Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Как СМИ разводили наивных во время майдана.

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Как СМИ разводили наивных во время майдана.

  Жаль туда не прилетела неопознанная точка У.
  Черкаський Квест-портал
  Hallo Mister!
  Ich bin kein Mister! Ich bin Melker!

  Комментарий


  • Как СМИ разводили наивных во время майдана.

   Ничо , зато бумеранги регулярно запускаем

   Комментарий


   • Как СМИ разводили наивных во время майдана.

    Вы только ветры мастерски умеете пускать.
    Черкаський Квест-портал
    Hallo Mister!
    Ich bin kein Mister! Ich bin Melker!

    Комментарий


    • Как СМИ разводили наивных во время майдана.

     Как майдан давили танками.
     Если честно, я думал, что дном журналистики были украинские СМИ во время майдана с их погибшими девочками, отрубленными головами и мобильными крематориями. Но, как оказалось, до некоторых немецких коллег им далеко. Вот вы знаете, что во время майдана власть давила протестующих танками, а снайпер застрелил чувака с ребенком на руках? А немецкий журналист Клаас Релоциус знает. О чем и писал в своих репортажах.
     Правда, когда это выяснилось (а он писал шедевральные репортажи не только об Украине, но и еще о ряде стран), возник скандал. К чести некоторых украинских СМИ, они не стали "не замечать" этот факт: http://texty.org.ua/pg/article/texty...hurnalist_drukuvav_vygadani?fbclid=IwAR3hQ3ybkAAOydmQ7WWwGFx09sN dbZknG7unavOKlg-vVweUMXWTb-HuHNE
     Но, разумеется, что Шарий дал более развернутый обзор материала гениального журналиста:

     Если кто боится смотреть Шария, то дам краткое описание: журналист сочинил историю о двух героях-майдановцах, которые пошли служить в новую полицию, а перед дежурством молятся на... портреты небесной сотни. Была выдумана их биография и описание подвигов. Знаете, что мне это напомнило? Шедевральное из "1984":
     Він може перетворити промову на звичайне обвинувачення, спрямоване проти зрадників та думкозлочинців, але це було б дуже банально, а вигадка про перемогу на фронті або якесь тріумфальне перевиконання Дев’ятого Трирічного Плану занадто ускладнила б записи. Тут потрібно трохи чистої фантазії. Несподівано в його вже налаштовані на вигадку думки проник образ такого собі товариша Огілві, який нещодавно героїчно загинув у битві. Були випадки, коли Старший Брат присвячував Наказ Дня якомусь скромному рядовому членові Партії, чиє життя та смерть він вважав гідними для наслідування. Сьогодні він прославить товариша Огілві. Звичайно ж, не існувало ніякого Огілві, але він скоро з’явиться завдяки кільком надрукованим рядкам і кільком сфабрикованим фотографіям.

     Вінстон на хвилину замислився, а тоді взяв мовопис і почав диктувати у знайомому стилі Старшого Брата: стилі військовому і педантичному водночас. Його було легко наслідувати завдяки специфічній манері, коли він ставив запитання й відразу відповідав на них («Яку науку ми здобуваємо з цього факту, товариші? Науку, яка є також одним із фундаментальних принципів Ангсоцу — що...» і так далі, і тому подібне).

