наверное
        • Самый страшный и разрушительный вирус для организма - это ты сам.

        Комментарий


        • #9

         Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

         Да утрясется все. Чуть что, так сразу бежать куда-то, в очередях стоять и т.д.
         Кстати, мама говорила, что кому-то уже и пришла монетизация наличкой вместе с пенсией без всяких заяв - получали на почте.

         Комментарий


         • #10

          Про монетизацію пільг на оплату послуг ЖКГ

          ну может тем у кого нет счета в банке - им же просто некуда начислить её....
          • Самый страшный и разрушительный вирус для организма - это ты сам.

          Комментарий

          Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

          Обработка...
          X