Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Бои без правил!

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Бои без правил!

Якщо так - то це було що завгодно, крім окупації.
    Тобто, за твоїм баченням Україна не було окупована СССР, а існувала, як вільна, суверенна і т.д. держава?
    Україна теж є правонаступницею СРСР.
    Україна не є правонаступницею СССР. Ні в фінансовому (книжечки), ні в спортивному (коефіцієнти), ні в міжнародному значенні (всі зовнішні борги і міжнародні угоди, на себе взяла і перейшли до РФ)
    Усі бачили а ти не бачив
    Так, що мені було на головну пошту потрібно було іти, щоб побачити? Виставку, яка меі нафік не потрібна, і про якісь запрошуючі рекламні акції не чув, як і про саму виставку.
    або ось обов'язково подивись фото. Чи це відео:
    Переглянув поверхнево: синьо-жовті прапори, прапор СС Галичина. Дійсно жах. Але на цьому перепохованні також не був присутній, тому вживу і не бачив. В мене в Галичині з родичів - предків нікого не було, щоб я цим цікавився, перепохованнями та таким іншим. Були в УПА (всі загинули), і в РА (живі повернулись, з пораненнями, але живі).
    Тобі ще здається дивним, що люди на Сході вас бояться?
    Здається дивним. Я би більше пополченців остерігався, які поруч, а не кількох десятків людей, які займаються перепохованнями предків.

ТоК, единственный плюс карантина-это твои опусы. читаю только твои ответы и . мне нра.
    Лайків не спостерігалось
    Пиши ще щось, а не тільки читай...
    Розказуй: цим пожежникам, що після зливи тебе наздоганяли, - вдалось погасити те полум'я, яке в тобі палало?

Комментарий

• Бои без правил!

за твоїм баченням Україна не було окупована СССР, а існувала, як вільна, суверенна і т.д. держава?
      ТоК, я бачив одну країну, де всі були рівні. Так, багато в цій країні було поганого, але казати, що це була окупація - якось дивно. Особливо враховуючи, що 29 січня 1918 року проти "окупантів" вийшло лише кількасот вояків. Можливо, для Західної України це і була окупація, враховуючи, що більшість її мешканців воювали на боці Гітлера, але ж вся інша Україна воювала таки в РСЧА! І я точно знаю, що мій прадід пішов добровільно захищати саме ТУ країну.
      Україна не є правонаступницею СССР. Ні в фінансовому (книжечки), ні в спортивному (коефіцієнти), ні в міжнародному значенні (всі зовнішні борги і міжнародні угоди, на себе взяла і перейшли до РФ)
      Давай відкинемо міжнародне право, яке давно перетворилось на фікцію і по правді скажемо: чи є окупантом Україна для Польші, Угорщини, Румунії?
      Здається дивним. Я би більше пополченців остерігався, які поруч, а не кількох десятків людей, які займаються перепохованнями предків.
      ТоК, ти серйозно? Тобто вбивства Бузини, фізичні розправи над політичними опонентами, заяви про "або український, або безлюдний" та інші "тимчасові позбавлення прав" та "презумпцію винуватості" - це все мають ігнорувати? А хтось спитав у мешканців того ж Харкова, коли зносили пам'ятник Леніну? Просто заради цікавості попитай їх. Я в Харкові навіть на т. з. "Южному блок-посту" (на вокзалі організація, що надає допомогу військовим з ночівлею) не почув схвалення.
      Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Бои без правил!

Лайків не спостерігалось

,хватит? ну, мине лень. я оптом
        пожежникам
        та драсьти. я и сейчас своим запросам и стандартам не изменяю. на кой ляд мне те пожарники тогда. ото придумал.
        И ваще, я сёдни замерзла.Бозя наказал, смеялась про фапочку, седни вырядилась, шо...

Комментарий

• Бои без правил!

