Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Россия

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Россия

що пишеш тут все ДЛЯ РОСIЯН
    Ти таки справді довбанутий на всю макітру. Якщо я сказав, що не проти щоб мене читали мокшани, то це в твоїй пустій макітрі означає що я пишу саме для них? Це дібілізм тотожний ватного каналу "Мокшанія 24". Одразу видно, що ти дивишся у час, вільний від брудування сторінок українських форумів.
    Поясню лише раз.
    Пишу навмисне переважно мокшанською, щоб вата могла розуміти моє ставлення до них. Пишу ще й для таких як ти - сателітів совка і коханців мокшанського "миру". Що падли розуміли, що вам вже не час і не місце в Україні. Або змінюйтесь або на макшандію - вони якраз "пом'якшили" можливість отримання книжки з куркою. )

Ги. Якщо щось захочу написати особисто мокшанам, то зроблю це на якомусь мокшанському форумі. Але не роблю такого бо мені мокшани на мокшандії справді до сраки, і ще трішечки гидую це робити. Ти справді такий тупий чи симюлюєш? )
    І взагалі, мені глибоко до сраки що там про мене думають мокшани. Головний меседж їм і таким як ти - щезніть з України або змінюйтесь на краще і це мене задовольнить.
    І харе вже мокшан великими літерами поважати, мені здається що ти аж монітор заплював поки писав. Це бридко, і як ти там казав - не пнись. Поважай себе.

Комментар

• Россия

Россию отстранили от проведения этапов Кубка мира по биатлону на ближайшие четыре года Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/sport/ross...da-491708.html

Комментар

• Россия

Россию отстранили
        Жаль, что нет полного запрета, все-таки еще могут кое-где просочиться "олимпийские атлеты 404"... ))
        Ну и там просто "...не рекомендуют проводить..." Гордон как всегда ангажирует.

Комментар

• Россия

Алясканаш?
          Вы будете смеяться, но американцы нашли на Аляске в Норт-Слоуп новое суперместорождение нефти объёмом 38 млрд. баррелей. Продажа Аляски Соединенным Штатам за 7,2 млн. долларов-одна из самых забавных по последствиям сделок в истории
          Последний раз редактировалось 71; 09.11.2018, 21:59.

Комментар

• Россия

Завтра має щось згоріти.
            В Охотском море затонуло российское судно "Анатолий Крашенинников". https://t.co/bUFzAKitrB

Комментар

• Россия

Продажа Аляски Соединенным Штатам за 7,2 млн. долларов-одна из самых забавных по последствиям сделок в истории
              Так вони вроді в оренду давали на 100 років, і лоханулись з договорм, де вік, як 100 років, страктувався, як навік (назавжди), чи ні7

Комментар

• Россия

Мало того что в аренду, так "свиточи демократии" еще и не все выплатили и оформили как продажу.
                Последний раз редактировалось Коренной Черкащанин; 09.11.2018, 23:13.
                Непредвзятость - это один из признаков ватника

Комментар

• Россия

Мало того что в аренду, так "свиточи демократии" еще и не все выплатили и оформили как продажу.
                  Автор Коренной Черкащанин Переглянути повідомлення
                  А може просто юристи неосяжної лоханулись при складанні договору, а світочі просто тим скористались? нє?

Комментар

• Россия

А може просто юристи неосяжної лоханулись при складанні договору
                    Ага ты послушай его, то еще окажется, что он лично этот договор аренды ратифицировал Даже великодуховные не спорят о продаже и деньгах. Конечно, есть отчаянные, которые понимают, что лоханулись . И мусолят иногда мифы в своем сознании - алясканаша, денег не дали, была аренда, Екатерина ты была не права( хотя при чем тут она)

Комментар

• Россия

Последний раз редактировалось 71; 10.11.2018, 00:22.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                      X