Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Орки, поверніть Надію!

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Орки, поверніть Надію!

Українська жінка-офіцер мужньо трималась під час допиту терористами (відео)

Надія Савченко не розповіла терористам інформацію про кількість українських військових попри тиск.

Терористи з буремного Сходу допитали українську жінку-офіцера Надію Савченко, але вона мужньо трималася і гідно відповідала на зухвалі питання.
    Бойовики прикували Савченко наручниками до залізної труби, а свій допит записали на відео.
    Савченко розповіла, що приїхала на Схід добровольцем, аби захистити територіальну цілісність держави і мирних жителів від зовнішнього вторгнення Росії.
    "Я давала присягу народові України захищати територіальну цілісність від зовнішнього вторгнення", - розповіла офіцер, відповідаючи на питання, з якою метою вона приїхала на Донбас.
    Савченко визнала, що вона - штурман-оператор гелікоптеру Мі-24 і сказала бойовикам, що проти них виступає вся Україна, а точної кількості військових та бойових одиниць екстремістам не "здала".
    "Я на це не звертала уваги, а навіть якщо знала, не сказала б. Ви ж розумієте, для чого ця інформація? Для того, щоби знати супротивника", - впевнено відповіла жінка-офіцер.
    Відео допиту на YouTube оприлюднив користувач aigu guillotine.
    Як повідомлялося раніше, у Донецьку волонтери Червоного Хреста пережили нещадні допити, роздягання та погрози терористів.

[MEDIA]https://www.youtube.com/watch?v=2SnTu9RW_Uw[/MEDIA]

http://tsn.ua/politika/ukrayinska-zhink ... 55596.html
    [SPOILER= 12 фактів, які треба знати про полонену льотчицю Надію Савченко]Життєве кредо льотчиці: «Бачу ціль – не бачу перешкод».
    Полонена росіянами льотчиця Надія Савченко усе життя мріяла керувати літаком-винищувачем, але врешті стала штурманом-оператором вертольоту Мі-24. Вона усе своє життя поклала на те, щоб досягти своєї мрії – літати у небі – і таки досягла свого, незважаючи на перешкоди.

- Після закінчення школи опанувала професію модельєра-дизайнера і рік навчалася на факультеті журналістики одного із столичних вишів.
    - Щоб потрапити в Житомирську аеромобільну бригаду, пробігла 15 кілометрів по снігу з 15-кілограмовим рюкзаком десантника.
    - Півроку перебувала у складі українського миротворчого контингенту в Іраку.
    - Її тричі не брали у Харківський університет повітряних сил, але вона таки вступила, отримавши особистий дозвіл міністра оборони.
    - На курсі була єдиною жінкою серед 39 студентів. Вступила до університету, коли їй було 24, хоча граничний вік для контрактників – 23 роки. Була старшою за всіх віком та мала більший за всіх бойовий досвід.
    - Її двічі відраховували з вишу з формулюванням "Непридатна до вильотів як льотчик".
    - Свій перший політ здійснила на літаку Як-52.
    - Закінчила вуз як штурман класу літаків Су-24.
    - Після випуску Савченко направили служити штурманом-оператором на вертоліт Мі-24 в 3-й окремий полк армійської авіації на Львівщині.
    - Улюблений фільм – "Втеча із Шоушенка", улюблена книга – "Ілюзії" Річарда Баха.
    - Життєве кредо: "Бачу ціль – не бачу перешкод".
    - У вільний від роботи час робить модельки вертольотів та літаків, вишиває, виготовляє художні вітражі, декорує одяг.
    - Не любить, коли її порівнюють із солдатом Джейн з одноіменного фільму.[/list][/SPOILER]

Родина льотчиці Надії Савченко поділилась з ТСН світлинами героїчної дівчини - фото
    http://tsn.ua/foto/rodina-lotchici-nadi ... 58346.html

Українську льотчицю Савченко тримають у слідчому ізоляторі у Росії

Мужню жінку нібито підозрюють у вбивстві російських журналістів.
    Відома українська льотчиця Надія Савченко, яка добровольцем поїхала боротися з терористами у зоні АТО, знаходиться у слідчому ізоляторі в російському Воронежі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
    Льотчиця Савченко, яка стала відома після оприлюднення відео її допиту терористами, зникла близько тижня тому – про її місцезнаходження не було ніякої інформації.
    Журналістам вдалося встановити, що наразі жінка перебуває у слідчому ізоляторі російського Воронежа. Її підозрюють у вбивстві російських журналістів. Завтра там відбудеться перше судове засідання, розповіла ТСН сестра Надії.
    Російський адвокат мужньої Савченко заявляє, що обвинувачення їй поки що не пред'явлено, та запевнив, що Надія почувається добре і умови її утримання задовільні.
    Як повідомлялося раніше, у Міноборони зізналися, що переговори щодо звільнення сміливої української льотчиці зірвалися.

http://tsn.ua/politika/ukrayinsku-lotch ... 58184.html
    Росія триматиме льотчицю Савченко в СІЗО два місяці

