Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Черкассы и область

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Літньому пенсіонеру інкримінують повалення державної влади (Відео)

Два роки тому колишній вчитель Володимир Терещенко на своїй сторінці у «Фейсбуці» опублікував гнівний допис із невдоволенням діями влади.

За це 80-річному чоловікові тепер загрожує реальний термін за ґратами, повідомляє ВІККА.

Ось текст, який репостнув на ФБ-сторінці колишній вчитель біології (стилістику та пунктуацію збережено) (текст показаний в ефірі телеканалу ВІККА): «…мабуть я напишу страшні речі але мені здається що мирними ходами, акціями упирів не прибрати, нам потрібен військовий переворот, нам потрібен свій Піночєт, за яким піде армія, МВС, СБУ, а головне нам потрібен стадіон де всю наволоч розстріляти. Така моя думка».

Через цей репост черкаське УСБУ підозрює колишнього вчителя хімії та біології у заклику до повалення державної влади в Україні. З жовтня 80-річного Терещенка регулярно викликають до УСБУ на допити.
    https://kropyva.ck.ua/content/l-tnom...no-vladi-v-deo

Правильно зробили. Піночет недороблений
    Последний раз редактировалось Roman D; 23.12.2020, 13:16.

Літньому пенсіонеру інкримінують повалення державної влади (Відео)

Серьезно? Правильно? Срок за репост? Мда, демократия в действии.
    Все будет хорошо, или нет, но тогда все будет очень плохо

Комментарий

Правильно зробили
      А ти в курсі в якій країні за репости саджають? Хочеш тут філію РФ?

Мда, демократия в действии.
      автор Коренной Черкащанин Посмотреть сообщение
      Ну наш Вова явно берет пример с кремлевского тезки.
      Кораблю безопасно в гавани, но не для этого строят корабли
      Джон Шедд

Комментарий

Diego_UA, "Вы не понимаете, это другое"
        В рашке полит репрессии за инакомыслие в духе совка, у нас в стиле, любимых Романом и Ко, нацистских СС. Вот поэтому и другое, и фигня что по сути это одно и то же

А дед-то просто правду написал
        Последний раз редактировалось Mr.Smith; 23.12.2020, 15:52.
        У меня нет мании величия. Великие люди этим не страдают.

Комментарий

А кто-то из-за масок переживает, а тут эвона как. Перепост какой-то фигни, получите-распишитесь.

Если хочешь узнать человека, не слушай, что о нем говорят другие, лучше послушай, что он говорит о других. (c)

Комментарий

А ти в курсі в якій країні за репости саджають?
            В курсе. В Украине. При Пете больше 3000 человек сидели за репосты.

Комментарий

В курсе. В Украине. При Пете больше 3000 человек сидели за репосты.
              Откуда информация? И за какие именно репосты? Я помню, что при Пете различные проросийские резиновые изделия не то, что не прятались, но и активно скупали каналы и несли оттуда всякую ахинею.

Кораблю безопасно в гавани, но не для этого строят корабли
              Джон Шедд

Комментарий

Ромчику, сюрпрайз
                https://www.ukr.net/#news/details/cherkassy/82550939/

Комментарий

Два роки тому колишній вчитель Володимир Терещенко на своїй сторінці у «Фейсбуці» опублікував гнівний допис із невдоволенням діями влади.

За це 80-річному чоловікові тепер загрожує реальний термін за ґратами, повідомляє ВІККА.

Ось текст, який репостнув на ФБ-сторінці колишній вчитель біології (стилістику та пунктуацію збережено) (текст показаний в ефірі телеканалу ВІККА): «…мабуть я напишу страшні речі але мені здається що мирними ходами, акціями упирів не прибрати, нам потрібен військовий переворот, нам потрібен свій Піночєт, за яким піде армія, МВС, СБУ, а головне нам потрібен стадіон де всю наволоч розстріляти. Така моя думка».

Через цей репост черкаське УСБУ підозрює колишнього вчителя хімії та біології у заклику до повалення державної влади в Україні. З жовтня 80-річного Терещенка регулярно викликають до УСБУ на допити.
                  https://kropyva.ck.ua/content/l-tnom...no-vladi-v-deo

Неправильно. Тут просто дід констатує, що так мовляв і так. Закликів безпосередньо тут особисто я не бачу. А у діда такий собі аналіз історичних подій.

Комментарий

Серьезно? Правильно? Срок за репост? Мда, демократия в действии.
                    путинських собак потрібно саджати. Це питання виживання України

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                    X