Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Ломбарди нашого міста або хто піднімає рівень злочинності в Черкассах і хто це все кришує!?!

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Ломбарди нашого міста або хто піднімає рівень злочинності в Черкассах і хто це все кришує!?!

В ніч з 23-24.10.2020 року з під'їзду ПЗР, який облаштовано домофоном, було викрадено дитячий велосипед.
    Ніхто нічого не бачив і не чув, дорослі з крадіжкою змирились, дитина звісно ні...
    Але через 2 дні наш велосипед було виявлено в ломбарді "Благо", що знаходиться за адресою м. Черкаси, вул. Сумгаїтська 24, що біля "Трешу".
    26.10 (понеділок) одразу після знахідки краденого - було прийнято рішення викликати поліцію.
    О 18.30 до ломбарду викликали наряд поліції, за телефонним номером 102, на тій стороні телефону завірили, що "наряд виїжджає". Через годину ніхто не приїхав, після ще одного дзвінка (зареєстрували як "скарга на неприбуття наряду поліції") сказали "далі чекати наряд і дзвінка з поліції". Ще через сорок хвилин ніяких зрушень не відбулось, телефон також мовчав, ломбард зачинився (кінець робочого дня, якщо це можна назвати роботою). Я ще раз подзвонив 102, попросив "вже не їхати", бо не було сенсу.

Цього ж вечора, я написав заяву про крадіжку велосипеда, в якій вказав, де він знаходиться.
    На наступний ранок 27.10 (вівторок) я прийшов до ломбарду і знов викликав наряд поліції, на цей раз наряд приїхав хвилин за 20. Пояснив поліцейським ситуацію, надав докази, що велосипед мій і попросив мені його повернути. Після деяких роздумів, вони сказали. що "треба спілкуватися зі слідчим, який вестиме справу про крадіжку, а перед цим дізнатися номер справи та прізвище слідчого". Я їм сказав, що "зараз велосипед є, а завтра його продадуть", один поліцейський зайшов в ломбард і сказав, "щоб велосипед не продавали" (зі слів поліцейського). Ще в цей день був дзвінок з поліції, поліцейський просив данні велосипеда, буцімто направити лист до злощасного ломбарду.

В цей же день я дзвонив до поліцейського відділу, щоб дізнатися данні про слідчого. Через певний час мені була надана така інформація. Я одразу подзвонив слідчій і попросив допомоги в ситуації, яка склалась. Це була не слідча, а участкова, мені надали відповідь, що після виборів у них вихідні, у неї 2 дні, тому я маю звернутися 29.10 (четвер). Я пояснив, що "велосипед продадуть і спитав поради, як мені бути?", відповідь була такою: "ідіть до поліцейського відділку, що на Пастерівській, просіть у постового дозволу щоб мені дозволили зустрітися з начальником (чи старшим) участкових і якщо він дозволить зустріч, то з ним радитись, (бо він досвідченіший). Я попросив його номер телефону, але вона сказала, що "не може мені його дати".
    Можливості зустрітися зі старшим участковим у мене не було, тому я подзвонив до участкової 29.10 (четвер), так як мені було вказано. Вона мені сказала, що справа ще до неї не дійшла і дзвонити 30.10 (п'ятниця) після 16.00. Що і було зроблено, але участкова допомогти мені не може і сказала дзвонити до старшого участкового і дала його прізвище і номер телефону. Звісно ж в п'ятницю після 16.00 ніхто слухавку не взяв. Що ж, дзвонитиму вже 02.11 (понеділок).

В ломбарді сказали, що велосипед вже продано!

Представники ломбарду свідомо співпрацюють із злочинцями і небоячись наслідків продають речі, не дивлячись на те, що в них є справжні хазяї...

Мною, було зроблено роботу за поліцію, знайдено вкрадене і фактично грабіжника (так як ломбард приймає речі з паспортними данними), поліції залишилося поставити собі "+" і черговий раз вказати, які вони "хороші". А вийшло, як вийшло...
    Ситуація себе не вичерпала, далі буде!

Якщо у когось є можливість допомогти - буду вдячний!
    Последний раз редактировалось Баловень судьбы))); 30.10.2020, 23:40.

Ломбарди нашого міста або хто піднімає рівень злочинності в Черкассах і хто це все кришує!?!

Якщо у когось є можливість допомогти - буду вдячний!
    автор Баловень судьбы))) Посмотреть сообщение
    Помогаю бесплатно - купите ребенку новый велосипед, не храните в подьездах/тамбурах, не оставляйте без присмотра на улице, вобщем бдите чтобы в следующий раз не украли.

Представники ломбарду свідомо співпрацюють із злочинцями і небоячись наслідків продають речі, не дивлячись на те, що в них є справжні хазяї...
    Так было всегда. А велосипед просто куда то вынесли чтобы не создавать себе проблем еще в первый день как вы пришли в ломбард.

П.с. крышует ломбарды сама полиция. Кто то в верхушке. Там же и угоны гнездятся и квартирные кражи
    Последний раз редактировалось Reich; 31.10.2020, 00:15.