     У віці трьох років товариш Огілві відмовився від усіх іграшок, крім барабана, ручного кулемета та іграшкового гелікоптера. У шість років — на рік раніше, ніж зазвичай — вступив до лав Розвідників, у дев’ять став лідером групи. В одинадцять, підслухавши розмову, яка здалася йому злочинною, він виказав свого дядька Поліції Думок. У сімнадцять років став організатором Молодіжної Ліги Анти-Сексу. У дев’ятнадцять років винайшов гранату, що була схвалена Міністерством Миру, яка під час першого випробування одним вибухом убила тридцять одного євразійського полоненого. У свої двадцять три роки він загинув за особливих обставин. Переслідуваний ворожими реактивними літаками під час польоту через Індійський океан із важливими депешами, він прив’язав себе до кулемета і з усіма документами вистрибнув із гелікоптера у воду — на таку смерть, сказав Старший Брат, неможливо дивитися без почуття заздрості. Старший Брат додав кілька фраз про чистоту та цілеспрямованість життя товариша Огілві. Він не курив і не вживав алкоголю, не дозволяв собі жодного зайвого відпочинку, окрім годинної перерви у спортзалі, й дав обітницю безшлюбності, вважаючи, що одруження і турбота про родину несумісна з цілодобовим служінням обов’язку. Він не мав інших тем для розмови, окрім принципів Ангсоцу, та іншої мети в житті, окрім поразки євразійського ворога й переслідування шпигунів, саботажників, думкозлочинців та зрадників.

     Вінстон замислився, чи не нагородити йому товариша Огілві Орденом «За Видатні Заслуги», але швидко відмовився, оскільки це вимагало б великих перехресних посилань.

     Вінстон знову подивився на свого суперника у кабінці навпроти. Чомусь він був переконаний, що Тіллотсон займається тією самою роботою, що й він. Він ніяк не міг знати, чию роботу зрештою схвалять, але відчував глибоку переконаність, що це буде саме його варіант виступу Старшого Брата. Товариш Огілві, якого ще годину тому не існувало, тепер став фактом. Йому видалося цікавим те, що можна створювати не живих, а мертвих людей. Товариш Огілві, якого ніколи не існувало у теперішньому часі, віднині існував у минулому, і коли навіть пам’ять зітреться про сам акт підробки, він існуватиме так само беззаперечно й на підставі таких самих фактів, що й Карл Великий або Юлій Цезар.
     http://flibusta.is/b/508275/read

     Мне иногда кажется, что у Оруэлла была машина времени и он посещал современную Украину.
     Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

     Комментарий


     • Как СМИ разводили наивных во время майдана.

      Итак, пока мозг Фен88ікса занят непосильной работой, выбирая, что ответить на мои аргументы:
      1. Обвинить в работе на...
      2. Посыпать оскорблениями
      увы, на большее говно, находящееся в его черепной коробке неспособно, мы продолжим.

      Итак, в декабре появился вброс о "зверски избитом Беркутом участнике евромайдана", который впоследствии отошел в мир иной.

      Казалось бы, вот, сбылась мечта тех, чья задача была посеять ненависть - появился жмур. Но первые же проверки натолкнулись на проблему. Врачи констатировали смерть от пневмонии http://glavred.info/stolica/podrobno...ii-267128.html
      В СМИ майдана всерьез стали утверждать, что есть пневмония, которая может возникнуть от... травм.
      Более того, последующие проверки создали еще больше вопросов - его избили люди в черной форме, причем в месте далеком от майдана http://news.liga.net/news/politics/9...a_berkutom.htm . Что там делал "Беркут", который весь стоял в правительственном квартале? В последствии жена погибшего подтвердила, что ее муж не имел никакого отношения к майдану: http://www.unian.net/politics/867121...-ubiystva.html
      И, в финале, выяснилось, что драка у него была с сотрудниками частной охранной фирмы "Колибрис"... Даже самые гнилые журнашлюхи поняли, что из этой темы уже ничего не вытянешь и оставили покойного в покое...
      За Мазуренко там взагалі якась історія мутна. І досі нема відповіді, хто його побив і з якої причини насправді він умер. В будь якому випадку, серед Небесної сотні він є. Навряд чи б в неї записали людину, яка загинула, не маючи до Майдану ніякого відношення.

      Комментарий


      • Как СМИ разводили наивных во время майдана.


       Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

       Комментарий


       • Как СМИ разводили наивных во время майдана.

        Про "мирный протест"
        Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

        Комментарий

        Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

        Обработка...
        X