Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

  Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?  Останки оного з двох військових, знайдених місією «Евакуація 200» поблизу селища Кримського у Луганській області. 10 червня 2016 року


  Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України на запит «ВВС Україна» повідомило, що бойові втрати української армії у 2016 році становили 211 бійців. Чи таке можливе під час проведення антитерористичної операції?
  «Правильно називати – це означає правильно розуміти», – говорили древні. «Правильно визначайте слова, і ви позбавите світ від половини непорозумінь», – радив геніальний Рене Декарт. В Україні, схоже, про таке не відають/не знають/не хочуть знати. Відтак вище керівництво держави досі не наважиться назвати речі своїми іменами – в Україні війна, не АТО. Хіба антитерористичні операції можуть тривати майже три роки? Застосування подвійних стандартів в оцінці ситуації підриває правову позицію України щодо відповідальності Росії. Постанова Верховної Ради №1854 від 27.01.2015 року про визнання Росії державою-агресором – лише політична заява.
  Пункт «д» статті 3 Резолюції 3314 (XXIX) Генеральної асамблеї ООН від 14 грудня 1974 року «Визначення агресії» встановив, що «засилання державою або від імені держави озброєних банд, груп, іррегулярних сил або найманців, які здійснюють акти застосування збройної сили проти іншої держави, мають кваліфікуватися як акти агресії». Незалежно від того, чи мало місце формальне оголошення війни, чи ні.
  «Якби президент у 2014 році назвав не АТО, а війна, оголосив воєнний стан на території Луганської та Донецької областей, а українські дипломати нагадали світу про Будапештський меморандум, зразу вимагали обговорювати ситуацію в нашій державі у Женевському форматі, то війна б уже закінчилася» (Ірина Веригіна, колишня тимчасовий виконувач обов’язків голови Луганської облдержадміністрації).
  Якби свого часу в Україні був запроваджений воєнний стан (бодай у Донецькій та Луганській областях), то ворог не захопив би ЗАТ «Луганський патронний завод», ВАТ «Топаз», де виготовлялись унікальні автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга», та інші держпідприємства оборонного комплексу. Їх можна було б вчасно демонтувати та евакуювати. І не тільки їх…
  Але історія не знає умовного способу дії. Дивує логіка державців. Ще в листопаді 2014-го у позачерговому Посланні до Верховної Ради президент України визнав, що «живемо в умовах війни…». А ще назвав війну «Вітчизняною війною 2014 року за незалежність України».
  Слово «ворог» у Посланні було вжито чотири рази. Як евфемізм. І жодного натяку, аби Верховна Рада офіційно унормувала невизначений статус ситуації в країні.
  «А у складі угруповання російсько-терористичних військ на Донбасі – майже 38,5 тисяч осіб …» (з Послання президента України до парламенту у 2016 році).
  13 жовтня 2016 року Петро Порошенко написав у Facebook: «ПАРЄ вперше визнала Росію країною-агресором, закликала її вивести свої війська і припинити військову підтримку бойовиків…».
  27 жовтня 2016 року президент України заявив: «У нас немає ніякого АТО у нас є агресія Російської Федерації проти незалежної суверенної нашої держави».
  Секретар РНБОУ Олександр Турчинов, не остання людина у владі, також визнає, що Україна воює: «Якби не було прямої агресії Російської Федерації війна на Донбасі закінчилась би якщо не за дні, то за тижні… Йде війна… кожного ранку мені на стіл кладуть зведення з фронту»; ​ «В Україні немає внутрішнього конфлікту, а є неоголошена брутальна війна, яку проти нашої незалежної демократичної країни веде Російська Федерація».
  Разом з тим логіка секретаря РНБОУ (серпень 2016-го) не може не дивувати: «Воєнний стан може запроваджуватися винятково виходячи з загроз безпеці країн (у нас такі загрози відсутні? – ред.). І в разі наявності загроз нашому суверенітету, безпеки країни загалом, насамперед військових загроз, безумовно, згідно з Конституцією, має бути запроваджений воєнний стан (у нас відсутні військові загрози? – ред.)… Це запроваджується тільки в разі небезпеки для країни. І тільки це може бути підставою для введення воєнного стану в разі небезпеки або для окремих регіонів, або для цілої країни (у нас відсутні небезпеки? – ред.)».
  Наприкінці листопада Олександр Турчинов повідомив, що «мобілізація залежить від ситуації на фронті». Висловився однозначно: «Хочу сказати очевидну річ: у нас йде війна з Росією».