Трохи дивно, що ,,не раби,, не вважають радянську армію окупаційною. Це те саме, що я би розказував, що польська армія не була окупаційна, для України. Висновок, бути під поляками, чи угрцями - рабство, - бути під руссо-монголами - рай, і справжнє українство...
          Ну вот тебе и разница между вашим и нашим "українством". Для вас НАША Украина - ЧУЖАЯ. Вы жили и менталитет ваш выработался как у приймаков в ЧУЖОЙ стране: Польше, Австро-Венгрии, Канаде и так далее. Везде вы были ЧУЖИЕ и отношение к вам было как к гражданам второго сорта.
          Что и наложило на вас неизгладимое впечатление и КОМПЛЕКС МЕНШОВАРТОСТI.
          Мы же всё время жили в СВОЕЙ стране, какой бы она ни была. У нас всё было СВОЁ, и комплексам взяться было неоткуда. Хотя и жизнь не всегда была сладкой, но она была СВОЕЙ.
          И как мы можем считать НАШУ армию оккупационной? Это вам она могла такой казаться, хотя ведь она оккупировала ПОЛЬШУ! Где вас самих держали за второй сорт, и тот же Бандера занимался там террористической деятельностью на почве украинского национализма!
          Ну вы уже определитесь наконец, кто вы - украинцы или поляки второго сорта!

Комментарий

• Бои без правил!

ТоК, я бачив одну країну, де всі були рівні. Так, багато в цій країні було поганого, але казати, що це була окупація - якось дивно. Особливо враховуючи, що 29 січня 1918 року проти "окупантів" вийшло лише кількасот вояків. Можливо, для Західної України це і була окупація, враховуючи, що більшість її мешканців воювали на боці Гітлера, але ж вся інша Україна воювала таки в РСЧА! І я точно знаю, що мій прадід пішов добровільно захищати саме ТУ країну.
            Ну так, прирівняли ледарів і пияцюг, до працьовитих людей, які чогось намагались досягти. Чому дивно, не Україна ж була, а Радянський Союз. Після першої світової місцеве населення втомилось від війни, і вже не хотіло воювати. тим більше, що нашу армію, яка складалась з українців розпустили, бо її за щось потрібно було утримувати. Тому, що твій прадід, як і все населення народилось і виросло в цій країні, просто назва видозмінилась, але це була окупація, яка не припинялась з ХІІІ століття.
            Давай відкинемо міжнародне право, яке давно перетворилось на фікцію і по правді скажемо: чи є окупантом Україна для Польші, Угорщини, Румунії?
            Ні, Україна для даних держав, як і для інших не є окупантом.
            ТоК, ти серйозно?
            Так серйозно.
            А хтось спитав у мешканців того ж Харкова, коли зносили пам'ятник Леніну?
            Як на мене це відповідальність місцевого самоврядування, а не рядового жителя Харкова. Для прикладу у Львові пам'ятник Бандері цілодобово охороняв патруль (пам'ятаю ще й на бобику), за місцеві кошти, він різних вандалів і східних побратимів. Аналогічно можна було зробити в Харкові, якщо цей пам'ятник важливий місцевим мешканцям.

та драсьти. я и сейчас своим запросам и стандартам не изменяю. на кой ляд мне те пожарники тогда. ото придумал.
            Не пруть брутальні мужчини?
            И ваще, я сёдни замерзла.Бозя наказал, смеялась про фапочку, седни вырядилась, шо...
            Так ж знала, що холодно, - не перший ж день май місяць
            Последний раз редактировалось ТоК; 08.05.2020, 02:24.

Комментарий

• Бои без правил!

