Об'ява

Згорнути

Возвращаемся?

Есть ли смысл вернуться на старый движок?

http://forumua.org/forum/о-нас/админ...о#post7382558
Показати більше
Показати менше

Вступ до польського ВУЗУ своїми силами.

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Вступ до польського ВУЗУ своїми силами.

Хочу поділитися на нашому форумі інформацією, як я поступив на навчання в польський вуз, можливо кому згодиться!
    Як то часто буває, спонтанні рішення можуть стати доленосними. Зучтрівшись зі знайомою в кафе в началі липня, вона сказала що здала документи до Освіти Поль. Компанія є найкращою в Україні, яка комплексно допомагає абітурієнтам у вступних компаніях до польских вузів.
    Зателефонувавши в компанію мині повідомили, що їхні послуги коштуватимуть 9600грн! (це 2013р)
    Добре промоніторивши цю тему, прийняв рішення робити все самому, хотя часу залишалось мало.

Перше що потрібно зробити це роздрукувати список потрібних документів:
    - заяву про прийом на навчання (завантажити на сайті вузу)
    - автобіографію – підписану.
    - 4(6) фотографії (розміри 37 Х 52 мм)
    - ксерокопію документа, що підтверджує особу (паспорт, карта поляка)
    - Переклад на польську мову атестата зрілості і диплому (у випадку навчання на магістратурі), зроблений польським присяжним перекладачем, внесеним в реєстр Міністерства Справедливості чи посвідчений консулом РП, працюючим в країні, де був виданий документ. ( для більшості вузів підходять і переклади нашими перекладачами, і завірені нотаріусом)
    - Актуальну медичну довідку, яка підтверджує здатність до навчання на вибраному фаховому напрямку навчання (з перекладом на польську мову)
    - Страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на час навчання в Польщі або Європейська карта страхування здоров’я.
    - Карту поляка (якщо така є)
    - Візу або дозвіл на проживання, або інший документ, який дає право на перебування на території Польської Республіки – документ необхідний на момент початку академічного року.
    - Вступну оплату за навчання І ступеня в розмірі 300 злотих i реєстраційну в розмірі 150 злотих треба внести на рахунок учбового закладу.
    - Вступну оплату за навчання ІІ ступеня(магістратура) в розмірі 300 злотих i реєстраційну в розмірі 150 злотих треба внести на рахунок учбового закладу. (це ціни мого закладу, вони можуть відрізнятися)
    - оплата за 1-й семестр.

На перший погляд може здатися що це доволі тяжко, яле якщо готуватися зарані, це буде дешевше а саме головне меньше нервів!
    Наприклад апостиль я робив за 2 дні, ціна 288грн. документ (на магістратуру потрібно 4 документа, атестат, додаток до атестатку, диплом, додаток до диплому) за 10 робочих днів зроблять за 84грн. документ. Це без посередників, а напряму http://apostille.in.ua/ua/!

Наприклад я вступив до Вищої Школи Туристики і Екології в Сухій Бескидській, 50км. від Кракова.
    Від школи проходив 3-ох місячну практику в Італії по програмі ERASMUS. Отримав незабутні враження, +500 євро в місяць) Проживання і харчування безкоштовно, кошти за переліт в обидві сторони повертає програма.

Ціна моєї вступної компанії вийшла приблизно 3000-3500грн. і 2.5-3 місяці часу. Повторюсь, якщо зайнятися цим раніше, не поспіхом то в 2000грн. можна вкластися. Тим паче медичну довідку, подачу документів в посольство/візовий центр, і ще деякі нюанси вам все рівно прийдеться робити самому.

В кого є питання залюбки відповім!

P/S Всі ціни 2013року.

Re: Вступ до польського ВУЗУ своїми силами.

а как насчет ступительных экзаменов и знания польского языка и какая у вас была специальность в Укаине, если вы поступили на магистратуру

Комментар

Екзаменів для вступу не потрібно, достатньо підготувати пакет документів вказаних вище і перерахувати кошти за їх реєстрацію. Мову бажано розпочати вчити ще в Україні, але це малоефективно. Я навчався два тижні на курсах, але по приїзду не розумів нічого) Спеціальнісь бакалавр.

Комментар

Спеціальнісь бакалавр.
        Автор Fanat 8282
        Бакалавр - освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти, а не спеціальність.

Комментар

а как там со степендией
          и сколько стоит год обучения?

Комментар

Степендія тільки для поляків, але є можливість поїхати на практику на 3 місяці (Греція, Канари, Майорка, Італія) і отримувати 500 євро щомісячно. Навчання коштує 3600 злотих в рік.

Додано опісля 4 хвилини 8 секунд:
            Спеціальнісь бакалавр.
            Автор Fanat 8282
            Бакалавр - освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти, а не спеціальність.
            Автор мастер_ша
            Дякую, буду знати

Комментар

Fanat 8282, а можете сориентировать, во сколько обходится месяц проживания, без стоимости обучения?

Комментар

а можна поступить, если уже есть диплом специалиста?

Комментар

Fanat 8282, а можете сориентировать, во сколько обходится месяц проживания, без стоимости обучения?
                  Автор Уull
                  ...по разному. Квартира от 150 злотых, питание от 200 до бесконечности.
                  двигатели и КПП для бусов и коммерческого транспорта
                  +380674704035

Комментар

Автор Уull
                    Гуртожитки 270-300 злотих в місяць, квартира 300-350. Ціни населенного пункту де я навчався.

Додано опісля 1 хвилину 2 секунди:
                    а можна поступить, если уже есть диплом специалиста?
                    Автор Кучерявий
                    без проблем)

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                    X