Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Россия

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Россия

KAR, вот я не понимаю. Вы сказали, что мое мнение не имеет для вас значения. Зачем же вы так настойчиво хотите его услышать?
    Мне начхать на Ваше мнение! Я хочу услышать Вашу версию-почему западная Украина встречала Гитлера пирогами. А Вы как нашкодивший кот из под лавки рассказываете мне про проблемы министерства образования. Я часом Вас не оскорбил как SERG145? А то переживаю очень.
    Последний раз редактировалось KAR; 16.04.2018, 16:25.

Комментар

• Россия

эти люди позвали войну на свою землю, и жалеть их могут только лишнехромосомные.
      То есть, убитые дети звали Путина? Вы лично это видели? Так, кстати, говоря, логика ваших братьев по разуму из РФ примерно такая же: выступив против Ассада, ТЕ люди позвали войну на свою землю. Так кто там лишнехромосомный, не подскажете?

Мне начхать на Ваше мнение! Я хочу услышать Вашу версию
      Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментар

• Россия

да, но построен то на российские бабки, возникает когнитивный диссонанс.
        І? Якщо в нас на гроші китайських інвесторів запустять завод, будеш це в тему Китай постити?

нормальные мужики зарабатывают деньги дома
        Поляки свого часу з сумками катались по всій Європі і СНД, і де зараз вони, а де ми.

й ще бильше ниж урапатриоты и любители квестов "найди сепара" на форумах
        Завдяки старанням діаспори Канада долучилась до санкцій проти РФ, зараз заганяє сюди кредити і військових інструкторів. Ну і ще відкриття зони вільної торгівлі з Канадою.

А ну і аргумент "от побудуємо успішну країну - проблема сепарів зникне" - сон розуму. Перед РФянами є приклад країн колишнього соцтабору - Польщі, Чехії, Румунії навіть Балтії, де після вибору західного вектору розвитку поліпшилась економіка і рівень життя. Та взяти хоча б ту ж Грузію. Думаєте кацапи зробили з цього якісь висновки? Ні вони продовжуюь свято вірити в "стабільність" і сильну руку царя-батюшки і його бояр.Вони впевнені, що у всіх вище зазначених країнах економіка - мильна бульбашка, і поляки з чехам от-от з повинною головою прийдуть проситись знову в орбіту Москви.
        За красным восходом — коричневый закат
        Із пісні Nautilus Pompilius
        Україномовний блог про фільми та серіали

Комментар

• Россия

саник, постараюсь ответить мягко, как называется тема? "Россия". Что я сделал? Запостил видео про новый аэропорт и сказал что он красивый. Тоесть мой пост на 100% по теме, всего то делов) Я где то агитировал за кого то? Нет. Я люблю путина? Нет. Я поддерживаю оккупацию украинских территорий? Нет. Если где то от побед соседа у некоторых горит пердак, так может сразу переименовать тему в "Обосри россию")) То, что в некоторых аспектах у любителей боярышника лучше, чем у нас, тем, что туда вагонами гоняют мужики на стройку зарабатывать деньги, это не плюс россии, это минус нам. Я не признаю шароварщину, лично мне украинский гимн лучше поётся на полный желудок и когда в карманах шелестит, иначе почему столько сердобольных украинолюбителей где нибудь в Канаде или просторах Португалии Короче говорить правду это не значит быть пророссийски настроенным. Я патриот страны гражданином которой я являюсь, Украина, иначе давно бы уже как сучка на случку свалил бы на заработки куда нибудь в ближнее зарубежье, и любил бы Украину там. А аэропорт красивый всё равно.
          Ти радий що окупанти і загарбники, вбивці тисяч дітей та дорослих, окупували Крим і зробили реконструкцію. Я б мовчав якби ти написав в цій темі про інше місто расєї, а коли ти пишеш про досягнення окупанта в Криму це не добре. Не очікув від тебе, іди шукай какашки, бери в руки та йди в бар
          І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі. Т. Шевченко

Комментар

• Россия

у нас есть некоторые, которые любят, к примеру, выложить фото дороги в каком-нибудь российском Засранске, постебаться с этого, зато стоит только ответить "пацаны, так у нас В Черкассах дорога на Пастеровской точно такая же" - тебя сразу запишут в "вату", "сепары" и "агенты ФСБ".
            ага, ага,я понимаю если бы мы по инфраструктуре были хотя бы Польшей, тогда можно было ржать с голожопой россии какие они ущербные, кстати там 4G появился давненько, а у нас, шибко проевропейских, его только пилят и то криво даже курва в технологиях неизлечимая урапереможность, вывески развесили, ура перемога, 4ЖЫ, а он паскуда не працюе толком. От бида. Меня всегда в школе, колледже, универе, улыбали страхопугалы жопастые по 100 кило, которые высмеивали какую то девушку что она не красивая, вот очень мне это что то напоминает.

