Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Онлайн навчання

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Онлайн навчання

Не впевнений що правильно обрав розділ, проте по суті тема дуже близька, якщо що - вибачайте)
    Справа власне така. Зараз можна дуже багато чого цікавого дізнатися не виходячи із дому і навіть отримати сертифікат про свої знання. Сервіси про які я кажу надають курсі від багатьох навчальних закладів з усього світу. На мою думку лідером серед таких сервісів був https://www.coursera.org. Проте зараз цей сервіс перетворився на повністю платний. Звісно він виділяється високою якістю і якщо ти американець, то, можливо, не така й проблема віддати 100$ за працю вчителів, проте для мене це не прийнятно. Є багато аналогів, проте не вирішив який з них краще. Можливо хтось знається на цій темі і може підказати гарний англомовний безкоштовний аналог.
  • Вам може бути цікаво:

Онлайн навчання

А зачем англоязычный?
    Есть родной Прометеус
    СЛАВА НАЦІЇ
    СМЕРТЬ ВОРОГАМ

Комментар

Онлайн навчання

Lord Senya, на Прометеусе курсов меньше. Хотя достойный внимания ресурс, безусловно.
      رهبانیت
      Мой бисерно-каменный сад

Комментар

Онлайн навчання

Edx, Khan Academy.

Все эти курсы дают очень базовые знания. Совсем. На то и рассчитаны - чтобы за уже нормальное обучение платили, заинтересовав вас бесплатным тизером. Украинские же вообще шлак и мрак.

Даже когда люди догадываются, что они просто батарейки матрицы, единственное, что они могут поделать с этой догадкой, это впарить ее самим себе в виде блокбастера

Комментар

Онлайн навчання

Украинские же вообще шлак и мрак.
          это вы еще российских не видели
          Все эти курсы дают очень базовые знания.
          Я знаю. Нюанс - с каким запросом на них записываться. Если в качестве интеллектуального развлечения, расширения кругозора или первого знакомства с заинтересовавшей областью знаний - базовый уровень подходит, чтобы понять - "копать" дальше или нет.
          رهبانیت
          Мой бисерно-каменный сад

Комментар

Онлайн навчання

А зачем англоязычный?
            Есть родной Прометеус
            Англомовний тому що так подвійна користь - мова та знання, та і якщо казати про прометеус, то там справді дуже мало контенту.

Комментар

Онлайн навчання

codeacademy - есть бесплатная и платная части.
              Великий исход украинцев из Украины

Комментар

Онлайн навчання

Kattana, видел. Вы на курсы Яндекса еще попадите - порог вхождения высокий довольно.

Даже когда люди догадываются, что они просто батарейки матрицы, единственное, что они могут поделать с этой догадкой, это впарить ее самим себе в виде блокбастера

Комментар

Онлайн навчання

Ще важлива деталь - зручність використання на мобільних пристроях. В мене дуже активний ритм життя і часто їзджу у справах, куасера для мене була дуже зручна ще й своїм додатком для іос, в багатьох цього бракує.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                  X