Військовослужбовцю призначили запобіжний захід ще 2 липня.
    Українську льотчицю Надію Савченко збираються тримати під вартою в СІЗО російського Воронежа до 30 серпня.
    Як повідомляється, Новоусманскій районний суд ще 2 липня обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту на два місяці, цей термін може бути продовжений.
    Допитували Надію слідчі зі спецуправління з розслідування міжнародних злочинів, яке було наспіх створено "через події в Україні". Це управління дозволило собі "залучати до кримінальної відповідальності осіб, які вчинили злочини за межами Росії, але посягають на інтереси її громадян і держави".
    Як відомо, Надія Савченко потрапила в полон терористів на Донбасі, після чого льотчиця опинилася в слідчому ізоляторі в російському місті Воронеж.
    Українське МЗС вимагало пояснень від Росії, як Савченко виявилася у Воронежі, на що слідчий комітет РФ поспішив заявити, що льотчиця перейшла кордон сама, без документів, під виглядом "біженки".
    Нагадаємо, українській льотчиці Надії Савченко пред'явлено звинувачення в пособництві у вбивстві.

http://tsn.ua/politika/rosiya-trimatime ... 58313.html
    В "Айдарі" категорично заперечують, що Савченко потрапила в Росію як "біженка"

Бійці переконують, що її принципи не дозволили б це зробити.
    Версію офіційної Москви про добровільний перехід української льотчиці Надії Савченко в Росію категорично заперечують бійці батальйону "Айдар", ідеться в сюжеті ТСН. 19:30.
    В руки терористів льотчиця потрапила не одна, а з іншими "айдарівцями", яких згодом вдалося обміняти на бойовиків. Під час того обміну Савченко вже на території України не було, кілька днів до того терористи вивезли її до Росії. Українську льотчицю, ймовірніше, транспортували нелегально або через пункт пропуску, який не контролювали українські прикордонники.
    "Близко трьох тижнів тому вивезли до Росії. Скоріш за все, я думаю, це було через нелегальний пункт. Її за день чи за два до обміну вивезли. Вона в полон здатися сама не могла і на російську сторону перейти не могла, це не та людина і не з її принципами", - запевнили "айдарівці".
    Як вже раніше повідомлялося, російські слідчі заявили, що льотчиця Савченко прибула до Росії під виглядом "біженки".

http://tsn.ua/politika/v-aydari-kategor ... 58375.html
    Мін'юст України попросить Раду Європи визнати льотчицю Савченко заручницею Росії
    http://tsn.ua/politika/min-yust-ukrayin ... 58495.html

У СІЗО, де утримують льотчицю Савченко, відмовились передати навіть лист від матері
    http://tsn.ua/politika/u-sizo-de-utrimu ... 58538.html

Слідчий Комітет РФ не бачить шансів для звільнення пілота Надії Савченко
    http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?s ... tId=463137

Орки, поверніть Надію!

Re: Орки, поверніть Надію!

Після того, як Путлєр викрав Надію, не варто його хуйлом. Він не мужик. Мерзенний злобний карлик, підле ДУПЛО:
    Неспішно шукаю роботу:

Путлер КАПУТ!

Комментар

Орки, поверніть Надію!

Вернут. Я сказал
      Give a dog a bone, leave a dog alone. Let a dog roam and he’ll find his way home

Комментар

Орки, поверніть Надію!

Пропоную Надю обміняти на Олег46 і Вована. Один танкіст нівідімого фронта, а інший доблєсний морпєх-кашевар. І Надю визволимо і тих підарів на родіну отправимо.
        Небо моє, небо, ти тримай мене, мене тримай...
        Віра моя в себе нізащо мене не покидай!

Комментар

Орки, поверніть Надію!

Пропоную Надю обміняти на Олег46 і Вована. Один танкіст нівідімого фронта, а інший доблєсний морпєх-кашевар. І Надю визволимо і тих підарів на родіну отправимо.
          Автор Гарік
          Та кому вони там потрібні?

Комментар

Орки, поверніть Надію!

Тут вони нікому не потрібні... там не потрібні...
            Небо моє, небо, ти тримай мене, мене тримай...
            Віра моя в себе нізащо мене не покидай!

Комментар

Орки, поверніть Надію!

Россия до сих пор не пускает украинского консула на встречу к незаконно вывезенной в РФ украинской летчице Надежде Савченко, которая сейчас удерживается в воронежском СИЗО.
              Об этом в субботу Укринформу рассказал генеральный консул Украины в Москве Геннадий Брескаленко, который уже несколько дней пытается получить доступ к задержанной.
              «На сегодня я пока не встретился с Надеждой Савченко. Планирую, что будет встреча, а когда, - неизвестно. Пока мне не дают с ней встретиться», - сказал Брескаленко.
              Ранее директор департамента информационной политики МИДа Украины Евгений Перебыйнис заявил, что Украина требует от российской стороны «немедленно отпустить Надежду Савченко из тюрьмы и вернуть ее на Родину», а перед этим допустить украинского консула к украинке для того, чтобы «оказать ей консульскую правовую помощь и, наконец выяснить непосредственно от нее все обстоятельства того, как она попала туда».
              Give a dog a bone, leave a dog alone. Let a dog roam and he’ll find his way home

Комментар

Орки, поверніть Надію!

Марк Фейгин: дело летчицы Савченко решается на самом верху России
                http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/ ... 84634.html

Комментар

Орки, поверніть Надію!

А хуле наше правительство не чухается? :-(
                  Никакая идея не может быть значимее человеческой жизни! Иначе это не идея, а пропаганда!

Комментар

Орки, поверніть Надію!

Автор Гарік
                    А не пошел бы ты на фронт, воен ртом блин :crazy:
                    Все кого то отправляешь, а сам?

Я забываю: перезвонить, убрать, выучить, написать,
                    но натворить фигни – никогда

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                    X