Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Бои без правил!

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Бои без правил!

;n7771166]
    Мда, деменція і маразм помітні вже неозброєним оком. Бігом до лікаря, а то будеш серти не тільки на форумі, а й в штани, падло ти підзаборне.

Я на 99% переконаний, що ти якраз завезений сюди з якогось Ростова чи Саранська: хамська поведінка, агресивність, недалекість, готовність дерти дупу за мутного вожака, тяга до теми гомосексуальних стосунків - ну прямо типовий портрет середньостатистичного кацапоїда звичайного
    автор Chelios[UA
    Мне на твои переконання срать с горы, обезьяна черножопая. Я, в отличие от тебя, белый человек и гражданин Украины. Я буду голосовать, а ты будешь бздеть в подворотне, чтобы тебе скинхеды бошку не проломили, фуесос. Увижу в городе - сдам миграционной службе, чтобы тобой не воняло в моей стране. Будешь опять коз пасти.
    Гляжу тупое существо два раза отправило МНЕ запрос на подписку. Накуй ты мне всрался, сифилитик, чтобы копаться в моих сообщениях?
    Еще проказы какой прихвачу от тебя!
    Последний раз редактировалось СТРОНЦИЙ; 14.04.2019, 23:52.
    Злобным все вернется

Комментарий

• Бои без правил!

Гляжу тупое существо два раза отправило МНЕ запрос на подписку. Накуй ты мне всрался, сифилитик, чтобы копаться в моих сообщениях?
      автор СТРОНЦИЙ Посмотреть сообщение
      Натиснув я випадков, тут питання в іншому - чого свій профіль приховав? Боїшся, що таки тебе вирахують ті, на кого ти батон кришив на форумі і розмалюють твоє потворне хрюкало?

Я, в отличие от тебя, белый человек и гражданин Украины.
      Ти давно в очі довбишся чи тільки недавно? Білий він, ти ж кацап, а це гірше будь-якого негра
      За красным восходом — коричневый закат
      Із пісні Nautilus Pompilius
      Україномовний блог про фільми та серіали

Комментарий

• Бои без правил!

;n7771174]
        Натиснув я випадков, тут питання в іншому - чого свій профіль приховав? Боїшся, що таки тебе вирахують ті, на кого ти батон кришив на форумі і розмалюють твоє потворне хрюкало?

Ти давно в очі довбишся чи тільки недавно? Білий він, ти ж кацап, а це гірше будь-якого негра
        автор Chelios[UA
        Ты с первого раза не понял, индус? Мой профиль для друзей, а не для шакалов. И беседы с обезьянами я не веду. Покаж сначала свой украинский паспорт, махмудка, а потом решим, что с тобой делать, свинорыл наркоманский.
        Ромка тебя быстро раскусил, назвав понаехавшим.
        Чуйка у него на рабов.
        Злобным все вернется

Комментарий

• Бои без правил!

Покаж сначала свой украинский паспорт, махмудка, а потом решим, что с тобой делать, свинорыл наркоманский.
          Ти всерйоз думав, що я буду показувати свій паспорт якомусь кацапському бидлану, що бикує на форумі? Мож тобі ще ідентифікаційний код сфоткать і права? Те що ти вже на ниві деменції і маразму не розпізнаєш індусів та українців - виключно проблема твоя і твого лікаря.

Комментарий

• Бои без правил!

;n7771211]Ти всерйоз думав, що я буду показувати свій паспорт якомусь
            автор Chelios[UA

Ні, я навіть не сподівався, шо жовтяк-пакистанець мені покаже те, чого в нього не може бути апріорі. З таким лоповухим жовтим єблом ходити по вулицях - наражати себе на пиздюлину від скінхедів.
            Біла людина-українець матиме такий вигляд лише в декількох випадках:
            1) загострення гепатиту А, В, С;
            2) хронічна ниркова недостатність;
            3) базедова хвороба;
            4) ВІЛ нелікований;
            5) зловживання наркотиками та антидепресантами.
            Вибирай хворобу собі з переліку, якщо ти українець. Не дарма ти весь час лікаря згадуєш, свиното жовтопика.
            Злобным все вернется

Комментарий

• Бои без правил!

Я, в отличие от тебя, белый человек и гражданин Украины.
              Off-topic: комбинация ударов, не позволяющих противнику ответить серией "армія, мова, віра". Браво, СТРОНЦИЙ!
              Если напряги - то в челюсть с левой руки. Английский тупой бульдог так скалит клыки. Есть правило боя: "один на один", умри со словами "God save the queen".

Комментарий

• Бои без правил!

;n7771174]Боїшся, що таки тебе вирахують ті, на кого ти батон кришив на форумі і розмалюють твоє потворне хрюкало?
                автор Chelios[UA
                Пардон, шо влазю в дружескую беседу, но-чтобы не найти встречи с Стронцием-надо быть дебилом. Человек довольно известный в городе. Было бы желание размалевать-уже бы пробовали, а так просто здороваются и о жизни беседуют.

Комментарий

• Бои без правил!

серией "армія, мова, віра". Браво,
                  Стрьомна комбінація. Я би назвав безвіз, зміни в медецині, армія - позиція відносно Росії. Але відносно майбутнього - халепа, і байдуже хто буде президентом. І парламентські вибори тільки розкаламутять воду. Якщо би мені було 15-20, - інше питання. А зараз я в середному віці, в розквіті фізичних і розумових сил, з майже двома вищими освітами (юридичний не закінчений) там де я є
                  таке враження складається, що вдаліше було народитись швидше, на 15 років. Чи це просто запізно володієш інформацією
                  Вроді все доступно, ніякого желізного занавізу. Їдь куда хочеш, роби, що хочеш, іншими словами: реалізовуй свої перспективи і можливості, якщо є бажання. І бажання вроді є, але толку мало. Впевений, що в 5-10 раз людей в Україні живе гірше ніж я, але я живу не добре. Більше проблема в нас самих, успішні люди не пишуть на формуах, а якщо пишуть, то дуже рідко...
                  П,С І ще ситуація з валютою. Економісти, проясніть - чому підсилилась гривня, якщо реклама в гривнях?
                  Последний раз редактировалось ТоК; 15.04.2019, 13:13.

Комментарий

• Бои без правил!

Вибирай хворобу собі з переліку, якщо ти українець.
                    Ну скільки ще раз тобі повторити, підкацапська підстилка, щоб до твого покоцаного венеричними захворюваннями мозжечку дійшло, що нічого тобі доводити і переконувати не збираюсь. Ну от ти став би щось доводити несвіжій вуличній лайняшці тільки через те що, вона вона може культяпками по клавіатурі? І тобі було б гірше, якби я виявився не українцем, а дійсно пакистанцем. Вони народ злопам'ятний, ти б вже через пару днів, сидячи на пляшці, розповідав на відео, як ти любиш вихідців з тієї частини світу.

Комментарий

• Бои без правил!

;n7771281]Ну скільки ще раз тобі повторити,
                      автор Chelios[UA
                      Вибач, що втручаюсь?
                      Але, для чого ти провокуєш людину?
                      Ти перед тим писав, що не виставлятимеш паспорт, прописку і т.д. Для прикладу, про мене це все є в відкритому доступі в інтерніті. Не простіше, завжди відповідати за свої слова і старатись толерантніше доказувати свою позицію?
                      В загальному так, зазеленело. Але смисл розкидуватись словами, якщо і так все покаже час, і є, ну є така дивна позиція, так нехай! І так на даному етапі стратегічного значеннч це немає...

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                      X