Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Россия

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Россия

  Комментарий


  • Россия

   І звичайно не забуваємо про, місцевих любителів руского міра, яких і по сьогодні багато, - готові хоч завтра надівати радянську символіку і вперед - ставти с колєн А в той час і подавно, - практично все міське населення сходу і півдня.
   Тобто, проукраїнські сили не воювали між собою? А разом стали проти російської агресії? І полковника Болбочана, що брав Крим, розстріляли не за наказом Петлюри?
   Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

   Комментарий


   • Россия

    Тобто, проукраїнські сили не воювали між собою?
    Воювали і ослабились. Але значна більшість міського населення було росіянами, як у Львові поляками, які не підтримували ЗУНР.

    Комментарий


    • Россия

     ТоК, Скажи честно, если бы Львову предложили примкнуть к Польше, и был референдум, какой процент жителей проголосовал бы "за"

     Комментарий


     • Россия

      Соціальні опитування, тому 2 роки показували, що в районі 5%. В ютубі був ролик, хтось виставляв на форму, то всі опитані на вулиці сказали, що проти. Населення далеко не пропольське, але всі діди говорили, що під поляками було погано, але під росією набагато гірше.


      А, якщо по-чесному. Якщо би всім селянам відкрилась перспектива, безкоштовно паспорта ЄС, з його можливостями, то думаю, що сеператистів було би дуже багато. Всі ниють про бідність, але шукають причини, а не рішення. В тому і біда українців, що звикли до севдепівської халяви.

      Тому область швидше так, а місто ні.
      Последний раз редактировалось ТоК; 15.05.2019, 19:37.

      Комментарий


      • Россия

       ТоК, Рассказывала знакомая работала в Польше в каком то малюсеньком городке, приехала обалдела, чисто, тихо, красиво, Европа во всей красе. Прошло пару лет, и туда понаехало куча украинцев, этот городок сразу превратился в рядовой украинский мухосранск, начался срач и полный хаос. Говорит мы хохлы как вирус.

       Комментарий


       • Россия

        Прошло пару лет, и туда понаехало куча украинцев, этот городок сразу превратился в рядовой украинский мухосранск, начался срач и полный хаос. Говорит мы хохлы как вирус.
        автор Антибиoтик Посмотреть сообщение
        Мухосранськи в Росії, і хохли також там, в основному проживають.Ваша знайома туди, випадково не з радянською символікою поїхала? - діди ж влювали все таки..

        Комментарий


        • Россия

         Ваша знайома туди, випадково не з радянською символікою поїхала?
         Причем здесь символика, знакомая хохлушка в пятом колене из Сагуновки)))

         Комментарий


         • Россия

          хохли і українці, це різні люди, пора вже би зрозуміти. Іменно хохли, таке враження про себе і справляють за кордоном, з метою замутити там на місці своє лднр, витягуючи колорадські лєнти з дупи, от до чого тут символіка.

          Комментарий


          • Россия

           витягуючи колорадські лєнти з дупи
           Та нет, она патриотка, просто говорит, что чем больше наших, тем больше мусора, криминала, шума итд... Мы для европейцев как цыгане. Чернорабочие.

           Комментарий

           Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

           Обработка...
           X