Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Россия

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Россия

https://twitter.com/i/status/1128746503374348289

Комментарий

• Россия

Але значна більшість міського населення було росіянами
      Не зовсім так. На той момент закінчилась Перша Світова, населення втомилось. Так, лише в Києві знаходився 20-тисячний гарнізон колишнього царського війська, що, взагалі, не бажав брати участь у будь-яких конфліктах на будь-якому боці. Тому що українці так і не спромоглися створити реальну державу, а не пародію з кількома "гетьманами".
      Тож, була меншість, що виступала на різних сторонах (Петлюра, Скоропадський, більшовики, махновці, білогвардійці) і більшість, що, бачачи анархію, взагалі не бажала воювати на будь-якому боці. Тобто, вона не була а ні проросійською, як ти кажеш, але і не проукраїнською, як намагається нас переконати сучасна в'ятровичеісторія
      Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Россия

Та нет, она патриотка, просто говорит, что чем больше наших, тем больше мусора, криминала, шума итд... Мы для европейцев как цыгане. Чернорабочие.
        автор Антибиoтик Посмотреть сообщение
        Це написав ТоК:
        Як людина себе там поставить, так до неї там і відносяться.
        Але взагальній масі, ти правий. Часто люди говорять, що умовно на якійсь роботі, було добре, поки багато наших не наїхало і почався хаос. НЕ, як цигани. Циганів, не хочуть брати на роботу, а наших, через їхню працьовитість, беруть з задоволенням.
        Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Россия

Комментарий

• Россия

Як людина себе там поставить, так до неї там і відносяться.
            Але взагальній масі, ти правий. Часто люди говорять, що умовно на якійсь роботі, було добре, поки багато наших не наїхало і почався хаос. НЕ, як цигани. Циганів, не хочуть брати на роботу, а наших, через їхню працьовитість, беруть з задоволенням.
            В немодеруємих тема, підтираєш так, як треба, чи як це зрозуміти?
            Це повідомлення, було вчора написане мною, як відповідь Антибіотіку.

Комментарий

• Россия

Антибиoтик,
              мы хохлы
              Виталька, твоя страсть быть хохлом и малоросом, сильно тебя палит.
              Да, у меня полно недостатков. Простите меня, идеальные люди.

Комментарий

• Россия

твоя страсть быть хохлом и малоросом, сильно тебя палит.
                В смислі, який Віталька?
                Таж не Зелений пес

Комментарий

• Россия

В немодеруємих тема, підтираєш так, як треба, чи як це зрозуміти?
                  Це повідомлення, було вчора написане мною, як відповідь Антибіотіку.
                  Off-topic: По-перше, переніс у відповідну тему, щоб не розводити флуд, по-друге, ми з тобою виховані люди і здатні дискутувати вдвох і в модеруємих темах.

Комментарий

• Россия

По-перше, переніс у відповідну тему, щоб не розводити флуд
                    Тема не модирується. про який флуд тут ти говориш?
                    Хочеш наповнювати конкретні теми, так коектно перенось - цитуй користувача.
                    Яке ти мав право і для чого повидаляв мої повідомлення з даної теми, якщо вона не модерується, причому з твоєї ініціативи?
                    І чому моє вчорашнє повідомленя, опубліковане тобою? 2.png
                    по-друге, ми з тобою виховані люди і здатні дискутувати вдвох і в модеруємих темах.
                    Так для чого тут треш, переопобліковуєш і переносиш?
                    на рахунок вихованості, так я не шукав тебе не в модеруємих темах і не ігнорував в модеруємих.
                    Що за плагіат?
                    Так пиши, що цитуєш, чи як?
                    Ти видалив моє повідомлення, і скопіювавши написав його від себе. Мої слова тобою запостині, буква в букву. З переносами наблудив, чи як зрозуміти з моїм постом, який на скріні. Чи ти скажеш, що то не мій пост і, що це дійсно ти його був написав?
                    Тому, ще це мною написаний пості в тій темі, ависить він, як від тебе...
                    Последний раз редактировалось ТоК; 17.05.2019, 20:53.

Комментарий

• Россия

Віднови, будь ласка, видалені тобою мої повідомлення, хоча би в тій темі, мовчу про інші. І не видаляй без підстав, в майбутньому.
                      Що за рагулізм, ти говориш про флуд в немодируємій темі? І переносиш мої ,,флудні пости,, в модеруєму тему?
                      Последний раз редактировалось ТоК; 17.05.2019, 21:04.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                      X