Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Черкаси - Мигія (Миколаївська обл.) - Рафтінг.

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Черкаси - Мигія (Миколаївська обл.) - Рафтінг.

  Вітання туристам)
  На вихідних з друзями їздили на рафтінг в Мигію. Маршрут через Умань і маршрут через Кропивницький, між цими варантами зупинилися саме на маршруті через Кропивницький. Поділю всю дорогу на 5 ділянок:
  1 - Черкаси - Сміла - нормальна дорога (місцями є розбиті участки). але перед самою Смілою і в самому місті дорога жахлива.
  2 - Сміла - Кропивницький - хороша дорога, швидкісний режим 120-130.
  3 - Кропивницький - початок Миколаївської обл - невеличкі ямки, латки і свіжі латки. Режим 80-90, можна і швидше але некомфортно.
  4 - Початок Миколаївської обл. - поворот на Першотравневе - це реальна "ЖОПА". 30км убитої дороги в хлам! цей участок ми їхали 1год і 20хв. місцями виходили з машин і дивилися чи можливо взагалі проїхати і як саме. В дощ їхали то ще гірше, вночі не захотілося б там їхати взагалі.
  5- поворот на Першотравневе - Мигія - поганенька дорога, вирізані латки асфальту.
  Вся дорога зайняла в ту сторону 4 год і 10хв, назад повернулися за 3 год і 50хв. Не дивлячись на дуже поганий учаснок дороги наступного разу будемо їхати саме цією дорогою а не через Умань. В Умань їздив два тижні тому і можна порівняти.
  Рекомендація тим хто буде їхати, від Кропивнького до Миколаївської області немає заправок, магазинів, кафешок, шиномонтажів і взагалі будь-чого. Тому заправлялися раніше, брав дві запаски.
 • Вам може бути цікаво:

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
X