Комментарий

Спасибо!
      Конечно, ребенок без велосипеда не останется...
      Смотрел через стекло в ломбард, велосипед там удивительным способом - появился, хотя раньше сказали, что продан!
      Завтра вновь буду звонить в полицию...

Просто в этой ситуации нахожусь не я один, и никто не знает, окажется ли он в ней завтра!!!

Комментарий

Просто в этой ситуации нахожусь не я один, и никто не знает, окажется ли он в ней завтра!!!
        Это логично. Поэтому я и посоветовал - забить и принять максимальные меры против подобных ситуаций. Никто этими делами в полиции заниматься не будет. Ни кражами ни угонами авто и т.п. Им с них капает денежка. Кто то сигналку на квартиру ставит исключительно после того как кучу бабок и техники утянули, на машину противоугонные комплексы ставит после того как уехал Крузак и т.п. Вы же обошлись всего лишь велосипедом чтобы получить бесценный опыт.
        Последний раз редактировалось Reich; 02.11.2020, 11:46.

Комментарий

Если заводится дело, то велик изымается как вещдок и вам его бы не отдали по любому. Значит никакого дела нет. Все ваши звонки в никуда. Я бы просто выкупила свой велик из ломбарда и приняла к сведению ситуацию. Сбережете нервы. Но автору самому решать, как поступать.
          Последний раз редактировалось apple1210; 02.11.2020, 12:37.

Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

Комментарий

В ніч з 23-24.10.2020 року з під'їзду ПЗР, який облаштовано домофоном, було викрадено дитячий велосипед.
            Домофон не є достатнім захистом, майте на увазі. З мого під'їзду в цьому році теж велосипеда поцупили, хоча на ніч його замикали у квартирі. А до вечора стояв на площадці останнього, 5 поверху. Я вранці, виходячи на роботу, звернув увагу що магнітна пластина угорі, якою замикаються вхідні двері до під'їзду, заклеєна шматочком картону, приклеєному скотчем, під яким ще й була 5-копійочна монета. Очевидно що злочинці, готуючись вчинити злочин, заздалегідь підготувалися вдень, щоб увечері можна було спокійно зайти до під'їзду не викликаючи якусь квартиру в домофон. А вдень це зробити нескладно - можуть під приводом рознесення квитанцій чи ще якось (дочекатися наприклад, що хтось виходить) потрапити у під'їзд, де швиденько заклеїли магніт, і нещільно припасовані двері які зовні зачинені, після чого могли б відкриватися сторонніми особами. Я постійно звертаю увагу на ці моменти.

Комментарий

Я бы просто выкупила свой велик из ломбарда и приняла к сведению ситуацию.
              Принципиально в ломбардах ничего не покупаю. И именно из за такихз ситуаций. Каждая проданная вещь это стимул к следующей скупке краденого

Я постійно звертаю увагу на ці моменти.
              Я монетки и картонки срываю сразу же как вижу. Все возможные метки которые ворье ставит сразу на все ящики почтовые или стены на всех этажах дублирую. Пока что всех жильцов стороной обходят. А начал обращать внимание на подобного рода вещи после того как у знакомого из тамбура дернули лисапет. Но там он тоже конечно был виноват и сам
              Последний раз редактировалось Reich; 03.11.2020, 00:44.

Комментарий

Я тоже не покупаю, но если у ребенка горе, его велик найден, а менты ничего не собираются делать, то смысл.
                Последний раз редактировалось apple1210; 03.11.2020, 09:22.

Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

Комментарий

Смотрел через стекло в ломбард, велосипед там удивительным способом - появился, хотя раньше сказали, что продан!
                  Завтра вновь буду звонить в полицию...
                  На велосипед (при наличии документов, подтверждающих право собственности) нужно не через стекло смотреть, а изымать и отдавать ребенку, без судов и полиции, в рамках самозащиты своего права собственности. Если нет никаких сомнений и по документам можно безошибочно идентифицировать свое имущество, разумеется. Но - без членовредительства или порчи чужого имущества, иначе наступит ответственность. Пусть скупщик краденого вызывает полицию и пытается обосновать свое право на Вашу вещь. Иначе - никак, это не недвижимость, по поводу которой можно годами судиться и ждать решения. Или, как советуют, выкупить, сохранить чек и, не торопясь, отсудить уплаченную сумму в рабочем порядке.
                  I don't like ass kissers, flag wavers or team players. I like people who buck the system. Individualists. I often warn people: "Somewhere along the way, someone is going to tell you, 'There is no "I" in team.' What you should tell them is, 'Maybe not. But there is an "I" in independence, individuality and integrity.'"
                  (George Carlin)

Комментарий

Ломбард заявит, что велик другой был. Нужна какая-то документальная фиксация номера рамы что ли, или что-то подобное. Если они в смычке в ментами, то хитро нужно делать.
                    Последний раз редактировалось apple1210; 03.11.2020, 13:06.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                    X