Ну вот тебе и разница между вашим и нашим "українством". Для вас НАША Украина - ЧУЖАЯ.
              Ну от, сам починаєш ділити на ваших і наших, а потім розказуєте, що ,,западенці,, українців на сорта ділять
              Вы жили и менталитет ваш выработался как у приймаков в ЧУЖОЙ стране: Польше, Австро-Венгрии, Канаде и так далее. Везде вы были ЧУЖИЕ и отношение к вам было как к гражданам второго сорта.
              Что и наложило на вас неизгладимое впечатление и КОМПЛЕКС МЕНШОВАРТОСТI.
              Угу. так і є. от і живу з комплексом меншовартості. Жах. хз, як от так мене меншовартого ще ноги по цій землі носять
              Мы же всё время жили в СВОЕЙ стране, какой бы она ни была. У нас всё было СВОЁ, и комплексам взяться было неоткуда. Хотя и жизнь не всегда была сладкой, но она была СВОЕЙ.
              И как мы можем считать НАШУ армию оккупационной? Это вам она могла такой казаться, хотя ведь она оккупировала ПОЛЬШУ!
              Якось трохи дивно оце ваше, наше, головне, що не їхнє. Ну, якщо так, то давайте пробіжимось по тому всьому вашому, що було, що залишилось, чого примножили, що втратили. Хоча куди там, нічого не втратили, тільки от найбільше свято вирішили поцупити, що несправедливо. Ви і ми жили в країні, назва якій СССР, і це була не Україна, її мені важко назвати своєю, бо моя знищена була монголами, які створили нову, і вона стала вашою. Була земля в людей, але не у всіх. Прийшли наші ваші, зробили, що земля вже у всіх селян, правда кілька десятків сотиків, і зранку до вечора праця за трудодні, - на ланах широкополих, і звичайно з десяток мішків зерна в рік, щоб голоду не було, і існували, ніби в своїй країні. А, щоб не думали, що раби, той паспортів не давали, так, щоб з омріяної свої землі з трудоднями і десятками мішків зерна не повтікали. Були газ і нафта наші ваші, стали російських олігархів. Були заводи велетні нашіваші, стали кількох олігархів нашихваших, Чорнобиль вашнаш так і залишився нашваш, хоч це не поцупили. Гроші на книжках були ваші, стали їхні. Позики, які ваша держава надавала африканським друзям, стали капіталоквкладенням РФ, а не вашим, хоча і без лукавства, борги також. Перемоги ваших спортсменів, врахувались в коефіцієнти РФ, а не вашнаш. В 2012 на день перемоги, приїзджали до Львова побратими кримчани, з незабороненою радянською символікою, повилазили на клумби і почали гукати: хохли параша, пабєда била наша. Представте, супостати не кричали западенці, бандерівці чи львівяни параша, а хохли параша, побєда була наша. так виявляється, що ще й побєду у вас побратими вкрали. Ви ж все таки швидше хохол, а не москаль, вибачаюсь, якщо не коректо трохи...Містика якась. та ладно кримчани, може лукавили, чи жартуючи провокували, за що й по шапках получили. Але от недавно великий ваш вождь, гаспадін Путін заявив, що перемогу в Великій Вітчизняній, отримали би і без українців, чесно так і заявив, і що найбільші втрати, саме РФ понесла. А українці звичайно внесли свій вклад в перемогу, як і інші народи, але перемогли би й без них. Крадуть Атч найсвятіше - перемогу, причому з різних сторін. Чуть не приємна заява була, бо все таки Україна людських жертв понесла дуже багато. Це приблизно те саме, що якби зараз Михайличенко (сьогоднішній коуч Динамо К), разом з Суркісами заявивили, що Динамо кубок кубків в 1975 виграло би і без Олега Блохіна. так він забивав голи, але умовний Буряк давав такі