Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

ДТП 2020

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• ДТП 2020

Сьогодні близько обіду. Чорновола - Надпільна.

Последний раз редактировалось саник; 01.01.2020, 20:31.
    І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі. Т. Шевченко
  • Вам може бути цікаво:

ДТП 2020

Ну, с почином.

Комментарий

ДТП 2020

Пора привыкнуть 30-31 декабря дни дол.... на дороге.
      Добре що я не їхав так, як авто яке мене обігнало. На копійці молодий хлопчина років 19. Повибачався, сказав що не побачив....

І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі. Т. Шевченко

Комментарий

ДТП 2020

Наче пороблено. Знову Чорновола - Надпільна.

Сьогодні

Комментарий

ДТП 2020

У Черкасах по вулиці 30-річчя Перемоги, 29 сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль на швидкості збив дівчину, котра переходила дорогу пішохідним переходом.

Про це повідомляють очевидці подій.

http://vikka.ua/novini/91824-chislen...dCq6aJ_PDDQR_8

ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ЦЬОГО ДТП, ВІДПИШІТЬСЯ В ПП, ОБО ТЕЛ 093 707 56 01
          Последний раз редактировалось photograf; 05.01.2020, 15:37.

Комментарий

ДТП 2020

судит надо тех кто рисует переходы на 6-полосных дорогах и не ставит светофоры....
            и тех кто в угоду оленям не ограничивают скорость в городе, как в нормальных странах и не штрафует за превышение скорости...

я вообще не понимаю куда делась наша патрульная полиция....
            • Самый страшный и разрушительный вирус для организма - это ты сам.

Комментарий

ДТП 2020

https://18000.com.ua/strichka-novin/...-i-dvox-ditej/

Комментарий

ДТП 2020

https://18000.com.ua/strichka-novin/...go-do-likarni/

Комментарий

ДТП 2020

На ДЕПОТе в сторону 700тки на остановке троллейбус по женщине проехался. Скорая увезла сильно помятую но живую.
                  Заставляю работать непослушных телевизоров, DVD, аудио. т. 0677216964.
                  Я не Айседора Дункан! Я буду обедать в столовой, а оперировать в операционной!
                  М. Булгаков "Собачье сердце"

Комментарий

ДТП 2020

Деталі ДТП у Черкасах по Чорновола: постраждало четверо (фото)

25 хвилин тому

10 січня через ДТП постраждало четверо черкащан серед яких, п`ятирічний хлопчик. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції в Черкаській області.

Пригода сталася близько 16-ї години на перехресті вулиць Молоткова та Чорновола. Там зіткнулися Volkswagen і Mitsubishi. Внаслідок аварії постраждали пасажири першого авто, 31-річний чоловік, 30-річна жінка та 5-річна дитина. Також госпіталізували 70-річного водія другого транспортного засобу. Кермувальник Volkswagen від допомоги швидкої відмовився.
                    Деталі та обставини цієї автопригоди з`ясовує слідчий Черкаського відділу поліції.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
                    X