Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

28 інноваційних шкіл на Черкащині

Свернуть
X
Свернуть
 • Фильтр
 • Время
 • Показать
Очистить всё
новые сообщения

 • 28 інноваційних шкіл на Черкащині

  28 інноваційних шкіл на Черкащині матимуть сучасне обладнання у кабінетах фізики, хімії та біології  Уже до кінця місяця 28 інноваційних шкіл Черкаської області будуть забезпечені сучасним обладнанням для кабінетів фізики, хімії та біології. Його придбано завдяки співфінансуванню із Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Ці школи вже отримали також мультимедійнеобладнання. Окрім того, все більше навчальних закладів доєднуються до вивчення робототехніки.

  Черкаська область стала першою в Україні, що має мережу шкіл, де впроваджують STEM-освіту та навчають за програмою LEGO Education. Ми крок за кроком створюємо інноваційні школи в районах. А нещодавно відкрили Навчально-тренінговий центр STEM-освіти – школу для вчителів, де їх навчають освітніх новацій.
  На цьому не зупинятимемося. Із фахівцями напрацьовуватимемо зміни до програми про інноваційні школи. Окрім того, подаватимемо на співфінансування із Державного фонду регіонального розвитку новий проект, що сприятиме удосконаленню цих закладів. Наша мета незмінна: виховувати успішних дітей у сучасних школах, — сказав Юрій Ткаченко.
 • Вам може бути цікаво:

Сейчас на странице 0 пользователь(ей)

Обработка...
X