Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Відтепер запис на прийом до лікаря через Інтернет!

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Відтепер запис на прийом до лікаря через Інтернет!

Записатись на прийом до лікаря в Черкасах можна буде через Інтернет

У Черкасах в усі поліклініки заведено та встановлено систему он-лайн запису на прийом до лікаря. Про це у своєму “Фейсбуці” повідомляє директор департаменту охорони здоров`я Черкаської міської ради Олег Стадник, – пише ІнфоМІСТ.

За словами Стадника, апробацію вже провели для працівників департаменту.

"На наступному тижні плануємо презентаційну конференцію з представниками розробника та ЗМІ. Готуємось відповісти на всі запитання. Всі, кого цікавить, як працює запис на прийом до лікаря, слідкуйте за анонсом цієї події. Кожен житель Черкас в дуже близькому майбутньому буде мати свій інтернетний медичний кабінет", – пише чиновник.

Стадник нагадує, що проект реалізується в рамках Громадського бюджету міста.

Цікаво, невже хоть щось в Черкасах зроблять так, як треба? Чи знову десь набокопорять? Як, наприклад, з заведенням електронної картки в міських поліклініках. Придумали, що люди в чергах стоять з температурою годинами, щоб тільки талон на прийом до лікаря взяти.
  • Вам може бути цікаво:

У Черкасах запустили онлайн-систему запису до лікарів

У Черкасах запустили онлайн систему запису до лікарів, створену на кошти громадського бюджету.

Про це повідомив у Facebook голова Черкаської міськради Анатолій Бондаренко.

"Щойно в нашій мерії відбулася, на мій погляд, немаловажлива подія – презентація онлайн системи запису до лікаря. Ми стали першими в Україні, де громада міста виступила ініціатором такого нововведення, ідея отримала підтримку з боку влади і в рамках програми "Громадський бюджет" була реалізована. Тобто замовником такого інноваційного сервісу стала громада, і саме громада за нього і заплатила", - йдеться у повідомленні.

Мер зазначив, що система зручна, проста і прогресивна. Її вже випробували півтори сотні черкасців.

Міський голова висловив впевненість, що по ходу реалізації система буде вдосконалюватися і з часом такі нововведення значно покращать рівень медичного обслуговування.

Згідно з інформацією на сайті Черкаської міськради, проект створення інформаційної системи для запису до лікаря онлайн у міських поліклініках та лікарнях за допомогою веб-сайту, мобільного додатку, інтерактивної дошки в поліклініці та через телефон було прийнято восени 2016 року. Бюджет склав 600 тис. грн.

Вот ссылка на сайт он-лайн записи https://www.mymedcabinet.com.ua/ инфо от murzja ))) - Спасибо))
    Последний раз редактировалось great physician; 09.06.2017, 17:39.

Комментар

а где ссылка на запись?

Комментар

а где ссылка на запись?

Ну в статье ссылки не было, почему то))))) но я загуглил и вот, что нашел https://reestratura.com/ но это мои догадки))) просто в инфо не соизволили уведомить.
        Наверное посчитали это не такой уж и нужной информацией)))

Комментар

great physician, не-не, то не оно. Вот https://www.mymedcabinet.com.ua/ то, что вчера запустили

Комментар

great physician, не-не, то не оно. Вот https://www.mymedcabinet.com.ua/ то, что вчера запустили
            Спасибо)) а то я не в курсе был))

Уже отредактировал)
            Последний раз редактировалось great physician; 09.06.2017, 17:40.

Комментар

Цікаво
              Як я можу зареєструватися для користування сервісом?

Для того щоб зареєструватися для користування сервісом, вам потрібно звернутися до реєстратури вашого лікувально-профілактичного закладу.
              Як не крути, а в реєстратуру все одно треба.
              Але є одне але. Нажаль повної сумісності ПЗ Поліклінік і стаціонарів власне нашим не вийде. Бо у нас зовсім інші програмні продукти. А шкода. Було б значно логічніше.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
              X