Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

  У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям  У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у майбутньому навчальному році навчатимуть на фахівця з міжнародних відносин.

  Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

  Опанувати спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» можна на денній формі навчання упродовж чотирьох років. У результаті студенти отримають диплом бакалавра.

  Випускники зможуть реалізувати себе у галузі міжнародних відносин, працювати фахівцями посольств, місій та апарату відомств закордонних справ, візових центрів; консультувати представників центральних та місцевих органів державної влади з питань, пов’язаних зі сферою міжнародних відносин та зовнішньої політики; налагоджувати співпрацю у багатосторонніх відносинах (суспільно-політична, економічна та соціокультурна сфери); налагоджувати інформаційний обмін між дипломатичними представництвами України та центральними органами державної влади; шукати та надавати інформацію (суспільно-політичну, економічну, соціокультурну) у системі міжнародних відносин та її аналітично обробляти; надавати консультації із суспільно-політичних питань (партіям, громадським організаціям та об’єднанням); забезпечувати професійний переклад наукової, науково-публіцистичної літератури та інформаційних матеріалів зі сфери міжнародних відносин; консультувати з питань, пов’язаних із різними аспектами міжнародної діяльності.

  Студенти вивчатимуть: історію міжнародних відносин; політологію; культурологію; країнознавство; дипломатичний протокол та етикет, конфліктологію; основи світової політики та міжнародних відносин; зовнішню політику Західної Європи та Північної Америки; міжнародні організації, міжнародне публічне та приватне право тощо.

  Також у ЧНУ відкрито нову спеціальність «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». Для вступу на спеціальність «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» необхідно скласти наступні дисципліни ЗНО: Українська мова і література, математика, географія або фізика.

  Після здобуття диплома бакалавра громадяни зможуть:
  1. Працювати на технічних посадах у сфері, пов’язаній з розробкою, монтажем, налагодженням, ремонтом та технічним обслуговуванням засобів і систем вимірювальної техніки у галузях приладобудівної, машинобудівної, оборонної промисловості, в науково-дослідних установах, органах Держстандарту, органах охорони навколишнього середовища, інспекціях з контролю за якістю продукції, центрах стандартизації і сертифікації.
  2. Продовжити навчання в магістратурі за спеціальностями «152 Метрологія і інформаційно-вимірювальна техніка» та «122 Комп'ютерні науки та інформаційні технології», що розширить можливості працевлаштування випускника.
 • Вам може бути цікаво:


 • #2

  У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

  Черкаський університет матиме власний мобільний додаток  Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького першим серед вищих навчальних закладів України запроваджує власний мобільний додаток.

  Про це інформує прес-служба університету.

  Розробником стала компанія Foso Agency, а ініціатором — Студентська рада університету.

  Університетська громада Черкаського національного, яка користуватиметься додатком, матиме доступ до інформації, необхідної для функціонування навчального закладу. Відтепер уся ця інформація буде зібрана в одному місці — мобільному додатку. Це розклади занять та інформація про те, хто їх проводить, і контакти, і навігація студентським містечком, і анонсування подій, і університетські новини, також інформація про вступну кампанію для абітурієнтів.

  Приємним бонусом для студентів стане своєрідна соціальна мережа, в якій можна знайомитись, постити фото та оперативно повідомляти про події.

  "Стати користувачем може кожен, хто завантажить мобільний додаток. Він розрахований на дві мобільні платформи: Android та iOS. Завантажити можна з Play Market та Apple Store", — розповів директор із продажу Foso Agency, Андрій Прокопенко.

  Комментарий


  • #3

   У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

   Вместе с колбасой из города пропали красивые женщины... (с)

   Комментарий


   • #4

    У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

    шиномонтажьё,спец по шаурме,Шеф -самелье ,ну и кальянист
    Знающий людей мудр. Знающий себя ясен Духом.
    Побеждающий людей силен. Побеждающий себя несокрушим.

    Комментарий


    • #5

     У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

     Эту новость надо в раздел "Юмор" или там "Чрезвычайные происшествия" т.к. слышал, что в ЧНУ уже собираются врачей учить.

     Комментарий


     • #6

      У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

      учебной конторе все равно- куда денется потом человек с дипломом.Главное- бабки сдать в кассу...

      Комментарий


      • #7

       У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

       Плати бабки, научат чему угодно, процентов 90 молодых имеют высшее образование. Дальше ВУЗ не волнует куда ты с дипломом сунешься. Заплатил, отучился 4-5 лет, потом можешь с гордостью кричать: " Вільна каса" !

       Комментарий


       • #8

        У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

        Заплатил, отучился 4-5 лет
        кто мама с папой оплатили ?
        для нищей страны , как раз такие нужны
        Знающий людей мудр. Знающий себя ясен Духом.
        Побеждающий людей силен. Побеждающий себя несокрушим.

        Комментарий


        • #9

         У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

         Узбагойтесь. Система высшего образования в этой стране давно мертва, и превратилась по факту в бизнес-структуру, керманычи которой делают профит за счет учащихся. Все, кто при бабках, отправляют своих чад учиться за границу.

         Комментарий


         • #10

          У ЧНУ навчатимуть двом новим спеціальностям

          Плати бабки, научат чему угодно
          Насчет "научат" - спорно Платить необязательно, можно и на бюджет поступить.
          Училась систер там дизайну, выбрала направление компьютерного (там был еще и интерьерный), выпустилась с убеждением, что ее ничему не научили. Перевожу с максималистского на человеческий - уровень образования слабый, "обо всем понемногу и ни о чем по существу".
          Обещали в дипломе написать "вчитель малювання-дизайнер", по итогу имеем диплом учительницы рисования. Даже в этом нае...обманули, что раздражает неимоверно.
          Я изначально понимала, что ЧНУ - не лучший вариант старта, но чтобы до такой степени...


          В целом сейчас вузовский диплом - что-то вроде справочки "я - не дебил". Кое-какие двери открывает, возможностей дает больше (для многих вакансий "повкуснее"требование вышки, пусть и не профильной, есть), но картина в целом печальная.
          https://www.ema.com.ua/ - школа кибербезопасности

          Комментарий

          Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

          Обработка...
          X