Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Что делать с «УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "НОВА ЯКІСТЬ" ГАЗ-СЕРВІС»?

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Что делать с «УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "НОВА ЯКІСТЬ" ГАЗ-СЕРВІС»?

Щось придумають.
    Сейчас активно придумываются все новые и новые фин потоки для любых друзів та кумів. Все же занято, денег больше взять негде, а присосаться нужно.
    Последний раз редактировалось apple1210; 10.12.2020, 15:29.

Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

Комментарий

А если они нарисуют , то где договор на услугу с отдельно взятым трактором на уборку снега, с трактористом для услуги управления отдельно взятого трактора, ну и т.д.
      Так а де договір на управління будинком, вивіз негабаритного сміття? Немає. А платіжки приходять

Комментарий

Так а де договір на управління будинком, вивіз негабаритного сміття? Немає. А платіжки приходять
        Причому я їм і телефонував, і на вайбер писав, і рекомендований лист з підтвердженням вимогу надати мені копію договору з додатками, як те вимагає законодавство - надсилав. І у фейсбуці Бортнику і в особисті повідомлення і так писав - лише один раз відповів що розбереться чому відповіді мені нема - і далі так само ігнор. Що лише стверджує в думці, що Нова Якість - це організоване злочинне угрупування для незаконного вимагання грошей з мешканців м. Черкаси.

Комментарий

эта "нова гавнякість" рано оторвалась от земли, п.э. что будет дальше, - зависит только от громади міста, конечно если таковая имеется..
          УКРАЇНА - єдина ; путін - скотина!

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
          X