передачі, що важче було не забити, ніж забити, а Колотов, Трошкін і Мунтян найбільше кілометрів пробігли, і зробили чорнової роботи. Цікаво, якої думки були про Динамо з його теперішнім керівництвом, товариші, та родичі Блохіна. Вважали би вони Динамо своїм Динамо, перемогу так звичайно, ніхто від них не відбере., але якось хз вашанаша, але більше їхня. Атч, але ви не перемагали, а тільки ваші предки. І армія була вашанаша, і все таки окупаційна, бо не українська. Від фашизму звільнила, але свободу не подарувала. В моїх очах, один окупант, замінив іншого. І так, жили Ви в СВОЇЙ, все було ВАШЕ, а залишилось: Перемога предків, квартира в панельці, і потухший джемелик в штанах.
              Где вас самих держали за второй сорт, и тот же Бандера занимался там террористической деятельностью на почве украинского национализма!
              Жили мої предки в рабстві, в горі і печалі. Мав предок (прапрадід) на той час, по тогочасних мірках багато землі (під 400 моргів, десь 200 га) не бідував, був досить заможньою людиною, але був рабом, важко було на душі йому. І тут прийшли освободітєлі, звільнили бідолагу з рабства Сказали, радуйся чоловіче, ти вільний, як вітер, поглянь кругом, усе твоє і нашеваше, працюй за трудотні і нарешті відчуй себе людиною, вільною людиною. а не рабом. Гуляй поле, веселись душа, Лети по селі, як птах, бо ти вільний, але без паспорта і виїзду. та поглянь кругом, джмелі, птахи, свобода. Ми тебе звільнили. А дурний западенець, не оцінив тої свободи, от супостат невдячний, незлюбив червону чуму. і предкам ту любов передав. Рабів, якщо звільнити, не знають, що з тією свободою робити
              А міське- рабське населення, свалювало від тої свободи нафік, світ за очі. Хто куди. США, Канада, Великобританія і т.д., - це для того, щоб стати знову рабами, втікаючи від ,,омріяної,, свободи. В кого, які були можливості, туди і їхали. Боялись раби свободи, бо не дано їм було знати, що це А тепер, для прикладу в Канаді, пращури тих рабів, володіють досить великими фермерськими господарствами. Так от ,,не раби,,, приїзджають і працюють у них за 8-9 баксів/година, а раби приїзджаючи, офіційно працюють і отримують 20 баксів за годину, за ту ж саму роботу. Містика прямо на кожному кроці з тими ,,не рабами,,
              П.С, З села сусід, недавно їздив на кілька років, розказував, що працюють на нащадка раба западенця (внука, українську розуміє, але не спілкується) в основному поляки, українці, росіяни, ямайці і мексиканці. Серед робочих росіяни і поляки до українців відносяться зверхньо, бо не раби. відчувається в спілкуванні, принципово спілкуються польською і російською. Він морозився переходити на їхні рідні, принципово спілкувався англійською. Польки за 50 баксів дають всім національностям, окрім українців Напрравду, він далеко не ловилас, мабуть тому і був обділений жіночою ласкою. Сестра його вийшла заміж за німця, який народився і проживає в Торонто. До них і поїхав. пізніше влаштувавшись на ту ферму. Сестра переїхали туди з дочкою шкільного віку. дочка закінчивши школу, навчалась і паралельно працювала. За кілька місяців роботи, і самостійно оплачуючи навчання. купила собі Лексус іS250, б.у. звичайно. Правда раби рабами, як каже Шикльогрубер влізла в рабство, взявши в кредит квартиру в Торонто. в районі 120 кв, так сплачувати їй ще за неї в районі 20 років. В омріяну свободою Україну, планів повертатись не було.