  У Посланні президента України до Верховної Ради 4.06. 2015 року сказано, що «під час війни ми зберегли її (Україну – ред.) демократичною, хоча на обмеження прав і свобод мали повне моральне і, до речі, юридичне право у вигляді закону про воєнний стан». Але з цього випливає, що Петро Порошенко конституційний обов’язок таки не виконав... 21 листопада 2016 року він пояснював, чому не запровадив воєнний стан – «в умовах зовнішньої агресії я не поступився тиску (?) і не пішов на впровадження військового стану <...> я думав не про себе, а про країну». Стоп! А ЯК ЖЕ ЗАХИСТ КОНСТИТУЦІЇ?

  У Розділі V (Стаття 106) Конституції України чітко виписані посадові інструкції для головнокомандувача на випадок зовнішньої агресії – «... у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань; приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України».
  А ще є Закон України «Про оборону України» (Стаття 4. Відсіч збройній агресії проти України)…

  P. S.
  12 травня 2016 року Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні заяви Станіслава Батрина, керівника проекту «Відкритий суд», про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України. В ухвалі суду було зазначено, що цей факт загальновідомий і не впливає на права громадянина. No comment.
  29 жовтня 2016 року espreso.tv повідомило, що згідно заяви Станіслава Батрина щодо встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відкрив провадження у справі про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України. Про це йдеться в ухвалі суду від 21 жовтня 2016 року. Цікаво, яким буде його вирок?..
  Олег Романчук – публіцист, шеф-редактор журналу «Універсум»
  У тексті збережено виділення, зроблені автором
  Думки, висловлені в рубриці «Точка зору», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію Радіо Свобода


  • Олег Романчук


   Олег Романчук – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української преси ЛНУ імені Івана Франка, член Національної спілки письменників і Національної спілки журналістів. За першим фахом – радіофізик. Від 1993 року – шеф-редактор (засновник) журналу політології, футурології, економіки, науки та культури «Універсум». Лауреат премії імені Івана Багряного 2008 року «за визначний внесок у розбудову державної незалежності України та консолідацію суспільства». Лауреат міжнародної літературної премії 2009 року імені Дмитра Нитченка. Лауреат конкурсу українського фонду Воляників-Швабінських за навчальний посібник «Системний аналіз у журналістиці». Лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола 2012 року за публіцистичну збірку «У пошуках універсуму». Автор книги публіцистики «Перезаснування України» (2013).


  http://www.radiosvoboda.org/a/28211790.html
  Последний раз редактировалось Fantom_as; 23.01.2017, 18:32.
  Неспішно шукаю роботу:

  Путлер КАПУТ!

 • #2

  Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

  Если бы на Донбасе воевали регулярные войска РФ было бы дофига доказательств. Думаю, что АТО - это гражданская война. С одной стороны ВСУ, добробаты и наемники(Грузия, Беларуссия, Чечня, Италия и т.д.), а также западные военные инструкторы+военная помощь с Запада, с другой - сепаратисты(украинцы), наемники(Чечня, Италия и т.д.), казаки, добровольцы и военные инструкторы из РФ+военная помощь из РФ.
  Великий исход украинцев из Украины

  Комментарий


  • #3

   Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

   Если бы на Донбасе воевали регулярные войска РФ было бы дофига доказательств.
   автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
   Их и так море, только слепой не видел пленных десантников, ГРУшников и пр.
   Думаю, что АТО - это гражданская война
   автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
   Не думай, сиди молча в своей Польше, Спиноза...
   С одной стороны ВСУ, добробаты и наемники(Грузия, Беларуссия, Чечня, Италия и т.д.), а также западные военные инструкторы+военная помощь с Запада,
   автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
   На своей земле, заметь. Еще раз Спинозе обьяснять про неприкосновенность границ???
   с другой - сепаратисты(украинцы), наемники(Чечня, Италия и т.д.), казаки, добровольцы и военные инструкторы из РФ+военная помощь из РФ.
   автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
   И это ты называешь гражданской войной??? Где вы, такие тупые, беретесь? Чем можно оправдать агрессию соседней страны???
   военные инструкторы из РФ+военная помощь из РФ.
   автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
   Думаю, что АТО - это гражданская война
   автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
   Дебилоид, хоть в банку клади и формалином заливай, как экспонат латентного д.е.б.и.ла для кунсткамеры
   Последний раз редактировалось v2v1; 02.02.2017, 08:58.

