Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Травля школы №17

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • Травля школы №17


  Тут не столько родаки сколько чиновники должны думать, нет бумаги о вакцинации у ребёнка? лесом пока не сделает и всех делов. Государству пофигу, родителям пофигу, всем пофигу
  Такой вариант может пройти с дошколятами, а про школьников сразу вой поднимется, что лишают детишек обязательного образования.

  Комментарий


  • Травля школы №17

   про школьников сразу вой поднимется, что лишают детишек обязательного образования.
   Нет если грамотно подойти к вопросу.
   Попробуй меня найти а я посмотрю как у тебя это получиться

   Комментарий


   • Травля школы №17

    Не це хоч реальний привід для цькування школи

    "КРИЧАЛА, НЕ МОГЛА ВІДІРВАТИ РУКУ": В КИЇВСЬКІЙ ШКОЛІ В ДІВЧИНКИ СТАЛАСЯ КЛІНІЧНА СМЕРТЬ

    08.11.2018 18:44
    23 хвилини першокласницю намагалися привести до тями. Лікарям вдалося запустити серце, однак наразі стан дитини вони називають вегетативним У столичній школі №69 в першокласниці Аіші Суліман зупинилося серце. Сталося все на перерві в їдальні. Дівчинка хотіла взяти булочку з металевого столу з підігрівом, однак коли доторкнулася до нього – пронизливо закричала та впала непритомна. Найімовірніше, її вдарило струмом. Про це розповідають очевидці події, передають "Факти".

    Про інцидент більше розповів хлопчик, якого того самого дня вдарило струмом у їдальні. Це сталося за хвилину до інциденту з Аішею.
    "Ми всі стояли біля того металевого столу. Ця дівчинка була за метр від мене. Я теж хотів взяти булочку, доторкнувся до столу й відчув струм. Мене вдарило, рука заніміла, а буквально секунд через тридцять закричала дівчинка. Вона, як і я, доторкнулася до столу. Але я швидко відсмикнув руку, а вона чомусь не змогла. Вона дуже голосно кричала, а потім впала і вже не дихала", – зазначив учень 69-ї школи.
    За його словами, на долоні надовго лишилися цятки від струму.

    Матір дівчинки – Марину Суліман – запросили до школи і попросили забрати власну доньку, бо "тій зле". В їдальні жінка побачила Аішу, яка лежала на столі і не дихала.

    "Її відкриті очі були залиті кров'ю. Вона перебувала в такому стані 23 хвилини. Лікарі навіть зафіксували клінічну смерть", – розповідає мати першокласниці.    Лікарям вдалося запустити серце школярки. Дівчинку забрали до реанімації. Перші три дні вона перебувала в глибокій комі. Потім її перевели до відділення неврології. Стан Аіші медики назвали вегетативним. Вона не ходить, не розмовляє і майже ні на що не реагує.
    "У неї збереглися деякі рефлекси, але пошкодження мозку дуже серйозні. Зараз дочка вдома, її стан не покращився. Зрідка вона говорить щось схоже на "мама" або по її щоках течуть сльози. В ці моменти мені здається, що вона зі мною. Але потім вона знову перестає реагувати... Все йде дуже повільно, і ми не знаємо, що буде далі", – зізнається мати дівчинки.
    На руці в Аіші також лишився слід, який судмедексперт назвав електроміткою. Попри це, в школі кажуть, що удару струмом бути не могло. Зі слів батьків однокласників потерпілої дівчинки, наступного дня після інциденту в школі почався ремонт – саме в їдальні. Директор залишила посаду і навіть медсестра, яка намагалася повернути дитину до життя, звільнилася.
    https://www.5.ua/kyiv/krychala-ne-mo...5ux7h5cnkhwuku
    В добро верят лишь те немногие, кто его творит.

    Комментарий


    • Травля школы №17

     нет бумаги о вакцинации у ребёнка? лесом
     В Черкассах не знаю как дела, но в районы области пришел такой циркуляр - всех детей, у которых нет прививок от кори, отправить по домам. О реакции на это родителей пока не в курсе: может, радуются, что детенки дома сидят, а может уже и звонят в разнообразные инстанции.

     Зі слів батьків однокласників потерпілої дівчинки, наступного дня після інциденту в школі почався ремонт – саме в їдальні. Директор залишила посаду і навіть медсестра, яка намагалася повернути дитину до життя, звільнилася.
     Неужели это каким-то образом мешает провести оперативно-следственные мероприятия? Я уже молчу о том, что ряд из них должен был вообще-то начаться в этот же день, а не после того, как в школе начали делать ремонт. И вот вам налицо и работа МВД, и Минобра, и Минздрава, но в то время, как они нам рассказывают про обучение за новыми партами и про необходимость легитимного использования марихуаны в медицинских целях, мало того, что происходит вот такое, так еще и крайних нет.
     Последний раз редактировалось ЛюдмилаР; 07.02.2019, 08:04.

     Комментарий


     • Травля школы №17

      В Черкассах не знаю как дела, но в районы области пришел такой циркуляр - всех детей, у которых нет прививок от кори, отправить по домам.
      автор ЛюдмилаР Посмотреть сообщение
      В Черкасах все так само
      В добро верят лишь те немногие, кто его творит.

      Комментарий

      Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

      Обработка...
      X