Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Бои без правил!

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Бои без правил!

То якщо тобі Україна, її мова та природа не подобається повертайся в аул. Ти диви, прихистили вилупків а воно ще й чимось невдоволнено. Вата кінчена, геть з України!!!

Той хліб що ви їсте зробили ми. Так що стули пельку, віслюче поріддя
    Кого ты мог "прыхыстыть" нищий голодранец? Мы здесь сами всё сделали, ничего ни у кого, в отличии от вас не клянчили.

Ты реально, такой Стэцько:"Той хліб що ви їсте зробили ми". Даю справку ПТУшникам: доля прибавочной стоимости в сельском хозяйстве очень маленькая, поэтому несмотря на рекордную распаханность и наличие современной техники село продолжает быть нищим.

Не говоря, уже о том, что хлеб я что у вас в дар прошу? Я его покупаю по рыночной стоимости, что я должен за это кому?
    Последний раз редактировалось ICE-ICE-BABY; 11.09.2019, 07:47.

Комментарий

• Бои без правил!

І в вашу московітську армію Чучупаку примусово мобілізували. Так що про "присягу царю-батюшкє" не розповідай. Бо за покликом серця Чучупака з братами служив Україні і знищував таку погань як ти. Так що спи чутно, вата, бо вогонь Холодного Яру близько
      Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.

Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову.

Ті, що боролися за Україну у ХХ сторіччі: Світ зрадив їх. Вони продовжували боротьбу.

Комментарий

• Бои без правил!

Та мені по цимбалах що ти тут купив. Ти не українець і крапка. Холодний яр це наші козаки що таку муслімсько-московську наволоч як ти різали.

Скажи а це правда що тобі віра на дозволяє дупу підтирати?
        Конечно, нищим "по цимбалах що ти тут купив". Ты то в своей жизни ничего дороже рулона туалетной бумаги не приобретал.

Ты почитай про царского офицера Чучупаку, потом дядям сказки рассказывай.

Твой удел - потомственный крепостной быт, вечная работа раком на земле. Наша высокая городская культура таким как ты физически недоступна.

А кем ты там меня по национальности считаешь, так это как в поговорке: "Мужик на барина сердился-сердился, сердился-сердился, а барин и не знал ни..."

Комментарий

• Бои без правил!

Иначе, гони бумагу как сюда в Че попал. Или подобно шикльгруберу только трепать языком можешь?
          автор ICE-ICE-BABY Посмотреть сообщение
          Ти про що, виродок? Це чужинець має показувати документ що законно знаходиться в країні. І твій "документ" мене не переконав. Пам'ятай, чужинець! Тут господар - Українець!!!
          На коліна перед Білим Господарем, брудна мавпа!
          Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.

Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову.

Ті, що боролися за Україну у ХХ сторіччі: Світ зрадив їх. Вони продовжували боротьбу.

Комментарий

• Бои без правил!

Кого ты мог "прыхыстыть" нищий голодранец? Мы здесь сами всё сделали, ничего ни у кого, в отличии от вас не клянчили.

Ты реально, такой Стэцько:"Той хліб що ви їсте зробили ми". Даю справку ПТУшникам: доля прибавочной стоимости в сельском хозяйстве очень маленькая, поэтому несмотря на рекордную распаханность и наличие современной техники село продолжает быть нищим.

Не говоря, уже о том, что хлеб я что у вас в дар прошу? Я его покупаю по рыночной стоимости, что я должен за это кому?
            Ти раб. І те що ти "зробив" то належить твоїм господарям-українцям а не тобі. А якщо не подобається українське село, то валіза-вокзал-расія. Ніхто не тримає. Тут і без тебе чужинського лайна вистачає.

Комментарий

• Бои без правил!

Ти про що, виродок? Це чужинець має показувати документ що законно знаходиться в країні. І твій "документ" мене не переконав. Пам'ятай, чужинець! Тут господар - Українець!!!
              На коліна перед Білим Господарем, брудна мавпа!
              Истерикой сэлюков удовлетворен. Рожу только не забудь от чернозёма вымыть, белый хозяин сохи и граблей.
              Последний раз редактировалось ICE-ICE-BABY; 11.09.2019, 08:03.

Комментарий

• Бои без правил!

Истерикой сэлюков удовлетворен. Рожу только не забудь вымыть, белый хозяин сохи и граблей.
                Моє обличчя біле. А твоя пика скільки її не мий, як була чорною так і залишиться. Так само як і твої лапи, якими ти дупу підтираєш як вимагає твоя віра, чурбан брудний.

Комментарий

• Бои без правил!

Ти раб. І те що ти "зробив" то належить твоїм господарям-українцям а не тобі. А якщо не подобається українське село, то валіза-вокзал-расія. Ніхто не тримає. Тут і без тебе чужинського лайна вистачає.
                  Рабы испокон разные бывали. Одни раком в поле грязь возили - стоили очень дешево и не ценились хозяином. Другие рабы выполняли сложную, высококвалифицированную работу и с них хозяин пылинки сдувал, "пожалуйста" им говорил. Первые всегда завидовали вторым и ненавидели их, вот как ты меня.

Комментарий

• Бои без правил!

Моє обличчя біле. А твоя пика скільки її не мий, як була чорною так і залишиться. Так само як і твої лапи, якими ти дупу підтираєш як вимагає твоя віра, чурбан брудний.
                    А можь пруф показать про "твої лапи, якими ти дупу підтираєш як вимагає твоя віра". Это в ПТУ механизации сельского хозяйства такие небылицы ходят?

Комментарий

• Бои без правил!

А ви кажете "жорстокі бандерівці". Були б жорстокими то вже б давно вас з шикльгрубером на одній гілці повісили.

Рабы испокон разные бывали. Одни раком в поле грязь возили - стоили очень дешево и не ценились хозяином. Другие рабы выполняли сложную, высококвалифицированную работу и с них хозяин пылинки сдувал, "пожалуйста" им говорил. Первые всегда завидовали вторым и ненавидели их, вот как ты меня.
                      Я тебе ненавиджу за те що українці тебе прихистили а ти ображаєш їх Націю і Мову яку вивчити тобі не вистачає мізків. І мої пращури рабами не були, бо обробляли свою землю.
                      Последний раз редактировалось Roman D; 11.09.2019, 08:11.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                      X