   Комментарий


   • #4

    Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

    Донецк_это Украина®‏@UA_Donetsk_UA
    Коренной житель, этого города, никогда бы не ставил грады, САУ.... возле школ, домов, больниц .... это всё @бучие ихтамнеты, им просто ***..

    Комментарий


    • #5

     Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

     Думаю,
     автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
     а кого вообще волнует мнение какого-то залетного нонейма?
     ты никто, звать тебя никак, и мнение своим можешь подтереться

     вполне очевидные вещи, не так ли?

     где же эта картинка... а, вот:
     Последний раз редактировалось Nick; 02.02.2017, 10:13.
     Думаете, автобан-это дорога?
     Спойлер :
     Модератор так не считает

     Комментарий


     • #6

      Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

      а кого вообще волнует мнение какого-то залетного нонейма?
      ты никто, звать тебя никак, и мнение своим можешь подтереться
      ........ Написал крендель с ником Nick человеку, у которого никнейм - имя и фамилия

      Комментарий


      • #7

       Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

       Если бы на Донбасе воевали регулярные войска РФ было бы дофига доказательств. Думаю, что АТО - это гражданская война. С одной стороны ВСУ, добробаты и наемники(Грузия, Беларуссия, Чечня, Италия и т.д.), а также западные военные инструкторы+военная помощь с Запада, с другой - сепаратисты(украинцы), наемники(Чечня, Италия и т.д.), казаки, добровольцы и военные инструкторы из РФ+военная помощь из РФ.
       автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
       почитай на досуге...
       10 тез російської пропаганди про ситуацію в Авдіївці – та їх викриття

       http://nv.ua/ukr/publications/10-tez...ja-576619.html
       изготовление металлоконструкций.
       продам турники, брусья, комплексы forumdisplay.php?f=89
       showthread.php?f=39&t=16821

       Комментарий


       • #8

        Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

        Как пуканы то подорвались Только magna из оппонентов ответил адекватно. А зачем мне читать об Авдеевке? Я читаю украиноязычные, русскоязычные и англоязычные статьи об АТО с самого его начала. Смотрю видео на ютьюбе от обеих сторон конфликта. Все делают фейки, вбросы и ненавидят друг друга. Лично я за мир чего и вам желаю.

        ПЗ. Насчет Авдеевки более менее написала deutsche welle: http://www.dw.com/uk/%D0%B7%D0%B0%D1...r-all-3816-xml
        Последний раз редактировалось Alex Kopilov; 02.02.2017, 14:43.
        Великий исход украинцев из Украины

        Комментарий


        • #9

         Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

         Как пуканы то подорвались
         автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
         Лично я за мир чего и вам желаю.
         автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
         Ясно. Очередной пи.з.ду.н-провокатор.Шоп ты сдох подальше от Украины.
         Последний раз редактировалось v2v1; 02.02.2017, 19:07.

         Комментарий


         • #10

          Війна Росії проти України. Чому речі не називають своїми іменами?

          Если бы на Донбасе воевали регулярные войска РФ было бы дофига доказательств. Думаю, что АТО - это гражданская война. С одной стороны ВСУ, добробаты и наемники(Грузия, Беларуссия, Чечня, Италия и т.д.), а также западные военные инструкторы+военная помощь с Запада, с другой - сепаратисты(украинцы), наемники(Чечня, Италия и т.д.), казаки, добровольцы и военные инструкторы из РФ+военная помощь из РФ.
          автор Alex Kopilov Посмотреть сообщение
          А Іловайськ то що було? А обстріли градами та артою з території РФ, чому було достатньо доказів? Що ні? Чому в жодній з областей такої дупи немає, окрім віджатого Криму, та ОРДЛО? Хоча в тій же Одеській чи Харківській областях проросійські настрої були дуже сильними. Проте туди Гіркін зі своєю гоп-компанією трохи не встигли, а українці побачили, що діла не буде і треба валити всю московську та промосковську нечисть доки не пізно.

          Комментарий

          Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

          Обработка...
          X