Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Россия

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Россия

А я думаю : что так народу резко прибавилось ( смотри вебкамеры) http://webcam.ikrim.net
    Последний раз редактировалось CTATOP; 16.05.2018, 18:07.

Комментар

• Россия

AI_Avenger, я не смотрю этого чувака, он мне мерзкий, он как бы высмеивает россию, но сам выглядит как рагуль. когнитивный диссонанс, в чём прикол.
      То такий образ у нього - типу ватник. А от тролить він московітів дуже непогано. Цитати бере тільки з російських джерел і постійно тикає вату носом у її власне лайно. Звичайно, стиль подання інформації на любителя. Але певна своя фішка в цьому є.

Комментар

• Россия

AI_Avenger, ну мне тот чувак в образе ватника не приятен, как и все ватники и донбасята, казаки с кнутами, и прочая челядь, мне нравится антизомби и вести кремля) хотя вот сегодня было про мост, то мне не очень понравилось, откровенный взрыв пердака, лучше б промолчали, были попытки потроллить что он скоро упадет, таке шось.

Комментар

• Россия

IMG_20180516_225610.jpg

Комментар

• Россия

шо туд? секта скаклов молится на конец путина?

Комментар

• Россия

ну голос за кадром реальные факты глаголит, мне по кайфу.
              На тех фактах штамп стоит - " реальные " ))) Хорошо быть молодым и наивным , еще веришь всему что на заборе написано.

Комментар

• Россия

AI_Avenger, ну мне тот чувак в образе ватника не приятен, как и все ватники и донбасята, казаки с кнутами, и прочая челядь, мне нравится антизомби и вести кремля) хотя вот сегодня было про мост, то мне не очень понравилось, откровенный взрыв пердака, лучше б промолчали, были попытки потроллить что он скоро упадет, таке шось.
                Віктор Литовченко (ведучий Вата-ТВ) сам українець і мешкає в Києві. А щодо того що впаде міст - а в тебе є сумніви, що він завалиться рано чи пізно? Особисто я думаю що років 2-3 повинен витримати. А далі - будуть жертви. Кому там з московітів чи кримських перевертнів "пощастить" - я не знаю. Але те що він в тій чи іншій мірі зруйнується - до ворожки не ходи. Достатньо подивитися на Зеніт-Арену, де баклани так дах поклювали, що при будь-якій пристойній зливі протікати вода може мало не до підвальних приміщень, на інші об'єкти інфраструктури. Коли до приїзду Пуйла банерами обдрипані будинки завішують, замість того щоб їх відремонтувати - про що може бути мова? Суцільне пускання пилу в очі. Гарна міна при поганій грі.

Комментар

• Россия

Xyйлo тренується.
                  А ему нефиг тренироваться - у него уже 20 лет права категории "C".

Комментар

• Россия

Точно 20? Ты контролируешь? А питается вова по режиму?
                    Последний раз редактировалось SOLZGER; 17.05.2018, 10:31.
                    Да, у меня полно недостатков. Простите меня, идеальные люди.

Комментар

• Россия

Точно 20? Ты контролируешь? А питается вова по режиму?
                      Дядя Толя вже ознайомився з свіжими методичками, молодчага

Достатньо подивитися на Зеніт-Арену
                      Там штука навіть не в тому, що кацапи займались будівництвом. Там вчені (в тому числі з РФ) вказували, що на дні Керченської протоки не скельні породи, а глина. Плюс, в тому регіоні досить висока сейсмічна активність. Але я думаю, що організатори будівництва в курсі і провсяк випадок вже накатали методчки, що обвал мосту підготували українські бендерівці разом з американськими црушниками і британським МІ-6
                      За красным восходом — коричневый закат
                      Із пісні Nautilus Pompilius
                      Україномовний блог про фільми та серіали

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                      X