Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Поліклініка№1 ЛОР Проценко Віталій Івановович

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Поліклініка№1 ЛОР Проценко Віталій Івановович

Хто був у лікаря ЛОРа у поліклініці№1? ваші враження? Особисто я зверталася до нього, дуже боліло вухо, у черзі сиділа не довго, мед сестра мене ввічливо запросила у кабінет, лікар уважно мене оглянув, розпитав про мої скарги, призначив лікування та направив на аналізи. Через пару днів стало набагато краще. Дуже вдячна лікарю і медичним сестрам за увагу та професіоналізм!
  • Вам може бути цікаво:

Re: Поліклініка№1 ЛОР Проценко Віталій Івановович

Лікар - супер!!! Лікуємось всією родиною. Дитину також вожу тільки до нього(після невдалих відвідувань лора в дитячій поліклініці). Дуже уважний, зайвих ліків не виписує. Колись звернулась до нього з проблемою, було відчуття кома в горлі. Він оглянув і сказав, що це не пов"язано з лор-захворюванням і виписав направлення на обстеження щитовидки, рентген шиї, щоб перевірити, чи є остеохондроз, а також обстеження шлунку. Спочатку, я здивувалася, при чому тут це? А він виявився правий - лікувала шлунок. Це говорить про нього, як дуже грамотного фахівця.

Комментар

подтверждаю-врач отличный. на своем месте.убеждался неоднократно.
      сварочные работы.0978144523

Комментар

також підтверджую, лікар смішний і лікує гарно.
        Шануймося, браття, бо МИ того варті !!!

Комментар

Данный врач поставил диагноз - гайморит и хотел уже делать операцию - я в отказ. Решил перепроверить перед операцией и как оказывается не зря.
          Пошел к другому врачу в Медгарант - Кошевой Виталий Дмитриевич (он еще в областной принимает) тот посмотрел снимок.
          Тут вот отзывов на 5 старнниц о нем http://www.mamaclub.in.ua/forum/164-19390-1
          Сказал, что гайморита нет, искривление перегородки.
          Нужна операция, но другого рода.
          После этого был еще у 2 ЛОРов оба тоже сказали - что кроме искривления ничего нет.
          Вот сами думайте хороший врач или нет
          Последний раз редактировалось leon22; 17.10.2016, 15:50.
          1. Продам паркоместо Мытница (возле Днепроплазы),ул. Г. Сталинграда 22а
          2. Продам ПК: Core i7/64 GB DDR3/3 шт SSD 1280GB/2ХGTX960 4Gb/БП 1000Вт - 52 800 грн

Комментар

leon22, таку тему запоров

Комментар

Дуже хороший і висококваліфікований лікар з досвідом. Дай Бог по інших профілях таких лікарів знати. Не впарює дорогих ліків.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
              X