Комментар

• Россия

Ти радий що окупанти і загарбники, вбивці тисяч дітей та дорослих, окупували Крим і зробили реконструкцію.
              ты сумасшедший? я закинул видос согласно теме, и да, аэропорт красивый. Если по твоему это значит что я рад что оккупировали Крым, и ты решил в своей голове провести такую параллель, то это твои личные половые проблемы. Ты узко мыслишь, и это печально.
              Не очікув від тебе
              чего ты не очикувал? того, что мне понравился аэропорт?
              іди шукай какашки, бери в руки та йди в бар
              я бы сказал куда идти тебе, но не хочу опускаться до твоего уровня, а если хочешь тоже как я ходить по барам, зарабатывай больше, и всё у тебя будет.

Комментар

• Россия

В Екатеринбурге скончался журналист Максим Бородин, который первым написал о смерти членов отряда ЧВК Вагнера в Сирии. Он умер, не приходя в себя, после падения из окна
                https://www.svoboda.org/a/29168811.html

Але я впевнений, що це просто нещасний випадок
                За красным восходом — коричневый закат
                Із пісні Nautilus Pompilius
                Україномовний блог про фільми та серіали

Комментар

• Россия

У РОСІЇ ВІДОМОГО ПІДПРИЄМЦЯ ҐВАЛТУВАЛИ, КАТУВАЛИ, А ПОТІМ ВБИЛИ У СІЗО - ЗМІ

У російському Санкт-Петербурзі у лютому констатували смерть у слідчому ізоляторі підприємця, власника IT-компанії "НовІТ ПРО" Валерія Пшеничного. Співробітники СІЗО намагаються довести, що смерть стала наслідком самогубства, однак судмедекспертиза говорить про ознаки насильницької смерті, а також катувань.

Про це повідомляє "Новая газета".

Історія з Пшеничним почалася давно. 2016 року він запідозрив партнера Андрія Петрова у привласненні мільйонних коштів, після чого добився початку слідства. Проте після свідчень Петрова Пшеничний теж став підозрюваним. Його запідозрили у незаконному завищенні ціни на послуги для Міністерства оборони Росії. Його компанія займалася розробкою тривимірної моделі підводного човна "Варшав'янка".

Пшеничного посадили до слідчого ізолятора у Санкт-Петербурзі, а через три тижні знайшли його повішеним у камері. Співробітники СІЗО наголошують, що підприємець наклав на себе руки проте судово-медична експертиза показала, що все не так просто.

За даними правоохоронців, чоловік намагався спершу порізати собі вени, однак у нього не вийшло. Тоді він спробував накласти на себе руки за допомогою удару току із кип'ятильника, а після цього просто повісився за допомогою шнурка від кросівка. Проте у роті Пшеничного знайшли опіки від того ж кип'ятильника, який лежав у камері. Також експерти наголошують, що чоловіка ґвалтували, а смерть, за їхніми даними, стала наслідком тупої травми шиї.

Також важливим фактом є те, що перед смертю чоловіка із камери під різними приводами вивели співкамерників.

У працівників СІЗО було взято сперму на аналіз, проте потім виявилося, що вони могли запросити когось "зі сторони", аби з Пшеничним "попрацювали". Тож підозрюаваного, ймовірно, вбили, а потім намагалися позбавитися доказів. Його рідні стверджують, що підприємець був життєлюбом, ніколи б не подумав про варіант самогубства.

За словами дружини, він приїхав до міста ні з чим, а став власником великої IT-компанії, яка виконує замовлення підприємств-гігантів. Він швидко розвивався, а після затримання був упевнений, що факти на його стороні, адже не вважав себе винним. Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/u-rosiyi-progres...o-1140903.html

Комментар

• Россия

я а если хочешь тоже как я ходить по барам, зарабатывай больше, и всё у тебя будет.
                    Можна ходити по барах та інших закладах, але не мати, ні особистого житла в сової 30 -35 років, і жити разом з батьками в 2-ці, ні автомобіля, дачі, гаража і.т.і. І ходити далі по барах не хочу продовжувати і так все зрозуміло

І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі. Т. Шевченко

Комментар

• Россия

;n7627023]це просто нещасний випадок
                      Автор Chelios[UA
                      Подозрительно погибший уральский журналист успел рассказать о людях в масках

По официальной версии, Максим Бородин выпал с 5 этажа
                      Известный в Свердловской области журналист Максим Бородин, который на днях погиб при весьма странных обстоятельствах, незадолго до гибели успел позвонить знакомому. По словам последнего, журналист рассказал о неких людях в масках и с оружием на его лестничной клетке и балконе. А спустя некоторое время Бородин с этого самого балкона выпал.
                      Глонас здох!
                      16 апреля 2018, 15:58 В системе коррекции сигнала ГЛОНАСС возник сбой

Система ГЛОНАСС временно перестала предоставлять корректирующую информацию через спутниковый канал связи. Об этом говорится в сообщении на сайте Российской системы дифференциальной коррекции и мониторинга (СДКМ) за 14 апреля.
                      ГЛОНАСС — навигационная система двойного назначения. Она применяется в высокоточном вооружении, кроме того, для навигации и определения местоположения подразделений.
                      http://www.rosbalt.ru/russia/2018/04/16/1696253.html
                      Последний раз редактировалось Віталій Андрійович; 16.04.2018, 19:56.
                      У Росії ніколи і ніде не було й немає друзів.У неї або вороги, або холуї. (с) Солженіцин

Комментар

Зараз на сторінці 1 користувач(ів)

Обработка...
                      X