Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Репетитерство польского языка

Свернуть
X
Свернуть
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

• Репетитерство польского языка

Нужен репетитор с польского для поступления в университет.
  • Вам може бути цікаво:

Proponuję darmową rozmowną praktykę języka polskiego na poziomie chociażby B2, miłe widziane C1.
    Po prostu musimy się spotkać i pogadać na wszelkie tematy na które nam będzie się chciało :-). Interesuje mnie wyłącznie praktyka językowa, ponieważ po jakimś czasie pobytu w Czerkasah, łapie się na tym że zapominam polski...((

Krótko o sobie na temat:

1. Rok 2016.
    Ukończyłem intensywny kurs języka polskiego w WSAiB Gdynia.

2. Rok 2018.
    Ukończyłem Państwową Akademię Języka Polskiego w Gdańsku. Sertyfikat został wydany do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.
    Poziom B1, w tym roku będę zdawał egzaminy na poziom raczej B2 na razie.

W tym ogłoszeniu chodzi mi tylko o wspólną darmową praktykę, żadnego sianka jak coś nie proszę :-).

Z góry ślicznie dziękuję wszystkim kto się odpiszę w wiadomości prywatne.

Pozdrawiam :-).
    Последний раз редактировалось comos; 13.04.2019, 10:53.

Комментарий

Нужен репетитор с польского для поступления в университет.
      Занимались с ребенком польским перед переездом в Польшу, сейчас малой уже на втором курсе. Вроде сразу наладил контакт с ребенком. Занятия были интересные и увлекательные, сам домашку делал перед занятиями)) Цена относительно не высокая, брал только 150 грн за час. Я даже сама немного позанималась перед отъездом. Приятный и понимающий человек, нашли его на сайте и занимались по скайпу. Если соберетесь заниматься, очень рекомендую Алексея с сайта profskill. Удачи
      Последний раз редактировалось miralima; 30.07.2019, 12:27.

Комментарий

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
      X