Комментарий

• Бои без правил!

прирівняли ледарів і пияцюг, до працьовитих людей,
                Ти в СРСР багато бачив ледарів і ледацюг в депутатах СРСР? А ось після майдану Поросюк, Найєми, Лєщенко (що отримують зарплатню в десятки разів вищу, ніж українські работяги) та ще 100000 соросят ну ніяк не схожі на працьовитих. Тобто ще більше підняли таких людей, ніж з часів СРСР?
                Україна для даних держав, як і для інших не є окупантом.
                Але вони вважають,що в результаті злочинів Сталіна їх частини країни були окуповані, чи я щось не так розумію?
                Як на мене це відповідальність місцевого самоврядування, а не рядового жителя Харкова.
                Для тебе. А ось майдауни вирішили, що цим питанням мають займатись вони і прийняли дебільний закон про декомунізацію, який ще більше розколов суспільство.
                Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Бои без правил!

Мать чесная, каждый своим аршином все меряет, - окститесь уже, это же сродни хронической болячки - меньший брат и старший брат, великорос и малорос...

Комментарий

• Бои без правил!

Ви і ми жили в країні, назва якій СССР, і це була не Україна,
                    Тобто, за твоїм баченням Україна не було окупована СССР, а існувала, як вільна, суверенна і т.д. держава?
                    Вот ВСЕ страны увидели суверенитет Украины , а ТоК грамотней и ВСЕХ ! - нет .

Україна є однією з країн-засновниць ООН — з 1945 по 1991 рік вона брала участь в роботі ООН як УРСР,

А ну ка, ! разразитесь словесным поносом по поводу как оккупанты Украину членом сделали
                    Познанье пораждает скорбь.

Комментарий

• Бои без правил!

В 2012 на день перемоги, приїзджали до Львова побратими кримчани, з незабороненою радянською символікою, повилазили на клумби і почали гукати: хохли параша, пабєда била наша. Представте, супостати не кричали западенці, бандерівці чи львівяни параша, а хохли параша, побєда була наша. так виявляється, що ще й побєду у вас побратими вкрали. Ви ж все таки швидше хохол, а не москаль, вибачаюсь, якщо не коректо трохи...Містика якась. та ладно кримчани, може лукавили, чи жартуючи провокували, за що й по шапках получили.
                      гаспадін Путін заявив, що перемогу в Великій Вітчизняній, отримали би і без українців, чесно так і заявив, і що найбільші втрати, саме РФ понесла. А українці звичайно внесли свій вклад в перемогу, як і інші народи, але перемогли би й без них. Крадуть Атч найсвятіше - перемогу, причому з різних сторін. Чуть не приємна заява була, бо все таки Україна людських жертв понесла дуже багато.
                      ТоК, то ти якось визначись, чи була це для українців Перемога? А то якось дивно виходить - розповідаєте, що це перемога Колими над Бухенвальдом, що це один окупант переміг іншого, руйнуєте пам'ятники переможцям, забороняєте їх сиволіку, розповідаєте, що війна закінчилась не 9 травня, а 2 вересня, тобто робите все, що ЦЮ Перемогу віддати Росії. Але як тільки Путін робить заяву, що підтверджує ВАШІ твердження, як починається гвалт "людоньки! рятуйте! москалі НАШУ перемогу крадуть!"

Ще раз Макса процитую:
                      Макс Бужанский

Климкин не подвел.

Ни разу не разочаровал за всю дорогу и тут не сплоховал.

Не успели Трамп с Путиным начать делить Победу, как раздался трубный рев титана международных дел, стоять, бояться!!!

На фотографию посмотрите!- сурово потребовал Климкин и обозначил запечатленного на ней советского бойца Александра Сильвашко, как украинца.

После чего, потребовал прекратить позорно молчать, и начинать защищать свою историю без всякой политкорректности.

Ну окей, дружок, давай будем защищать свою историю без всякой политкорректности.

Вон там, на фотографии, действительно украинец, Сильвашко.

Воевавший с нацизмом, победивший его, и обнимающийся в момент встречи с таким же как он бойцом, американцем, своим союзником.

Вместе боролись с Рейхом, вместе победили, навсегда вошли в историю.

Да, так вот, ты, скотина, ни разу за 5 лет про Сильвашко не вспомнил.

Зато во весь голос блеял про Шухевича, Бандеру и прочих коллаборантов, этому самому нацизму служивших, и этого самого Сильвашко изо всех сил пытавшихся уничтожить.

Это он у тебя сейчас стал украинцем, когда ты Трампа вдали заприметил, а до этого был совком, чей вклад в Победу ты изо всех сил безуспешно пытался занулить.

Ты ж рассказывал вдохновенно, что эти коллаборанты и есть Украина, а остальные 4 десятка миллионнов, просто не пойми кто.

Иди, расскажи всему миру суровую правду про офицера абвера Шухевича, можешь даже не защищать, никто спорить не будет, покрутят пальцем у виска и махнут рукой.

Всё очень просто, Климкин, одни боролись против нацизма, другие за.

Но ты не молчи, добивай Трампа, дави фактами.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                      X